PDA

צפייה בגרסה מלאה : היילקס 96

banana
31-12-08, 13:58
שלום, אני מחפש היילקס 96 ולקחתי כבר כמה לבדיקות. יש כמה דברים שחוזרים על עצמם בבדיקות שעשיתי שהיו אגב במכונים שונים כמו למשל סעיף שאומר "רעשים במנוע, דרוש תיקון" ללא הסבר נוסף כאשר האוזן הלא מיומנת שלי לא מזהה שום רעש חריג. השאלה היא למה לצפות בבדיקות האלו ומה נחשב סביר וסביל? ומה מתוצאות הבדיקות זה ה"ביטוח" של המכון את עצמו? תודה

tooshey
31-12-08, 15:00
אתה לא בכיוון הנכון.
רק מקריאה בפורום טויוטה אפשר בהחלט להפוך למומחה להיילקס.
מנוסח ותוכן ההודעות שלך,לא נראה שקראת את הפורום.
אתה רוצה להמשיך ולזרוק כסף לרוח במכוני בדיקה? בבקשה.זכותך.
אתה רוצה לבדוק היילקס כמו שצריך? תקרא את כל ההודעות בפורום,תלמד,ואם יש שאלות קונקרטיות,למתקדמים,תשאל ותקבל תשובה בכיף.

אם אתה צריך יעוץ רציני (הכוונה שאתה תהיה רציני) אתה מוזמן להתקשר 054-4517924

בברכה,טושי

banana
31-12-08, 23:41
אני באמת לא מבין הרבה ברכבים או בעסקי קנייה ומכירה אבל דווקא בגלל זה ישבתי הרבה על הפורומים וקראתי כמעט כל דף, וכמובן גם את המדריך לבדיקה לפניי קנייה של היילקס אבל העובדה שאני לא מבין בזה מלחיצה אותי ולכן אני לוקח רכבים שעברו את המיון לפי המדריך לבדיקה בתקווה למנוע קטסטרופה שתעלה לי הרבה כסף בעתיד (וכדי שאוכל לישון בשקט). אין לי שאלה ספציפית כרגע מעבר למה שרשמתי כי גם אני לא קיבלתי תשובות מהבוחן אבל המון תודה על הנכונות לעזור.

מידבר
01-01-09, 20:09
בננה.
לקחת היילקס 96 לבדיקה במכון זה בזבוז משווע של כסף ללא שום הצדקה.

לא קיבלת ולא תקבל תשובות לענין מאלף ואחת סיבות.

מבחינתך, החשובה מבין סיבות אלה הינה פשוט חוסר מקצועיות וחוסר רלוונטיות. צריך לדעת מה לחפש וצריך לדעת מה משמעויות תקלות.

בקיצור, אתה צריך לקחת איתך מומחה או להביא את האוטו אליו ע'מ לקבל תשובות טובות.

בהצלחה.

kobiarava
01-01-09, 21:11
או בקיצור-צלצל לטושי...

sasson16
05-01-09, 19:30
שלום!!!!
היילקס היום בודקים אצל מכונאי שסומכים עליו.
או למי שמבין בהיילקסים.
מששון.

ערן שני
18-01-09, 10:12
איש יקר,

חפש באתר כתבה של חנן בנושא רכישת היילקס ומה לבדוק.

יום טוב וההצלחה.

ערן.

נמרוד
22-01-09, 08:06
לשאלתך המקורית - המכון אכן נושא באחריות על פי חוק לתוצאות הבדיקה - ובדיוק מסיבה זאת תוצאות הבדיקה כסת"ח ישראלי קלאסי. אם אתה מיומן ונפלת במקרה על מכון ובוחן רציני, אתה תשמע דברים מעניינים בין השורות כשתדבר עם הבוחן בעל פה. הנייר עצמו שווה לת*ת.

-->