PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילת דיפרציאל

asix
10-05-04, 20:30
שלום לכולם, זה שוב אני....(כן ה-CJ עם חזית של רנגלר......) ואני צריך עוד פעם את עזרתכם......
כתבתי לפני כמה זמן על נעילת דיפרנציאל כאן בפורום והצעו לי כמה אפשרויות, ואחרי התייעצויות והחלטות החלטתי ללכת על LOCKRIGHT. נכנסתי לאתר שלהם ויש להם כמה דגמים לדנה 44.
אם מישהו היה באתר הזה ויודע איזה דגם(המספר שרשום שם...) מתאים ל-CJ-8 עם סרן דנה 44 זה יעזור לי מאוד.

אדי
10-05-04, 20:37
הסרן האחורי ב-CJ סטנדרטי מ-86 ומעלה הוא דנה 44 עם 30 שיניים בציריה.

אדי
10-05-04, 20:39
ואיפה זול לקנות ... http://jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=3307

asix
10-05-04, 20:49
O.K. תודה. נראה לי שמצאתי את הדגם הנכון (אני חושב שזה 2410) אם מישהו חושב שזה משהו אחר שיעדכן אותי כי מתכוון להזמין אותו בימים הקרובים.

asix
10-05-04, 23:53
אני מצרף את הלינק של האתר שבו ראיתי את הדגם, תגידו לי אם זה הדגם הנכון......
http://www.lockright.com/
אדי, האם הכוונה ל-spline count הוא ל- 30 שיניים בציריה?
ומה הכוונה ל- COVER BOLTS?
אני מצטער שאני ממש נודניק, אבל מישהו טס לארה"ב ואני רוצה להביא לו כסף, אבל אני מפחד שהוא יביא לי משהו לא נכון..........

t_uri
11-05-04, 00:13
אתה לא נודניק. עדיף שתשאל מאשר שתזמין נעילה לא מתאימה ותיתקע איתה.

spline count = מספר שיניים או החריצים שיש על הציריה. אתה צריך נעילה ל-30 שיניים. הדגם המתאים אם כך הוא 2410.

COVER BOLTS = מספר הברגים על המכסה של הדיפרנציאל. זה לא מעניין אותך כי אין עוד אפשרויות בדנה 44.

http://69.56.218.178/i/u/53077/i/jeeplist.gif

אורי טל.

AvigdorAharon
11-05-04, 07:00
אני מצטער שאני ממש נודניק,

לא ממש, תזכר בבדיחה על היל והבדואי המבוגר:
"...אם לא תשאל, איך תדע?"

אביגדור

asix
11-05-04, 18:36
תודה אנשים, עזרתם לי מאוד.
באמת יש פה אחלה אנשים פה בפורום :D .
בכל אופן עכשיו העברתי לאיש את הכסף, ואטוטו יהיה לי נעילה לג'יפ והוא יהיה כמעט מושלם(מלבד נעילה קידמית שזה יהיה קצת יותר מאוחר.......)
נ.ב.
אין התארגנויות פה בפורום לטיולים? אני מת להצטרף לטיול(למרות שאני עוד לא מכיר אף אחד......)

asix
01-10-04, 09:42
שלום לכולם,
אני יודע שהתיעצתי בעבר בפורום בנושא הזה, אבל במקום לפתוח שרשור נוסף אני ממשיך את ההודעה מפה.
בכל אופן, בסוף לא קניתי את ה-LOCKRIGHT, כי איך שהוא לא הייתי סגור על הנעילה הזאת לחלוטין ולכן ביטלתי את ההזמנה.
בכל אופן, כרגע אני החלטתי שאני מחפש נעילה אחורית לג'יפ( מה גם שיש מישהו כבר בדטרויט כרגע...). איזו נעילה הכי ממולצת לקנות? ה-LOCKRIGHT , DETROIT, NO SLIP( אמרו לי שה- LOCKRIGHT לא מחזיק יותר מכמה שנים....האם נכון?) בכל אופן אני אומר שאולי שווה להשקיע קצת יותר על מנת לקבל משהו יותר טוב....
הייתי רוצה לדעת איזו נעילה ( אוטומטית, לא ידנית....) הכי ממולץ להתקין ( ואם יש חברות אחרות אשמח לשמוע....)
ןכמו כן, על מחירים פחות או יותר ,ואם יש לכם את הקישורים של האתרים זה יעזור לי מאוד.
תודה רבה וחג שמח.

enakar
01-10-04, 10:19
אני התקנתי Detroit Locker מאחורה ו Power Tracks - No Slip מקדימה.
אתה צריך לקחת בחשבון שהתקנת נעילה בה צריך להחליף את הקייס יותר מסובכת.
את הנעילה שלי הזמנתי מ - http://www.tellico4x4.com/, והביאו לי אותה לארץ.
לגבי נעילה קידמית, אל תמהר להתקין ואם בכל זאת אז מאד מומלץ ללכת על נשלטת, אפילו שיקר. OX לדעתי היא אופציה מנצחת.
בכל מקרה יש הרבה חומר, תריץ חיפוש בפורום.

