PDA

צפייה בגרסה מלאה : אני צריך עזרתכם - מחפש קופסת עוגיות מיוחדת... קשור לשנורקלים

נמרוד
25-03-03, 00:34
על קרבורטור הוובר שלי מותקן פילטר פתוח, אני לא אוהב אותו והחלטתי להפטר ממנו ולחזור לפילטר הדוד הצבאי המקורי של הסיקס. בשביל זה אני צריך לייצר מתאם בין ראש הקרבורטור לצינור 3 אינץ' שהולך לפילטר. המתאם הוא לא יותר מתיבה, שאת התחתית שלה אני אחתוך בצורה המתאימה, לדופן שלה אחבר את הצינור, ואסגור עם מכסה. קופסת פח של עוגיות אמרתם? ככה גם אני חשבתי. אבל אני לא מוצא משהו מתאים. הקופסה צריכה להיות בגודל של 120 על 160 מ"מ בערך, יכול להיות יותר, ובגובה בסביבות 120 מ"מ. צריך להיות מכסה עליון, והוא צריך להיות אטום, או כמעט אטום. גם קופסאות מפלסטיק רציני באות בחשבון, אבל בפירוש עדיפה קופסת פח.
למישהו במקרה יש משהו שיכול לעזור לי? לחלופין מישהו מבין בעוגיות או מכיר מקום עם מבחר ממש גדול של בונבונירות? אני מוכן לתת חצי מהתוכן של הקופסה למי שיאמר לי איפה לקנות אותה....

הקרבורטור והפילטר נראים ככה:
http://www.jeepolog.com/images/weber%20kit%20pics/carb2%20linkage.jpg

http://www.jeepolog.com/images/weber%20kit%20pics/carb26.jpg

שחר 9
25-03-03, 00:52
נמרוד.

אני ממש לא מכיר את הקרב' הזה אבל מהתמונה נראה שאין בעיה להחליף גם את המתאם לעגול אם אני מאבחן נכון ארבעת הברגים שנראים על המתאם מאפשרים את פרוקו.
בהנחה שאפשר אני הייתי לוקח מכסה פח של קופסא עגולה ופותח פתח כמו שקיים במתאם המקורי , בקופסא עצמה הייתי פותח פתח עבור הצינור שילך לפילטר . או משתמש בשתי קופסאות בשביל שני מכסים אחד למגש ואחד מכסה.

אגב עלה לי עכשיו רעיון לקופסא - סיר ג'חנון כזה של פעם 40 ש"ח מקס' ויש לך אחלה מתאם..

אפשרות נוספת היא לקחת פח מילימטר וחצי וליצור ממנו גליל שהיקפו זהה להיקף המתאם הקיים מאחר והפינות מעוגלות לא תהיה בעיה עם קצת עקשנות להושיבו בתוך המתאם ,לאחר מכן ליצר לו מכסה שגם ישמש מחבר לצינור וגם ישמור אותו בצורה הרצויה.

האפשרות הראשונה נראת לי פשוטה יותר לביצוע.

ואם בשעורי מלאכה מאסת לך לפחח שמיצר ארובות ומנדפים והוא יעשה לך את זה בצ'יק , לא נראה לי שאמור לעלות הרבה.

בהצלחה , שחר

נמרוד
25-03-03, 01:03
שחר, חשבתי על מה שאתה אומר. מכסה עגול של קופסת עוגיות חמאה דניות - כזה יש בכל סופר. העניין הוא כזה:
1. אני מעדיף קופסה מלבנית שאל הדופן שלה קל הרבה יותר להתחבר עם הצינור.
2. לעשות גליל מפח דק כמו שאתה אומר אפשר, אבל זה יצא מכוער פחד.
3. אני אצטרך להדק היטב את "סנדוויץ'" הזה ולהשתמש בהרבה סיליקון בשביל להשיג אטימת מצח טובה. לכן אני מעדיף קופסה עם המכסה המקורי שלה שמתאימים זה לזה כך שיש אטימת דופן טובה (העוגיות צריכות להשאר טריות!).

שחר 9
25-03-03, 01:24
נמרוד .

העוגיות בתנור???

אני חשבתי בשביל לשמור על טריות העוגיות ללכת על בנדים בחיבורים
אתה צודק בענין הריבועיות העדיפה לחיבור הצינור.

לגבי הכיעור ... לא משנה היופי העיקר האופי.

תגיד לי גלון מפח כזה שמוכרים בו טינר ,טרפנטין וכאלה כמו שיש לשמנים בצבא.
מראה לי בסביבת המידות שאתה ציינת.

