PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש GPS

Itzik_h9
28-12-08, 17:33
אני מחפש מכשיר GPS טוב עם תוכנה טובה, וחשוב לא פחות תמיכה טכנית טובה.

tzurlis
28-12-08, 20:08
לשטח? לעיר? גם וגם? לג'יפ? לטרקטורון? לאופנוע?
רצוי שתקרא את המדריך לג'פס, http://www.jeepolog.com/368.html

ואז תתמקד ונוכל להמליץ לך.

Itzik_h9
04-01-09, 18:51
לג'יפ,
לשטח ולעיר וגם לחו"ל, אם אפשר בתלת מימד זה יכול להיות מעולה!

tzurlis
04-01-09, 20:00
בינתיים, הגלובלסאט השיג את הביצועים הטובים ביותר בשטח, ולא רק לדעתי. יש לו מסך גדול יחסית - 5" - וכמעט בלי רפלקציה.
http://www.north.co.il/products/114841

Itzik_h9
05-01-09, 19:18
תודה רבה צוריאל,
הלינק הזה ממש עוזר, הוא נראה בתמונה ענקי בעיקרון, אבל ראיתי שהוא תומך ב- iGo זה די קנה אותי, אני אבדוק גם מכשירים אחרים.

שוב תודה.

skiper
06-01-09, 12:12
תודה רבה צוריאל,
הלינק הזה ממש עוזר, הוא נראה בתמונה ענקי בעיקרון, אבל ראיתי שהוא תומך ב- iGo זה די קנה אותי, אני אבדוק גם מכשירים אחרים.

שוב תודה.

שאלה ראשונה בפורומים - מה כל כך טוב ב-IGO ?

tzurlis
06-01-09, 18:03
IGO התפתחה מ- NAVNGO, שמיוצרת בידי חברת ג'פס אנד מור. החברה תמכה בדסטינייטור כמה שנים והייתה החלוצה בתחום בארץ.
כיום, IGO הינה השלישית בעולם, הן בטיב והן בתפוצה, מייד אחרי גארמין ו- TOMTOM. מרכז התמיכה בישראל יציב - השירות לא תמיד מיידי, אבל בהחלט קיים גרסאות חדשות יוצאות כל הזמן, יש עדכוני מיפוי סדירים והתתאמה טכנית מדוייקת.
לא ש- IGO מושלמת. אין תוכנת ניווט שלא טועה. היא פשוט מפשלת הכי פחות, התמיכה הטכנית שלה היא היא הטובה ביותר, והרמה העולמית שלה מכריחה אותה להשאר טובה יותר ומעודכנת יותר.
גם תוכנות השטח הנתמכות - נוויגויאד ולנדגויאד - נגזרות וגוזרות מזה.

ברק א
07-01-09, 00:54
אני מחפש מכשיר GPS טוב עם תוכנה טובה, וחשוב לא פחות תמיכה טכנית טובה.

חבר יקר.
חפש מיו 360/560 עם תוכנת ניווט- IGO 8 ו Navngo (לשטח) ואתה מסודר..
אל תתעסק עם gps אורגני (רק GPS) וזה מנסיוןןןןןןן.

בהצלחה.

tzurlis
08-01-09, 15:01
ברק חביבי,
אם תגלה לי מי או מה היא תוכנת NAVNGO לשטח, אודה. אני לא מכיר אותה. אני כן מכיר את NAVNGO כתוכנת עיר, שקדמה ל- IGO.
בנוסף, אשמח להבין למה לקחת מחשב כף יד ולא מערכת קבועה.
אני בטוח שתיתן תשובה מקצועית, נכונה ומנומקת, על סמך ידע מקצועי מעמיק, כמו שעושים בג'יפולוג - ולא משהו "כללי" במסורת האתר הצהוב.

ברק א
08-01-09, 22:40
לפי ההסברים המפורטים שלך אז אני בטוח שאם אתה לא מכיר אז כנראה שטעיתי בשם התוכנה..
בכל מקרה התנסתי במכשירי GPS ובמחשבי כף יד.. לטעמי (סובייקטיבי) מחשב כף יד נתן מענה טוב יותר בכל פרמטר.
אין צורך להתלהם ולחמם את האווירה.. "צהובון", אתה מוזמן לתקן חופשי.. לא נעלב.
אסתפק בדברים אלו.

ברק חביבי,
אם תגלה לי מי או מה היא תוכנת NAVNGO לשטח, אודה. אני לא מכיר אותה. אני כן מכיר את NAVNGO כתוכנת עיר, שקדמה ל- IGO.
בנוסף, אשמח להבין למה לקחת מחשב כף יד ולא מערכת קבועה.
אני בטוח שתיתן תשובה מקצועית, נכונה ומנומקת, על סמך ידע מקצועי מעמיק, כמו שעושים בג'יפולוג - ולא משהו "כללי" במסורת האתר הצהוב.

Itzik_h9
09-01-09, 11:44
חברים (ברק וצוריאל) תודה רבה על ההמלצות,
אני בטוח שגם NAVNGO וגם מכשירים אחרים עושים את העבודה טוב מאוד.
אני מבין אבל שיש הסכמה לגבי תוכנת iGo, היא התוכנה העדיפה עם השירות הטוב יותר ופחות תקלות, תקנו אותי אם אני טועה.

שוב תודה רבה.

-->