PDA

צפייה בגרסה מלאה : פלאגים BERU

elirans
28-01-09, 07:34
שלום לכולם,
החלטתי להחליף פלאגים בסופה, הגעתי לחנות חלקי חילוף שבד"כ אני עובד איתו ורכשתי פלאגים לסופה, הפלאגים הם מסוג BERU רציתי לדעת לפני שאני מרכיב אותם האם מישהו התנסה איתם בסופה? איך הסוג של הפלאג הזה בכלליות?

תודה.

six 4 life
28-01-09, 12:58
תחזיר אותם לבחור שלך ותזמין דרכו/ חנות אחרת את הפלאג המקורי בלבד- champion RC-12YC
יש הרבה משתנים בפלאגים כמו דרגות חום והתנגדויות- שים רק מקורי, הכי מתאים למנוע שלך.
http://www.greenpartstore.com/assets/images/johndeereparts/m78543m.jpg

drumeran
30-01-09, 12:37
תחזיר אותם לבחור שלך ותזמין דרכו/ חנות אחרת את הפלאג המקורי בלבד- champion RC-12YC
יש הרבה משתנים בפלאגים כמו דרגות חום והתנגדויות- שים רק מקורי, הכי מתאים למנוע שלך.
http://www.greenpartstore.com/assets/images/johndeereparts/m78543m.jpg

האם הפלג הזה מתאים לכל דגמי הסופה (93) ?

six 4 life
30-01-09, 12:51
חיובי.

coas
30-01-09, 13:02
RC12LYC

elirans
31-01-09, 01:00
א. תודה על התגובה..

אני מרחיב את השאלה.. האם המנוע של הסופה (קרייזלר) שמגיע מהחברה הוא מגיע עם פלאגים של צ'מפיון?
פשוט קיבלתי עוד כמה חוות דעת על הפלאגים מחברות אחרות BERU NGK ומסתבר שלא כל המוסכים שוללים אותם, מה אתם אומרים?

coas
31-01-09, 09:03
הפלאגים איתם נועד לעבוד המנוע מהמפעל הם צ'מפיון RC12LYC, ההתאמה היא לא רק במידות אלה גם במוליכות החום, בהתנגדות בהרכב החומרים ועוד. יתכן וישנם פלאגים טובים יותר באופן מוחלט אבל לא בהכרח למנוע הזה. יתכן וישנם פלאגים טובים יותר גם למנוע הזה אבל זה משחק יקר של ניסוי וטעיה.

פלאגים, למרות שזהו חלק שמוחלף בתדירות גבוהה יחסית, אינם כמו פילטר אוויר, זהו חלק מנוע לכל דבר בדומה למשאבת מיים או קפיץ שסתום, לא היית משחק עם אלה. יש מקום לשנות את הפלאגים המורכבים כאשר מבנה המנוע שונה דרסטית, כאשר יחס הדחיסה הוגדל משמעותית, למשל.

לגבי חוות דעת של מוסכים, קח אותן בערבון מוגבל, רוב המוסכים ימכורו לך את המוצר עליו שוליי הרווח גבוהים יותר, לא בהכרח את המתאים יותר.

מכיוון שאינך מכונאי מדופלם עם ידע עשיר בשיפורים ושינוים, תיצמד לחלקים מקורים לפי מק"ט ולא לפי "זה מתאים, תאמין לי".

גיתאי נוה
04-02-09, 10:16
הפלאגים איתם נועד לעבוד המנוע מהמפעל הם צ'מפיון RC12LYC, ההתאמה היא לא רק במידות אלה גם במוליכות החום, בהתנגדות בהרכב החומרים ועוד. יתכן וישנם פלאגים טובים יותר באופן מוחלט אבל לא בהכרח למנוע הזה. יתכן וישנם פלאגים טובים יותר גם למנוע הזה אבל זה משחק יקר של ניסוי וטעיה.

פלאגים, למרות שזהו חלק שמוחלף בתדירות גבוהה יחסית, אינם כמו פילטר אוויר, זהו חלק מנוע לכל דבר בדומה למשאבת מיים או קפיץ שסתום, לא היית משחק עם אלה. יש מקום לשנות את הפלאגים המורכבים כאשר מבנה המנוע שונה דרסטית, כאשר יחס הדחיסה הוגדל משמעותית, למשל.

לגבי חוות דעת של מוסכים, קח אותן בערבון מוגבל, רוב המוסכים ימכורו לך את המוצר עליו שוליי הרווח גבוהים יותר, לא בהכרח את המתאים יותר.

מכיוון שאינך מכונאי מדופלם עם ידע עשיר בשיפורים ושינוים, תיצמד לחלקים מקורים לפי מק"ט ולא לפי "זה מתאים, תאמין לי".
במקרה של פלגים זה באמת לא שווה את הבלגן, המחירים אותם מחירים ואין שום סיבה לשחק משחקים. קנה את המקוריים וסע לשלום בראש שקט. הכלים האלו עלולים לייצר מספיק צרות גם בלי לחפש אותן מתחת לאבנים...

גיתאי

-->