PDA

צפייה בגרסה מלאה : משאבת דלק חשמלית.

רכס חיים
10-05-04, 02:40
התקנתי משאבה של סובארו -חשמלית ,בגובה של חצי מטר מעל טנק הדלק, והיא מאוד מתחממת. האם כדאי להנמיך אותה לגובה הטנק כך שהיא יותר תדחף ופחות תינק? אולי כך היא פחות תתאמץ ולא תתחמם כל-כך?

השמשוני יחיעם
10-05-04, 09:03
אצלי עבדה משאבת סובארו, היתה מותקנת על הכנף הקידמית ( כאשר טנק הדלק בקצה האחורי של הג'יפ ונמוך הרבה יותר).

האמת שמעולם לא בדקתי את מידת החום שהיא עובדת וכל עוד היא עבדה לא היתה כל בעיה.
גם בטנדר סובארו המשאבה ממוקמת גבוה.

אולי הבעיה (עם יש ) במשאבה עצמה???

איציק - 4X6ZH
10-05-04, 10:22
אבל הדלק מקרר אותה . למשאבה אסור לעבוד ללא דלק .
לא ברור איך אתה מפעיל אותה .
עד כמה שאני זוכר למשאבה הזאת היה גשש שהיה מפסיק את פעולה ברגע שהמצוף בקרבורטור נסגר . ( לחץ הדלק בקו עולה ) . כך שהיא לא עובדת קבוע .
איציק

נמרוד
10-05-04, 10:31
התקנתי משאבה של סובארו -חשמלית ,בגובה של חצי מטר מעל טנק הדלק, והיא מאוד מתחממת. האם כדאי להנמיך אותה לגובה הטנק כך שהיא יותר תדחף ופחות תינק? אולי כך היא פחות תתאמץ ולא תתחמם כל-כך?

לא נראה לי שיש קשר בין הגובה של המשאבה להתחממות במקרה הזה. יכול להיות, כמו שיחיעם רמז, שהיא עובדת כרגיל ואנחנו פשוט לא יודעים מה חום העבודה התקין שלה? האם הקודמת (שהתקלקלה) נשרפה? האם היתה מאותו דגם?

זאביק
10-05-04, 12:29
אבל הדלק מקרר אותה . למשאבה אסור לעבוד ללא דלק .
לא ברור איך אתה מפעיל אותה .
איציק

האם מדובר על הדלק שעובר דרכה,
או הדלק שהיא טבולה בו (כמו בסופה) ?

רכס חיים
10-05-04, 16:38
לצורך ההבהרה. יש לי שלוש משאבות דלק סובארו זהות, העגולות החשמליות והאמינות מאוד. משאבה ראשונה הלכה עקב חום יתר בטיול של שבוע שעבר ומקורה במנוע החדש והיא ישנה שלא הכרתי ועדיין לא בדקתי אם היא שרופה או מתפקדת. היא הוחלפה בדרך במשאבה חדשה - הרזרבית- שנסעה אולי 20 ק'מ , זייפה ללא הפסקה והוחלפה במשאבה שלישית שעבדה יפה כל השבת האחרונה. גם המשאבה השניה לא נבדקה באם היא מושבתת או התקררה ויכולה להמשיך לעבוד. כך שאני די מבולבל מההתנהגות של משאבות כל כך אמינות. יכול להיות שהצינור מהטנק סתום והן מתאמצות מאוד? אבל הפכתי את הפלאגים והכנסתי לחץ לאחור עם המנוע לאחר שהשניה שבתה ולכן השלישית מתפקדת? משהו לא מסתדר לי בהתנהגות שלהן.

-->