PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בבדיקת סמוראי באיזור טבריה

plastic
20-01-09, 00:07
שלום אני חדש בעניינים והאמת שאני קורא כבר דיי הרבה זמן תכנים מהאתר
אחריי הרבה התלבטויות שלי ושל קודמים בפורומים החלטתי ללכת על סמוראי
קראתי את הכתבה של איך לבדוק סמוראי איזה 10 פעמים ואני עדיין מרגיש שיש דברים חשובים שיכלו לחמוק ממני בבדיקה של הרכב המדובר שעשיתי בעזרת אבי שהיה מכונאי

הייתי רוצה להרגיש מודע יותר כשנבוא לבדוק שוב בחברת אדם שמכיר טוב את קופסאות הפח האלו

הרכב הוא בטבריה ואני משוכנע למדי שהוא במצב טוב
אני גם לא בטוח לגבי המחיר(26 אלף שנת 92 *יש לו מספר תוספות)
אני גם הייתי רוצה לשלם בתמורה לעזרה הזאת כי זאת כן טרחה למרות שאפשר להנות מזה אבל אני לא יודע אפילו מה קודי ההתנהגות שלכם לגביי זה

תודה מראש
נתי

0543063134

plastic
20-01-09, 21:15
שכחתי כי זה היה יום של הרבה סמוראים

יש סיכוי שמישהו יושיט יד?
אני מוכן ורוצה לשלם למי שיעזור

רב תודות

נמרוד
21-01-09, 08:12
בוא תנסה להסביר כאן מה גורם לך להרגיש טוב לגבי הרכב הזה, ולמה אתה משווה אותו. כמה כלים אחרים בדקת ומה היה מצבם ביחס לזה? יכול להית שהתחושה שלך נכונה, מה גם שנעזרת בעזרה מקצועית-מכונאית.

plastic
22-01-09, 20:13
אוקיי שאלה טובה כי פרטים מדוייקים מבחינה טכנית אין לי לתת יותר מידי אבל אני אנסה בכל זאת.
בדקתי סה"כ משהו כמו 7 או 8 רכבים מתוכם שתי ויטרות
מרוב המוכרים קיבלתי את ההרגשה שיש להם המון מה להסתיר
חלקם הגדול גם נלחץ למדי(לפי שפת גוף ודברים שאמרו כמו:" מנוע אפשר להשיג בזול") כשהתחלנו לבדוק חופשים ובעיות נפוצות שציינתם בכתבה "איך לבדוק סמוראי לפניי קניה".
שאר הרכבים היו שנתונים ישנים יותר מ92,המוכר הציג את עצמו עוד בהתחלה כ"חולה" סמוראי
למרות שבאתי לראות ויטרה שהוא עזר לחבר למכור וראו בברור שעברה תאונה קשה .
היו לו עוד שני סמוראים מטופחים בחניה והוא לא פרסם את הרכב המדובר למכירה.
עד כמה שיכולתי לראות(לא הרבה)אין בה תקלות,הוא טוען שהוסיף דיפרנציאל אחורי אבל אני לא יודע לבדוק אם זה נכון. סה"כ רואים שהושקעו בה הרבה שעות עבודה,מדרגות, מגנים למיניהם והגבהות ששוב, איני יודע לשפוט אם בריאות למרכב או לא,
כשזחלתי מתחת לרכב הבחנתי בניגוד לסמוראים אחרים שאין חלודה אכזרית וכל מיני חלקים שבורים,אבא שלי אמר שמתחת למכסה מנוע הכל נראה תקין אוליי זה רק נראה..

רק הייתי רוצה לומר שאני לא מצפה לקנות ג'יפ משנת 92 תקין לחלוטין ואני אפילו רוצה שיהיה קצת מה לסדר ולתקן כי אחרת הייתי חוסך כסף עוד כמה חודשים וקונה ג'יפ עם מזגן
אבל אני כן מפחד ליפול בדברים מרכזיים כמו גיר, מנוע,נעילות למיניהם מיסבים למיניהם ובכלל דברים גדולים שמצריכים ידע כסף ונסיון כדי להחליף

עזרה בכל צורותיה תתקבל בברכה
תודה רבה

נמרוד
22-01-09, 21:27
כשזחלתי מתחת לרכב הבחנתי בניגוד לסמוראים אחרים שאין חלודה אכזרית וכל מיני חלקים שבורים,אבא שלי אמר שמתחת למכסה מנוע הכל נראה תקין אוליי זה רק נראה..

עשיתם את רוב העבודה אתה ואבא. תחשוב על זה - בדקת שמונה כלי רכב, בהחלט מדגם מייצג של מה שיש לשוק להציע בטווח המחירים שלך. ויש לפי מה שאתה אומר אחד שבבירור עולה על האחרים - שמור יותר מהאחרים, גם מכאנית על פי חוות הדעת של אביך שהוא בעל נסיון. גם בעל הרכב עושה עליך רושם אמין - בניגוד לחלק מהאחרים (את זה אתה כתבת). כנראה שזה הרכב הנכון בשבילך (וזה שמותקנת בו נעילת דיפרנציאל ככל הנראה, זה שיפור שווה).

plastic
23-01-09, 00:26
אוקיי אני מבין שאני אצטרך כך או כך לקחת סיכון כלשהו
רק הייתי רוצה לשאול שאלה אחרונה בנוגע לרכב הזה,אני פשוט הולך לבדוק אותו סופית מחר
זאת אומרת היום ואני רוצה להיות בטוח לגביי זה

המוכר דיבר משהו על כך שיש סמוראים עם מנוע 1600 ושזה לא חוקי אבל קשה להבדיל ושמטביעים את המספר הסידורי של המנוע החוקי על המנוע הגדול יותר
בכל אופן .. יש חיה כזאת? איך בודקים את זה?
מה כדאי לפי הנסיון שלכם לעשות אם זה מה שהתגלה

תודה רבה על העזרה

נמרוד
23-01-09, 09:46
יש הרבה דברים בעולם השיפורים, כולל מנועי 1600 לסמוראי ואין ספור קומבינות אחרות. למה זה משנה כרגע? יש לך הרבה זמן ללמוד את התחום, בינתיים אתה רוצה לקנות רכב שטח טוב, אמין, פשוט, שישרת אותך ויאפשר לך ללמוד. מה שבטוח, אתה קונה רכב שכל הפרטים ברשיון שלו מדויקים (מספר מנוע, שלדה, מידות צמיגים... כל פרט ופרט!).

plastic
23-01-09, 14:21
טוב אוקיי תודה רבה על העזרה

-->