PDA

צפייה בגרסה מלאה : מערכת שמע וניווט לפטרול

JAK60
17-01-09, 21:00
ישלי פטרול חדש אם מערכת ניווט שלא מתאימה לארץ והחברה טוענת שאם אני רוצה לשפר אותה עלי לקנות לימוזין על חשבוני ורק דרך המתקין שלהם אז למה הם מספקים מערכת שלא מתאימה לארץ ואני חייבלהשתשמש בה . האם יש למשהו איזה שהוא פתרון לנושא.

yuval3
17-01-09, 22:02
זאת חוצפה של החברה או להשאר אם מערכת שלא מתאימה לארץ ,
או לשלם, אז איפו השרות והאחריות צריך להתארגן ולהגיש תביעה יצוגית אני בעד.

מיקי וייס
19-01-09, 00:38
נשמע לי קצת הזוי שחברה המשווקת את אחד מרכבי השטח המסוקסים- פטרול.
"מוהיקני אחרון ברכבי הsuv ", תמכור את הרכב עם מערכת נווט לוויני מובנת שלא מתאימה לארץ. לדעתי על החברה לעדכן את ההתוכנה ולהתאימה לארצינו.
איני מאמין שהם מתנערים מאחריות, אם כן הרי יש מקום לתביעה משפטית . הייתי ממליץ לכם - בעלי פטרול מהשנתונים הללו להתארגן ולהגיש תביעה.

itayt
19-01-09, 17:46
קודם כל לאינפורמציה, הרבה חברות שמשווקות רכבים בארץ עם GPS מקורי, לא דואגות שהמכשיר יותאם לארץ, לא תמיד זה אפשרי.
לנושא, ראיתי פטרול חדש בקלאס A ברמת גן (מתקין מערכות) עם GPS שעבד, דבר איתם (אני מניח שזה לא חינם...)
טלפון 03-6192723.
לי יש פטרול ישן והתקנתי אצלם מערכת של קנווד עם GPS, חבל"ז... עם עובדים נהדר אבל לא זולים.

איתי
www.nissan4x4.org.il/forum (http://www.nissan4x4.org.il/forum)

Micha
19-01-09, 20:46
זאת חוצפה של החברה או להשאר אם מערכת שלא מתאימה לארץ ,
או לשלם, אז איפו השרות והאחריות צריך להתארגן ולהגיש תביעה יצוגית אני בעד.

תביעה ייצוגית על מה ? מה ההתלהמות ?
אף רכב לא מגיע לישראל מתאים לתוכנת ניווט מקומית. פשוט ישראל זאת חיה אחרת.

כל היבואנים עושים התאמות לתוכנה מקומית ומי שרוצה לרכוש - רוכש.

בכל מקרה, אני לא ממליץ על לימוזין מאחר שהיא עם שלט ולא משתמשת במסך מגע.

הפיתרון הוא אכן רכישת מערכת דאבל דין הכוללת הכל (רדיו/CD/DVD/ניווט/ובד"כ גם דיבורית BT ) ולחבר גם מצלמה אחרוית.

JAK60
19-01-09, 20:50
ניתן להתקין מערכות אחרות אבל צריך לפרק את המערכת הקימת ולקנות מערכת חדשה אז למה בכלל התקינו ברכב מערכת כזאת ועוד טוענים שנתנו לי מערכת איכותית. אז שיזכו אותי במערכת שנתנו לי כי היא לא שימושית.

Micha
19-01-09, 21:23
היא בהחלט שימושית בתור מערכת שמע ואודיו. רק ניווט לא.
הם יכולים לפרק ולשים לך פלסטיק או רדיודיסק פשוט. מה ייצא לך מזה ?
אתה יכול להתחבר לזה עם לימוזין אז יש פתרון (שאני לא ממליץ עליו כאמור).

yuval3
19-01-09, 21:30
[quote=Micha;230520]תביעה ייצוגית על מה ? מה ההתלהמות ?
אף רכב לא מגיע לישראל מתאים לתוכנת ניווט מקומית. פשוט ישראל זאת חיה אחרת.

כל היבואנים עושים התאמות לתוכנה מקומית ומי שרוצה לרכוש - רוכש.

בכל מקרה, אני לא ממליץ על לימוזין מאחר שהיא עם שלט ולא משתמשת במסך מגע.