ואפשרות נוספת אבל ממש ממש יצירתית לעשות משהו מפיברגלס זה לא סיפור בכלל, וזה יצא לך מדוגם שעתיים עבודה .

שלך , בתיה עוזיאל

AvigdorAharon
25-03-03, 08:24
נמרוד,
יכול להיות שאוכל לבקש "ממקורב" לייצר לך מתאם מפח.
אם אתה יכול לשלוח שרטוט זה יהיה מעולה.
פרטים נוספים אצלי בטלפון: 643098 - 050
בית 9067972 - 03
עבודה 5659025 - 03

מי שמתבייש - מתיבש...

אביגדור

נמרוד
25-03-03, 10:41
תודה על ההצעה אביגדור. במידה והחיפוש אחרי הפשוט יכשל, אני אכין שרטוט ולא אתבייש להעזר בך :D

סוזי המשתוללת
28-03-03, 21:20
נמרוד
בתור מהנדס אתה די מאכזב אותי :P
כבר רמזתי לך אלף פעם ברמזים עבים כמו פיל שמה שאתה מחפש נמצא בדיוק על רכב שנקרא סיאט אביזה / מלגה נושא בקרבו קרב דומה אם אותה התושבת
כנ"ל גם פיאט 131 ועוד רכבים דומים
כתת רגליך למגרשי פירוק ומצא מה שאתה מחפש

נמרוד
30-03-03, 12:00
מצאתי! תודה רבה לכל מי שהציע עזרה.

נמרוד
31-03-03, 00:40
:cry: נכשלתי...
או.קי. שמוליק, תתחיל לשפוך. אילו מכוניות בדיוק אני מחפש?

Bulldog
31-03-03, 00:51
אתה צריך עוד קופסא?

נמרוד
31-03-03, 00:54
צריך. וצריך בנוסף לדרישות הראשוניות, שהתחתית שלה תהיה שטוחה. הבעיה עם קופסאת העוגיות הטיפוסית היא שיש לה שוליים של 5-6 מ"מ כלפי מטה, מה שלא מאפשר הרכבה על הקרבורטור, ומצד שני אי אפשר לחתוך את השוליים כי זה בעצם החיבור בין הרצפה לקירות... בעסה. כבר השגתי קופסה בדיוק, אבל בדיוק במידות הנכונות...

Bulldog
31-03-03, 00:57
5-6 מ"מ???????
נשמע כמו אגן לשמן, איזה קופסה לקחת?
אגב, אין שום פח שפטיש לא מיישר, לפעמים צריך פטיש יותר גדול.

בולבול
06-04-03, 09:07
תפנה למי שמייצר תעלות מזגן או פחחות בניין(מרזבים), יש לי כאלה באזור ירושלים, יעלה פחןת מקופסת שוקולד !!!

סוזי המשתוללת
12-04-03, 02:49
נמרוד
אתה לא תאמין אבל בדיוק מה שאתה מחפש נמצא גם על ניבה בנוסף לכל השאר פיאט 131 סיאט מלגה וכו'

נמרוד
12-04-03, 20:42
שמוליק אהלן,
דווקא התחלתי לחפש - סיטרואנים ופיג'ו זה לא זה, וסיאט ישנה או פיאט 131 עוד לא מצאתי. אתה מכיר מגרש בסביבה עם מבחר באמת גדול של כלים ישנים?

סוזי המשתוללת
10-05-03, 19:36
אחרי השיחה אתמול עברתי דרך מזבלה עם כמה רכבים וחיפשתי לך ואז עלה לי רעיון
זה לא משנה איזה בית פילטר תמצא העיקר שיהיה מאלה שעשויים פלסטיק עמיד ואז יהיה לך קל לחתוך לצורה שאתה צריך כמו כן תחשוב שאת ה"ברך" תוכל לשתול בחלק העליון (המכסה )וכך לא תצטרך לנתק צינורות כשתרצה להגיע ללועות
מה שאני מצאתי זה של פיאט אונו הפתח אינו מלבני אבל יש מספיק "בשר" בכדי לעצבו מחדש ולקדוח חורים חדשים
100 דולר והוא שלך - סתאאאם

Bulldog
10-05-03, 19:46
ואם אתה רוצה, אז מצאתי אצלי קופסאת פח מלבנית של סוכריות על מקל במידות
27X16 גובה 12 בס"מ.

נמרוד
11-05-03, 10:39
תודה לשניכם. אשמח לנסות כל דבר. שמוליק - יחד עם התמונות...
עומר - נפגש מתישהו כשאני עובר במרכז.

Bulldog
15-10-03, 23:53
נימרוד, אני מעלה את ההודעה הזאת בשיל שתזכור למדוד את גודל המלבן של הקרב' שלך

-->