PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בהרכבת לוקרייט

cincin
15-05-04, 00:24
שלום לכולם, יש לי ואגוניר שנת 74 ולאחר קריאת מאמריכם והתיעצות עם בולדוג הבאתי מאמריקה לוקרייט 100% קראתי את מדריך ההרכבה של היצרן באנגלית, וגם את המאמרים בפורום הטכני בעברית והרכבתי לדעתי בדיוק לפי ההסברים. אך יש בעיה, כשאני משחרר קלאצ' יש רעש כמו של קפיצת שן או שניים די חזק, אני יודע שבסיבוב צריך להשמע תקתוק אך הרעש חזק מידי וגם ההרגשה. לדעתי הנעילה פשוט לא משתחררת, או שמשהו לא במקום האם למישהו יש מושג מה הבעיה? או מישהו שכבר הרכיב לוקרייט יכול להשאיר לי את מספר הטלפון שלו ליעוץ? :x

זאביק
15-05-04, 01:18
יש רעש כמו של קפיצת שן או שניים די חזק,
לדעתי הנעילה פשוט לא משתחררת

אם כבר, אז להיפך.
רעש של קפיצת שן, זה בדיוק הסימן שהנעילה משתחררת (כמו בסיבוב, הצד החיצוני קופץ שיניים כדי לעבור יותר דרך ומכאן התקתוקים המפורסמים).

בדקת מרווחים לאחר ההתקנה, כמו בהוראות ?
יכול להיות שיש לך שם יותר מידי חופש, ולכן גם המומנט של התחלת נסיעה, גורם לשחרור צד אחד.
אתה במקרה יודע איזה צד משתחרר ?

cincin
15-05-04, 02:40
הרכבתי ופרקתי את הנעילה 3 פעמים בהתחלה זה היה צד שמאל ואז חשבתי שהשייבה שלפני החלק הראשון מפריעה ולאחר הוצאתה הרעש עבר לצד ימין. בדקתי רווח שבין שני חלקי הנעילה והוא היה4.2מ''מ. :shock:

שחר-סופה
15-05-04, 18:27
cincin כתב: בדקתי רווח שבין שני חלקי הנעילה והוא היה 4.2 מ''מ.

מאד גבולי מבחינת הטולרנס בין שני הדרייברים. למיטב זיכרוני המקס' הוא
4.32 מ"מ . לדעתי , כל הסיפור / בעיה מסתכמת בהוספת שימס.

בהצלחה , שחר.

נ.ב: אתה מוזמן לצלצל - 568074-050

מוני_הכוכב
16-05-04, 20:32
הייתה לי התכתבות עם אמריקאי הנוסע על בלייזר כמו שלי עם סרני GM10 XYBSRYHHO/

הוא מרבה לנסוע על Terrain לדבריו יש לו זוג כזה קדימה ואחרוה כבר שלש שנים ללא בעיות.

האזהרה היחידה שהייתה לו הוא למנוע חופשים וללודא שאני מזמין גם את ה:
Pin של ה-Pinion ואת ה Thrust washers ושלא יהיו חושפים.

אני משער שזה רלוונטי גם לגביך.

אםאתה קרוב לגבול המותר, אזי לאחר מספר נסיעות תגיע אליו ויפה איפוא שעה אחת קודם...

cincin
20-05-04, 21:27
חברים תודה על הנכונות מצדכם לעזרה, אני ניסיתי בינתיים עוד פיתרון של החלפת קפיצים ליותר קשיחים אך גם זה לא עזר. ובשלב שלפני הייאוש עברתי על הכל מההתחלה עם חבר, וגיליתי סדק די גדול בחיבור בין הביצה לצינור הסרן. יכול להיות שזה גרם לעיוות בסרן ולכן בגלל שהסרן עקום האקס מפעיל לחץ על הנעילה ומכאן הרעש. מחר אני מתחיל בהחלפת הסרן ואעדכן אתכם בהתפתחויות. אם מישהו רוצה להגיב הוא בהחלט מוזמן :twisted:

נמרוד
21-05-04, 11:34
חברים תודה על הנכונות מצדכם לעזרה, אני ניסיתי בינתיים עוד פיתרון של החלפת קפיצים ליותר קשיחים אך גם זה לא עזר. ובשלב שלפני הייאוש עברתי על הכל מההתחלה עם חבר, וגיליתי סדק די גדול בחיבור בין הביצה לצינור הסרן. יכול להיות שזה גרם לעיוות בסרן ולכן בגלל שהסרן עקום האקס מפעיל לחץ על הנעילה ומכאן הרעש. מחר אני מתחיל בהחלפת הסרן ואעדכן אתכם בהתפתחויות. אם מישהו רוצה להגיב הוא בהחלט מוזמן :twisted:

הגיוני, וטוב שעלית על זה עכשיו ולא בשטח. שיהיה בהצלחה!

cincin
29-05-04, 15:57
שלום לכולם, אני שמח לבשר על הצלחה בהרכבת הנעילה והסרן. כנראה שהבעיה הייתה הסרן הסדוק, עכשיו הכל עובד והג'יפ נוסע מדהים הביצועים מעולים. והכל נעשה באיזי כנעט על הטורים. אני רוצה להודות לכל מי שעזר ונתן את דעתו בנושא, ולאילן קירט מ24קרט ברחובות שהבחין בבעיה והקדיש מזמנו. :lol:

נמרוד
30-05-04, 13:49
:D

ron_gal
31-05-04, 17:27
אולי המקרה הזה נותן תשובה
לתופעה שהייתה לרפי בסופה האוטומטית ...
טוב לדעת עוד כיוון לפתרון בעיות בלוקרייט.

רון.

big chevy
07-06-04, 03:28
רק תזכור פעם הבאה שתבצא מסחרחורת לסגור את הביצה.. לא בריא לנסוע עם ביצה פתוחה! גם לא לקילומטר.. המבין יבין :twisted:

-->