הפיתרון הוא אכן רכישת מערכת דאבל דין הכוללת הכל (רדיו/CD/DVD/ניווט/ובד"כ גם דיבורית BT ) ולחבר גם מצלמה אחרוית.[/quote ההתלהמות זה שמנסים לעקוץ אותך ולמכור לך דבר שלא מתאים ולהגיד לך אם אתה נוגע אין לך אחריות ואתה צריך לסתום ולאכול אותה בשורה התחתונה יש רדיו דיסק שלא שווה הרבה אפילו MP3 הוא לא מזהה. אבל במחיר הרכב לא הורידו. ובגלל זה צריך לארגן תביעה יצוגית ושישלמו על מה שניסו לנצל.

yuval3
19-01-09, 21:34
היא בהחלט שימושית בתור מערכת שמע ואודיו. רק ניווט לא.
הם יכולים לפרק ולשים לך פלסטיק או רדיודיסק פשוט. מה ייצא לך מזה ?
אתה יכול להתחבר לזה עם לימוזין אז יש פתרון (שאני לא ממליץ עליו כאמור).באמת היה עדיף שישימו פלסטיק ומערכת שמע נורמלית ולא מערכת שמע שהיום לא מוכרים יותר זה מודל ישן לא קורא MP3 או צרובים. למה עובדים עלינו קנינו רכב אם מערכת מסוימת היא חייבת לעבוד לא קנינו בובות.

מיקי וייס
19-01-09, 21:48
"באמת היה עדיף שישימו פלסטיק ומערכת שמע נורמלית ולא מערכת שמע שהיום לא מוכרים יותר זה מודל ישן לא קורא MP3 או צרובים. למה עובדים עלינו קנינו רכב אם מערכת מסוימת היא חייבת לעבוד לא קנינו בובות."

על אותו משקל : תבדוק אם הסרן הקדמי באמת חי. אולי בארץ זה רק ביצה ללא תוכן. אבל אם זה ריק תוכל לקנות בניסן דיפרנציאל מתאים עבור סכום סמלי.:p;):o:):(:confused:

Micha
19-01-09, 22:57
יאללה - תתארגן ותתבע תביעה ייצוגית.
תייצג את ה-10 שקנו פטרול ושיבושם לך.
אגב באירופה יש גם דיווחי תנועה ברדיו וכאן אין.
תוסיף את זה. זה בטח שווה כמה מאות אלפי שח.

איציק - 4X6ZH
20-01-09, 08:14
מי שקונה כלי רכב כאלה חדשים . מה בדיוק הוא חושב לעצמו ?!

רק מערכת הניווט מפריעה לך ?
הרי בעוד כמה ימים תתלוש לעצמך את אחת המראות ... וכמה עולה מראה ?
מה דעתך על הפגושים ?
מה אתה אומר על פנסי הפלסטיק .
הרדיו :D
או כל פעולת תחזוקה שתדרש לעשות

פשוט עובדים עליך בעיניים רק חבל שאתה מגלה את זה לאחר הקניה .

איציק

yuval3
20-01-09, 14:04
מי שקונה כלי רכב כאלה חדשים . מה בדיוק הוא חושב לעצמו ?!

רק מערכת הניווט מפריעה לך ?
הרי בעוד כמה ימים תתלוש לעצמך את אחת המראות ... וכמה עולה מראה ?
מה דעתך על הפגושים ?
מה אתה אומר על פנסי הפלסטיק .
הרדיו :D
או כל פעולת תחזוקה שתדרש לעשות

פשוט עובדים עליך בעיניים רק חבל שאתה מגלה את זה לאחר הקניה .

איציקאני מצפה מחברת ניסן כשהיא מוכרת מוצר שיעבוד ואני אוכל להשתמש בו בגלל זה קניתי ניסן פטרול אם היא לא מסוגלת לתת את השירות הזה שתשלם.

itayt
20-01-09, 15:17
השאלה היא אם המערכת הוצעה לך כאופציה בתוספת תשלום. אם כן יש לך כמובן עילה נאותה לתביעה (כמובן שלא ייצוגית). אם ככה מגיע הרכב מחו"ל, היה אולי מן הראוי שבעת הרכישה יודיעו לך שהמערכת אמנם כוללת רכיב GPS אבל התוכנה שהרכב מגיעה איתה לא עובדת בכבישי ישראל, ככה היה גם לי כשקניתי הונדה GOLDWING עם GPS, זה היה מקורי ולא אופציה ולכן אין לי תלונות לגבי זה.
תתחיל להנות מהרכב ולא להתעסק בשטויות, אם היה לך חצי מליון לרכוש את הרכב, ונושא ה GPS מטריד אותך, תתקין משהו אחר. אחלה רכב, תתחדש ואל תקשיב לכל הקנאים פה....

