PDA

צפייה בגרסה מלאה : הרכב שליד הגיפ...

מוני אורבך
29-12-08, 11:58
כמו שנאמר, מחפש המלצות לרכבים פרטים.
אילו שאני חשבתי כמתאמים:
1. פיאט פונטו ספיס 1300
2. סיטרואן C3 בנזין\דיזל

או כול רעיון לרכב אחר שיעלה בדעתכם.
התכונות שאני מחפש לפי סדר עדיפות

1. נוחות! הכי חשוב ולמעשה קריטי
2. רכב חסכן
3. אמינות

מעדיף קטן כי יש גיפ גדול במקביל.

אבל בבקשה רק אם אתם יודעים, לא ניחושים או לאבא שלי היה סיטרואן לפני 30 שנה והוא קילל...

בתודה מראש

idanw
29-12-08, 18:34
אני קניתי לא מזמן ולאחר חיפושים רבים קסארה דיזל 2003 ב26K
150 אלף ק"מ
נוחות - מושלמת!
צריכה - 16 ק"מ לליטר.
אמינות - אני עדיין צריך זמן כדי להגיד, אבל מדובר בדיזל ידני וללא טורבו, לי זה נראה פשוט ואמין, עשיתי כבר כמה אלפי ק"מ (ערבה-מרכז).
הבנתי שדגם עם הטורבו בעייתי יחסית.
כמו שאתה יודע, בקטנים יש את הסקסו (הדיזל עושה מעל ל 20 ק"מ ליטר) אבל הוא לא היה לי נוח.

עידן

אביב3
29-12-08, 19:37
בין 2 הרכבים שהעלית c3 לוקחת בוודאות ואם השיקול המרכזי הוא נוחות אז צרפתיה ידועה כיותר מפנקת (בתנאי שהיא מגלחת במקומות הרצוים:))
טיפולים כל 30 אלף שזה שווה ביותר
הפינוק בתוך הרכב הרבה יותר גדול מבחינת איכות הרכבה ומידע לנהג (צג מהירות גדול וכדומה)
אני היתי קונה c3 בנזין

TEDDY
29-12-08, 20:43
לפי מה שהבנתי אני יודע שזה נשמע מוגזם אבל ה C3 גם עושה 1 ל 26 קילומטר לליטר.

אביב3
29-12-08, 22:02
טדי לא נראה לי שאתה טועה אבל כנראה אתה מדבר על גרסת הדיזל ובנסיעה בינעירונית.
אני יודע שגרסת הבנזין מנוע 1600 עושה 20 לליטר בבינערוני ו12 לליטר בעירוני
אין ספק רכב מפתה ביותר ושוב לדעתי אין פה התלבטות בכלל בין שני הרכבים

asafk
29-12-08, 23:34
אני לא יודע מה התקציב שלך.
אבל אם חסכון הוא העיקר - חפש מה יש ידני. וזה לא טריוויאלי, בשנים האחרונות לא מביאים כמעט מכוניות ידניות.

אני אוהב מאוד את הC3. עוד יותר (וזה כבר תלוי בתקציב) את סוזוקי סוויפט (החדשה) שהיא מכונית "שמחה" (קשה לי להגדיר יותר במדוייק מה יש בה, אבל תאמינו לי, היא שמחה והיא אוהבת להיות על הכביש ולא בחניה, שלא כמו כמה מכוניות קטנות אחרות).
אם אתה בצד של ה"בזול", לא הולך לעשות קילומטרז' גדול וחשובות לך הוצאות התחזוקה, אני ממליץ לקנות אוטו מדור-שניים אחורה, כמו סקסו 1400 ידנית (מהשנתונים האחרונים לפני שהC3 הגיעה) המכוניות מהדור ההוא קלות יותר, קטנות יותר, ולכן חסכוניות יותר מצד אחד, וגם פשוטות יותר ולכן זולות יותר לאחזקה מצד שני. לי, אישית, היתה סקסו שהיתה האוטו שהכי אהבתי (אמנם VTR היא לא בדיוק 1400, אבל היא גם ידנית ואפילו חסכונית כשמתאפקים, אם מצליחים להתאפק וזה לא קורה הרבה) וגם כשאני משווה אותה למכוניות "מודרניות" כמו גטס או סיריון, בכל פרמטר היא היתה מוצלחת יותר.

אסף.

boba banay
30-12-08, 00:30
אני קניתי לפני חודשיים סיאט קורדובה דיזל SDI - (שוה ערך לפולו קלאסיק) שנת 2000 כדי ליסוע את המוני הקילומטרים שלי
600-700 בשבוע
ולהלן המסקנות עד עכשיו
דלק 1 ל20 מדוד בכל תדלוק על פני חודשיים
הרכב נוח - בגאז' גדול מקום לרגליים ובמושב האחורי
נוסע מצויין - לא סובל מבעיות העצלות שבד"כ מאפיינת דיזלים קטנים ונטולי טורבו

בשורה התחתונה אני מאד מרוצה מהרכב שגם ידוע כקל ופשוט לתחזוקה עצמית

והכי חשוב המחיר - 15500 לאוטו שמור מאד חיצונית ופנימית (וכל מיני תוספות שמענינות מגזרים מסוימים אבל שוות עוד כסף כמו גלגלי מגנזיום ומגבר ורמקולים וכו)

-->