PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש מקום לחיתוך לייזר \ להבה

OHADSHAI
07-02-09, 19:31
מצאתי רק את אפריים לנסר, שהוא אמר לי שהוא מתעסק רק עם ברזלים גדולים מאוד...

תודה.

tomerz
07-02-09, 19:55
מה אתה צריך:p

or65
07-02-09, 21:08
אתה מדבר על חיתוך בלייזר או להבה , עזוב את אפריים לנסר , פגשתי אנשים עם יחס יותר נחמד .
יש בחולון ברחוב המרכבה 17 מקום חיתוך בלהבה .
אין לי מילים לתאר כמה אני מרוצה מהם וחוזר פעם אחר פעם אך ורק אליהם , היחס שלהם מדהים , סבלני , מחירים הוגנים ביותר ותהיה בטוח שהוא יעזור לך בכל דבר .

אור

OHADSHAI
07-02-09, 21:51
אתה מדבר על חיתוך בלייזר או להבה , עזוב את אפריים לנסר , פגשתי אנשים עם יחס יותר נחמד .
יש בחולון ברחוב המרכבה 17 מקום חיתוך בלהבה .
אין לי מילים לתאר כמה אני מרוצה מהם וחוזר פעם אחר פעם אך ורק אליהם , היחס שלהם מדהים , סבלני , מחירים הוגנים ביותר ותהיה בטוח שהוא יעזור לך בכל דבר .

אור

המקום שם עובד גם בחיתוכי לייזר? או שרק להבה? (ואני צריך ברזלים בגודל מידות של באגי ממוצע)

תודה רבה.

jonesy
07-02-09, 23:12

אור

אני עובד עם אפרים לסנר רק 12 שנה, ועוד לא פגשתי אנשים עם יחס יותר נחמד...

מוטי.

or65
08-02-09, 23:40
אני עובד עם אפרים לסנר רק 12 שנה, ועוד לא פגשתי אנשים עם יחס יותר נחמד...

מוטי.

כנראה שלא תמיד יש שם סבלנות גם ללקוחות קטנים .

OHADSHAI
09-02-09, 10:28
האמת, גם כשאני פניתי לאפריים לסנר היחס שלו היה גרוע ביותר... וגם ניראה לי שאם היה לו את מה שאני צריך לא הייתי הולך אליו.. גם כשהוא קילומטר אחד מהבית שלי, יחס מתחת לכל ביקורת

נמרוד
11-02-09, 09:24
בית מלאכה לעיבוד שבבי או חיתוך לייזר לא רגיל לעבוד עם לקוחות בלתי מקצועיים. בלי להעליב, אוהד, על פי השאלות שלך בפורום, בהחלט לא מפתיע שנזרקת מכל המדרגות... האם אתה בכלל יודע מה אתה רוצה? האם הגעת אליו עם שרטוטים, קבצי מחשב?

ylrt
11-02-09, 21:48
תנסה אצל "יהושע זיווד"
ממוקם באזור התעשייה של בית שמש.
יש לו מכונות לחיתוך בלייזר, חיתוך ברזלים, מכונות כיפוף, עיבוד שבבי ועוד כיוצ"ב.
בחור נחמד שאוהב לעזור.
קוראים לו אריאל יהושע.
0505624257
תנסה ותספר חוויות...

OHADSHAI
12-02-09, 21:02
בית מלאכה לעיבוד שבבי או חיתוך לייזר לא רגיל לעבוד עם לקוחות בלתי מקצועיים. בלי להעליב, אוהד, על פי השאלות שלך בפורום, בהחלט לא מפתיע שנזרקת מכל המדרגות... האם אתה בכלל יודע מה אתה רוצה? האם הגעת אליו עם שרטוטים, קבצי מחשב?

אכן, הבאתי לו שירטוטים וקבצי מחשב וכל מה שצריך, כניראה שיש להם יותר מדי עומס

yanivn
17-02-09, 10:29
חיתוך בלהבה - שלייסנר
לייזר - אייל עובדיה
שניהם בפ"ת
יניב

ש01
17-02-09, 17:00
מצאתי רק את אפריים לנסר, שהוא אמר לי שהוא מתעסק רק עם ברזלים גדולים מאוד...

תודה.
קצת יותר צפונה:
בחדרה - מסגריית ברק - חיתוך במיים (יפה ומדוייק יותר מלייזר). אמרו לי שגם מבין ואוהב שיפצורי ג'יפים...
מגדל העמק - LPC תעשיות מתכת ליזר - ליזר, מיים ולהבה. אינני מת עליהם, אבל מקצוענים.
מגדל העמק - מיקרו - לפחים לא עבים מידי. עובד מהר וזריז, לא חייב שרטוט.
מפרץ חיפה - בליצבלאו - אינני מכיר.
ובדרום - ישרליזר (קיבוץ סעד, אם אינני טועה).

בהצלחה.

kd2
17-02-09, 17:09

בהצלחה.

"ישרלייזר" נמצא בקיבוץ רעים, כמה דקות נסיעה מסעד.

שילדמן
04-05-09, 16:54
קצת יותר צפונה:
בחדרה - מסגריית ברק - חיתוך במיים (יפה ומדוייק יותר מלייזר). אמרו לי שגם מבין ואוהב שיפצורי ג'יפים...
מגדל העמק - LPC תעשיות מתכת ליזר - ליזר, מיים ולהבה. אינני מת עליהם, אבל מקצוענים.
מגדל העמק - מיקרו - לפחים לא עבים מידי. עובד מהר וזריז, לא חייב שרטוט.
מפרץ חיפה - בליצבלאו - אינני מכיר.

בהצלחה.

ג"ש זיווד בטירת הכרמל -חברה מקצועיים (חיתוך לייזר,פחים עבים ודקים כיפופים ריתוכים וכ"ו)
החברה האלה מאובזרים בטירוף אני אישית עובד איתם הרבה הם שיפצרו לי טרקטרונים וגיפ'.

jeep.il
04-05-09, 19:45
לא צריך להעליב בעלי מקצוע כזה או אחר בגלל יחס לא יפה שקיבלתה אולי בעתיד עוד תצטרך אותו מה יהיה אז (לא התעסקתי אם זה או זה ).

-->