PDA

צפייה בגרסה מלאה : כלי עבודה של metabo - מכירים?

אייל
27-01-09, 08:39
אני מחפש פטיש חציבה של כ-5 ק"ג. הוצע לי כלי כזה של החברה המדוברת. האם מדובר על איכות ברמה של בוש/היטאצ'י/מקיטה?

למישהו יש ניסיון טוב או רע עם הפירמה הזאת?

המשוטט
27-01-09, 09:16
חברה טובה ,אנו עובדים עם פטישונים ומקדחות .

לחילופין לאיכות מקסימלית בדוק את http://www.hilti.com/holcom/modules/contacts/cnts_listpage.jsp?cntrycode=IL

יקר אבל ליגה מעל כולם כולל בוש וכו

אביחי

shmil
27-01-09, 09:24
בהחלט כלי ברמה של בוש.
אני מחזיק דיסק 9 שלהם כבר שנים רבות.

erezjack
27-01-09, 09:33
אני מחפש פטיש חציבה של כ-5 ק"ג. הוצע לי כלי כזה של החברה המדוברת. האם מדובר על איכות ברמה של בוש/היטאצ'י/מקיטה?

יש לי כמה כלים שלהם, כולל פטיש חציבה קטן.
הכלים מתוחכמים וטובים אבל מעט עדינים ודורשים התייחסות בהתאם. שמעתי שמטבו על סף פשיטת רגל כרגע. אני ממליץ על מקיטה שהם פשוטים יותר מבחינת פונקציות אבל עמידים מאד.

ארז

שחר 9
27-01-09, 17:30
מניסיון שלי
הכלים שלהם הם הכלים הכי מקצועיים לחובב הרבה יותר מבוש "ירוק",
לבעלי מקצוע שעובדים הרבה ובמאמץ גבוהה זה לא מתאים , להוציא את הפטישונים והמקדחות שלהם שהם מצויינות.

לדעתי כל חברה טובה בכלים שונים , אני מצאתי במשך השנים בעבודה מאומצת עם כלים ש....

פטישי חציבה רק מקיטה או היטאצ'י.
פטישונים בוש ומקיטה עם עדיפות ברורה לבוש.
דיסק 9" בוש גרמני או מקיטה.
מברגה מקיטהו והיטאצ'י.

הילתי כלים מעולים מעל כולם , לדעתי לא כלכלי אבל זה ענין של השקפה.

בהצלחה.

יש לי כמה כלים שלהם, כולל פטיש חציבה קטן.
הכלים מתוחכמים וטובים אבל מעט עדינים ודורשים התייחסות בהתאם. שמעתי שמטבו על סף פשיטת רגל כרגע. אני ממליץ על מקיטה שהם פשוטים יותר מבחינת פונקציות אבל עמידים מאד.

ארז

kobiarava
27-01-09, 17:31

היי אייל

יש לי ניסיון טוב עם מטבו, לפחות 6 שנים עם פטישון ודיסק 9" שלהם, וכמעט אפס תקלות. כלי שעובדים קשה מאוד אצלי, אבל עובדים ועובדים ועובדים. דיסק 4.5" שלהם שבק אחרי בערך 3 וחצי שנים, גם הישג בפני עצמו בשביל כלי כזה (שרפתי כבר בושים ומקיטות בחצי מזה).
הסתייגות קטנה-בכלים יותר גדולים שלהם אין לי ניסיון, אז לא יכול לחוות דעה לכאן או לכאן
בכל מקרה-תתחדש!

קובי

ניר.א
28-01-09, 21:16
יש לי גם מקדחה של METABO וגם דיסק 9 כבר 10 שנים אני לא משתמש בהם הרבה
אבל משתמש והם מצויינים!

-->