PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניסאן טראנו בנזין - היכרות + תקלות קטנות

בארי בוטנרו
22-01-09, 13:50
שלום לכולם,

שמח להצטרף למועדון. שמי בארי וברשותי ניסאן טראנו קצרה מודל 2000 עם 140K ק"מ.

הרכב ברשותי כ4 חודשים ועלו מס' בעיות שאשמח לתגובה עליהם :
א. רעש רצועות - בזמן שהמנוע קר. הטיימינג מתוח והחשד שלי רצועת מנוע. יש הערכת עלות + מוסך מומלץ ?
ב. מפתח אזעקה שבור- האם ניתן שלכפל או להפריד אזעקה ?! יש הערכת עלות + מקום מומלץ?
ג. אגזוז שבור וחלוד - כמה עולה להחליף את מערכת הפליטה מהדוד האחורי כולל ?
ד. האם מומלץ לטפל במוסך רנו ניסאן פ"ת והאם יש לכם ניסיון טוב איתם ?

וכמובן,

ה. האם יש מועדון ניסאן ? במידה ולא, אם יש מצטרפים, לוקח עליי להקים מועדון כולל כל הלוגיסטיקה (הנפקת כיסוי גלגל מתאים, פעילויות, אתר ,טיולים וכיו"ב...).

נמרוד
22-01-09, 21:55
בשביל רכב שטח ישן אתה צריך מוסך קטן, אמין וטוב, ממש אין צורך במוסך מורשה או מרכזי. להחליך את החלק האחורי של מערכת פליטה יכול לעלות כמה מאות עד 1000 שקלים, אם תאמר מאיפה אתה אני בטוח שתקבל המלצות על אגזוזנים בסביבה. לגבי רעש הרצועות - בדקת את מתיחות הרצועות? רעיון טוב בכל רכב ישן שאתה לא יודע מה עבר עליו להחליף את רצועות המנוע בצורה יזומה, לא סיפור יקר ולא קשה, ולשמור את הישנות כספייר נגד מזל רע בתא המטען. אני מדבר על רצועות חיצוניות כמובן. רצועת טיימינג זה עניין אחר, קריטי הרבה יותר. אני מקווה שיש לך היסטורית טיפולים מספקת לפחות ברמה שאתה יודע מתי ואיפה בוצע החלפת הטיימינג האחרונה ואתה עדיין רחוק מהבאה (כל 100K קילומטר ברוב הרכבים, לא יודע כמה בדיוק בטראנו בנזין שהוא לא רכב נפוץ במיוחד).

dudu
01-02-09, 14:47
עד כמה שאני יודע בטראנו אין רצועת טיימינג אלא שרשרת

-->