PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול באיזור ירושליים

xtrive
05-02-09, 09:42
שלום לכולם !
שמי איל ואני יוצא מחר לטיול ג'יפים של יומיים באיזור ירושליים,
רציתי לדעת אם יש איזה אטרקציה מיוחדת או איזה שביל מיוחד שעליו כדאי לעשות את הטיול
אני רוצה שיהיה באיזור של יער אני רוצה שיהיה סה"כ כ120 ק"מ בשטח ועם קצת טיולים רגליים קצת מים קצת לראות נופים מיוחדים... מה שכן אני לא רוצה שביל אתגרי או שיהיו בו קטעי אווירות קשה.
אם מישהו יכול לעזור לי להחליט על מסלול הטיול, זה יכול להיות נהדר !
בתודה מראש, איל !

(אם זה רלוונטי אנחנו יוצאים בקאיה ספורטאז' ולנד רובר דיסקאברי בנזין)

IlanHadar
05-02-09, 10:19
איל,

מחר אתה יוצא ואין לך מסלול? ליומיים?

כמה ניסיון יש לכם בניווט? איזה אמצעי ניווט יש לכם?

ביומיים אתה יכול לכסות את רוב המסלולים סביב ירושלים.

תתחיל בבן שמן, תעלה לכיוון שורש בצד הצפוני של כביש מספר אחד, השבילים שם יותר "פראיים" ויפים מהצד הדרומי - דרך בורמה. תגיע לשורש תעבור לצד הדרומי ורד לכיוון בית שמש, שם תיסע לכיוון המעיינות הקיימים - מעיין התנור ועוד כמה באזור.

אם אתה רוצה מים - בחורף שחון זה אין לך הרבה. סע לעיר דוד, לך בנקבת השילוח, חוויה מומלצת, בהזדמנות תטייל גם בעיר העתיקה.

תגמור את זה רד לכיוון ים המלח, סע על מצוק ההעתקים.

כך תוכל למלא יומיים.

xtrive
05-02-09, 10:26
אז ככה, נסיון בניווט יש לי לא רע, אמצעי ניווט הוא מפה (לא נכנעים לפלאי הטכנולוגיה) ולגבי מסלול יש לי קצת כיוון וביקשתי מחבר שמכיר את האיזור לבנות לי מסלול מעניין, אבל אני בכל זאת רוצה לשמוע הרבה דעות לגבי מה כדאי באיזור הזה של הארץ מפני שאין לי הרבה נסיון איתו...
אני מכיר יותר את הנגב...

dudu
05-02-09, 11:02
אתה יכול להיכנס לעין נקובה (ליד אבו גוש-מחלף חמד) להגיע לעין לימון משם לעלות לכיוון קיבוץ צובה לפנות שמאלה ולרדת מהכביש ימינה לכיוון עין טייסים אחרי עלייה רגלית קצרצרה למעיין
תמשיכו לכיוון מפגש נחלים רפאים- שורק תחצו את הנחל ואחרי החצייה תפנו ימינה ותסעו לאורך הנחל תעברו בדרך במכלאה של יחמורים שעוברים תהליך השבה לטבע לאורך הנחל תראו הרבה מים זורמים ושוצפים (במושגים ישראליים) ברווזים על המים פה ושם כל המסלול כמעט הוא לצד מסילת הרכבת תצאו באזור תעשייה ליד בית שמש משם תוכל להמשיך למגוון מסלולים באזור
תהנו אם תרצה הסבר או עזרה שלח אלי ה"פ

-->