PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלום לכולם, התחדשתי בפאג'רו

sgill
12-01-09, 18:52
לאחר לבטים והתייעצות בפורום (ראו פורום מתחילים) התחדשנו, אני והמשפחה, ברכב הבא:

מדובר בפג'ארו קצר ידני 2500 דיזל פתוח. הרכב מ- 1998 אבל שמור מאוד, זה הדגם עם ה - RDL, חלונות חשמל, צמיג 31 ברשיון, מוגבה ומיגון קדמי. יש לו עוד כמה תוספות נחמדות.

למה? כי המשפחה דורשת פתוח, כי אם אני נורא ירצה לרדת לשטח עם סופה אני אקח מהשכן הנחמד שלי, וגם כי שמעתי דברים טובים על אמינות ואין לי זמן לעשות לבד או לרוץ למוסכים.

אני מודע לבעית הכוח, אבל לא מוטרד, אני עדין לא מתחרה.

אשממח לשמוע מבעלי הרכב הנ"ל על יתרונות, חסרונות (כן גם אחרי שקניתי), ממה צריך להיזהר ואילו שדרוגים הכי כדאי לעשות כדי להנות עם הרכב.

יש כאן מישהו שניסה לשים לרכב צ'יפ לשיפור הכח?

זהו, נשמח לשמוע על טיולים

אין כמו סופה!!!!
30-01-09, 12:10
לי יש פאג'רו פתוחה 99 ואין הרבה ממה להיזהר האוטו סבבה לגמרי חוץ מזה שהוא קצת אוכל דלק אבל אני מחזיק אותה עשרה חודשים והיא אחלה ויש רק דבר אחד שניתקלתי בו שכדאי לדעת:

הרי כולנו יודעים שהמנוע זהה למנוע יונדאי H-100 אבל אם אי פעם תצטרך להחליף סטרטר אז לא להשים של יונדאי בגלל שסטרטר של יונדאי יניע אבל הבנדיקס לא יוצא את אותו המרחק כמו בסטרטר למיצובישי והשיניים לא יושבות על כל רוחב השן של גלגל התנופה אלא הבניקס מגיע רק עד "הקצה" של השן בגלגל תנופה דבר שלאורך זמן "טוחן" את השיניים של הגלגל תנופה.(הבנדיקס בסטרטר מיצובישי יוצא רחוק יותר)

לגבי הצ'יפ הבנתי שזה מעולה לדיזל אבל מאוד לא מומלץ לפאג'רו בגלל אינטר קולר קטן ובעיות התחממות

-->