איתי
www.nissan4x4.org.il/forum (http://www.nissan4x4.org.il/forum)

Juv
20-01-09, 16:13
בקטלוג של הרכב כפי שהוא מופיע באתר של ניסאן בארץ מופיע - "מערכת ניווט לוויני GPS - אופציה".
כלומר, לא מגיע באופן נורמאלי אם הרכב ודורש הזמנה מיוחדת. כנראה שכאשר מזמינים את האופציה הזאת מותקנת מערכת לימוזין או משהו דומה.
לא הזמנת את האופציה הנ"ל וקיבלת עם הרכב GPS שלא ניתן לעבוד איתו בארץ? כנראה שעולה להם יותר להוציא את המערכת המקורית מהרכב ולהתקין מערכת בידור אחרת מאשר לשלם לניסאן עבור מערכת בידור הכוללת גם GPS שלא עובד בארץ. אני לא מבין מה הבעיה עם זה, נראה לי שהם עומדים בכל מה שמופיע אצלם בקטלוג.

JAK60
21-01-09, 21:10
בקטלוג של הרכב כפי שהוא מופיע באתר של ניסאן בארץ מופיע - "מערכת ניווט לוויני GPS - אופציה".
כלומר, לא מגיע באופן נורמאלי אם הרכב ודורש הזמנה מיוחדת. כנראה שכאשר מזמינים את האופציה הזאת מותקנת מערכת לימוזין או משהו דומה.
לא הזמנת את האופציה הנ"ל וקיבלת עם הרכב GPS שלא ניתן לעבוד איתו בארץ? כנראה שעולה להם יותר להוציא את המערכת המקורית מהרכב ולהתקין מערכת בידור אחרת מאשר לשלם לניסאן עבור מערכת בידור הכוללת גם GPS שלא עובד בארץ. אני לא מבין מה הבעיה עם זה, נראה לי שהם עומדים בכל מה שמופיע אצלם בקטלוג.
אחרי שאתה רוכש ואתה מפעיל אתה מבין שזה לא מתאים לארץ וצריך 10000 שח כדי להתקין לימוזין הם לא היו צריכים לספק מוצר שלא מתאים לארץ ולא ניתן להשתמש בו אם חברת קרסו מרמה את לקוחותיה מענין איך היא משחילה אותם אם רנו וניסן.

Micha
21-01-09, 23:42
אחרי שאתה רוכש ואתה מפעיל אתה מבין שזה לא מתאים לארץ וצריך 10000 שח כדי להתקין לימוזין הם לא היו צריכים לספק מוצר שלא מתאים לארץ ולא ניתן להשתמש בו אם חברת קרסו מרמה את לקוחותיה מענין איך היא משחילה אותם אם רנו וניסן.

נראה לי שאתם לא מבינים משהו !!!!!!!!!!!!! באף רכב שמיובא לישראל המערכת לא מתאימה לניווט.
באף רכב !!

מה שעושים היבואנים זה עבודת התאמה למוצר מקומי וגובים על זה כסף ממי שרוצה לרכוש.
חלק מההתאמות ברמה גבוהה מאד (עם המסך המקורי) וחלק בא לידי ביטוי פשוט במערכות דאבל דין ששמים במקום המערכת המקורית.

בכל מקרה - מדובר בתוספת בתשלום בכל הרכבים (בחלק זה תוספת אופציונאלית ובחלק זה מגיע "כאילו מובנה" ומגולם במחיר) .
ושוב - המערכת היא בעיקר מערכת אודיו כשאחת הפונקציות שלה היא היכולת להפעיל תוכנת ניווט (שלא משווקת בישראל). אני מניח שהאודיו עובד...

yuval3
22-01-09, 01:33
נראה לי שאתם לא מבינים משהו !!!!!!!!!!!!! באף רכב שמיובא לישראל המערכת לא מתאימה לניווט.
באף רכב !!

מה שעושים היבואנים זה עבודת התאמה למוצר מקומי וגובים על זה כסף ממי שרוצה לרכוש.
חלק מההתאמות ברמה גבוהה מאד (עם המסך המקורי) וחלק בא לידי ביטוי פשוט במערכות דאבל דין ששמים במקום המערכת המקורית.