אלעד.

asix
01-10-04, 10:36
אלעד תודה על התשובה המהירה......
הכוונה שלי לא רק לגבי חברות של נעילות, אלא המלצות לגבי האיכות של הנעילות....
כשאני מתכוון להשקיע בנעילה, אני מתכוון להשקיע בנעילה טובה שתחזיק הרבה זמן.....
אני פשוט שמעתי הרבה דעות רעות על LOCKRIGHT בסרן האחורי, והמלצה חמה על NO SLIP בסרן האחורי. לגבי דטרויט, אני יודע שהיא מצוינת אבל הכי יקרה מכולם ( הכוונה לנעילה אוטומטית....) בגלל זה יש לי התלבטויות....בינתיים אני מתכוון לשים רק נעילה אחורית ( מה לעשות....כסף.... :cry: ) למרות שבמחיר של דטרויט אני יכול לשים קדמית ואחורית של LOCKRIGHT.....אבל אני מעדיף לשים נעילה אחת טובה ולא שתיים באיכות פחות טובה....
אני הרצתי חיפוש בפורום אבל אף אחד לא אמר מה כדאי לשים......כל אחד אומר מה יש לו....ואני רוצה לדעת מה כדאי לשים....
בכל אופן, תודה אלעד....

נמרוד
01-10-04, 10:49
אלעד תודה על התשובה המהירה......
הכוונה שלי לא רק לגבי חברות של נעילות, אלא המלצות לגבי האיכות של הנעילות....
כשאני מתכוון להשקיע בנעילה, אני מתכוון להשקיע בנעילה טובה שתחזיק הרבה זמן.....
אני פשוט שמעתי הרבה דעות רעות על LOCKRIGHT בסרן האחורי, והמלצה חמה על NO SLIP בסרן האחורי. לגבי דטרויט, אני יודע שהיא מצוינת אבל הכי יקרה מכולם ( הכוונה לנעילה אוטומטית....) בגלל זה יש לי התלבטויות....בינתיים אני מתכוון לשים רק נעילה אחורית ( מה לעשות....כסף.... :cry: ) למרות שבמחיר של דטרויט אני יכול לשים קדמית ואחורית של LOCKRIGHT.....אבל אני מעדיף לשים נעילה אחת טובה ולא שתיים באיכות פחות טובה....
אני הרצתי חיפוש בפורום אבל אף אחד לא אמר מה כדאי לשים......כל אחד אומר מה יש לו....ואני רוצה לדעת מה כדאי לשים....
בכל אופן, תודה אלעד....

ונגיד שמישהו היה "אומר מה כדאי לשים" - זה היה גורם לך ללכת כמו עיוור אחרי ההמלצה?

אין הכי טוב, אין הכי כדאי. אין. אם היה, לא היה דיון, ובכלל א היו אפשרויות שונות.

אין ספק שדטרויט לוקר היא הנעילה החזקה והטובה ביותר - אבל היא גם יקרה יותר, ההתקנה שלה ארוכה ומסובכת הרבה יותר, והיא גדולה וכבדה הרבה יותר - חשוב אם אתה מתכנן יבוא אישי במזוודה.

אני נוסע למעלה מ4 שנים עם איזילוקר - חיקוי של לוקרייט פשוטה - מקדימה ומאחורה. ללא בעיות כלשהן. מה זה אומר לגביך? מה שתרצה.

הסיבה שאתה שומע על הרבה בעיות בלוקרייט ומעט בנוסליפ, נובעת מסטטיסטיקה פשוטה: יש המון לוקרייטים, והם מותקנים כבר המון שנים. יש פה חברים שנוסעים על לוקרייט כבר 6 שנים ויותר. הנו-סליפ נעילה חדשה יחסית - שנה שנתיים בקושי - יקרה יותר והרבה פחות נפוצה.

לא עשיתי סקר כזה, אבל אני מנחש שעל כל נוסליפ "כאן באתר" יש לפחות חמש לוקרייטים. בטח יותר.

-->