בכל מקרה - מדובר בתוספת בתשלום בכל הרכבים (בחלק זה תוספת אופציונאלית ובחלק זה מגיע "כאילו מובנה" ומגולם במחיר) .
ושוב - המערכת היא בעיקר מערכת אודיו כשאחת הפונקציות שלה היא היכולת להפעיל תוכנת ניווט (שלא משווקת בישראל). אני מניח שהאודיו עובד...
אז לפי מה שאתה אומר עלי להסתכל על המסך השחור חסר המשמעות ולבכות או ללכת ללכת ולהשקיע במערכת דאבל דין אם מסך חדש אבל אז השליטה שאמורה ליהות מההגה לא תעבוד וגם אשקיע בסביבות 5000 שח אולי להשקיע 10000 ואז אולי השליטה מההגה תעבוד זה העונש שקניתי רכב מחברת קרסו ?

shmil
22-01-09, 09:16
אז לפי מה שאתה אומר עלי להסתכל על המסך השחור חסר המשמעות ולבכות או ללכת ללכת ולהשקיע במערכת דאבל דין אם מסך חדש אבל אז השליטה שאמורה ליהות מההגה לא תעבוד וגם אשקיע בסביבות 5000 שח אולי להשקיע 10000 ואז אולי השליטה מההגה תעבוד זה העונש שקניתי רכב מחברת קרסו ?

יקירי
מישהו הטעה אותך? מישהו הבטיח לך שזה יעבוד במחיר שקנית את האוטו?

אם ה"מסך השחור חסר המשמעות" גורם לך לבהות, תבוא אלי, תמורת סכום סמלי אני אתלוש לך אותו.
אם האוטו כל כך ח*א בלי המסך הזה, אתה מוזמן אלי גם כן, תמורת סכום סמלי, והפעם שאני אשלם, אטול לידיי את המטרד הנורא ואגאל אותך מייסורי הבעלות עליו.

אני אומר לך כעורך דין - תרגע, אין לך שום קייס לשום תביעה, על כלום.
אני אומר לך כאדם - יכולת לקנות רכב מחברה אחרת, מסוג אחר, אם זה כל כך, אבל כל כך מפריע לך, שאתה מתנצח כאן כבר כמעט שבוע בטענות ותואנות סרק.
אני אומר לך כג'יפאי - המסכים הללו רק מפריעים בנהיגה, גוזלים תשומת לב ומסוכנים. למד לנווט, הרבה יותר טוב ויעיל.

ואם עדיין זה מאד מציק לך - לעומת הסכום ששילמת על הרכב, קניית התוספת זניחה, בטלה בשישים, ואת החשבון הפשוט השה אתה ודאי יודע.
enjoy

yuval3
22-01-09, 13:29
יקירי
מישהו הטעה אותך? מישהו הבטיח לך שזה יעבוד במחיר שקנית את האוטו?

אם ה"מסך השחור חסר המשמעות" גורם לך לבהות, תבוא אלי, תמורת סכום סמלי אני אתלוש לך אותו.
אם האוטו כל כך ח*א בלי המסך הזה, אתה מוזמן אלי גם כן, תמורת סכום סמלי, והפעם שאני אשלם, אטול לידיי את המטרד הנורא ואגאל אותך מייסורי הבעלות עליו.

אני אומר לך כעורך דין - תרגע, אין לך שום קייס לשום תביעה, על כלום.
אני אומר לך כאדם - יכולת לקנות רכב מחברה אחרת, מסוג אחר, אם זה כל כך, אבל כל כך מפריע לך, שאתה מתנצח כאן כבר כמעט שבוע בטענות ותואנות סרק.
אני אומר לך כג'יפאי - המסכים הללו רק מפריעים בנהיגה, גוזלים תשומת לב ומסוכנים. למד לנווט, הרבה יותר טוב ויעיל.

ואם עדיין זה מאד מציק לך - לעומת הסכום ששילמת על הרכב, קניית התוספת זניחה, בטלה בשישים, ואת החשבון הפשוט השה אתה ודאי יודע.
enjoy
סוף סוף בעל מקצוע אמיתי ומה שחשוב גם חבר טוב תמורת סכום סמלי יעזור. בכל אופן תודה על התגובה אתה צודק במקרה ורק אני היתי.ברגע שיש מעל 10 כמוני אז יש קיס ולא לחינם השרשור מתפרסם פנו אלי עוד כמוני.

-->