PDA

צפייה בגרסה מלאה : חרבת הרועה - מי מכיר ?

sos4u
08-02-09, 18:35
בשבת טיילנו באיזור.
בשטח המסומן במפה, יש גידור של אבנים וגדר מקיפה. ללא שלט כל שהוא, ללא סימון במפה. נראה שמישהו גר במקום. אבל לא היה מוכן לדבר.
רק כעס נורא שנכנסנו לשטח "שלו" ... וצילם את כל המכוניות ללא הרף, מה שנורא החמיא לנו ...

מישהו מכיר את העניין ויכול לשפוך אור ?

ליאור מ
08-02-09, 18:47
אני חושב שנתקלת בחוות נחל הרועה.
תבדוק בלינק: http://www.haroa.co.il/directions.asp

PW
09-02-09, 08:03
בשבת טיילנו באיזור.
בשטח המסומן במפה, יש גידור של אבנים וגדר מקיפה. ללא שלט כל שהוא, ללא סימון במפה. נראה שמישהו גר במקום. אבל לא היה מוכן לדבר.
רק כעס נורא שנכנסנו לשטח "שלו" ... וצילם את כל המכוניות ללא הרף, מה שנורא החמיא לנו ...

מישהו מכיר את העניין ויכול לשפוך אור ?
יקירי:
דווקא משפחה נחמדה.
מעניין למה כל כך כעסו עליך...

ומי הרועה?

sos4u
09-02-09, 09:14
ראשית,
מי הרועה,
באיזור שדה בוקר יש כל מיני חניונים ומקומות ע"ש הרועה – (עם פתח/קמץ מתחת לאות עין)

על שם ברברה פרופר מראשוני רועי הצאן של שדה בוקר שנרצחה בשנת 1952ע"י בדווים ליד חורשת העצים מול הקיבוץ.

על שמה נקראת גם גבעת ברברה, גבעה הסמוכה למקום הירצחה, נחל הרועה (ואדי חליקום), חורבת הרועה!! על כביש ירוחם-שדה בוקר, וכן סכר הרועה וקרוב לודאי עוד פה ושם נקודות ציון שונות.

אלה היו 60 שניות על ברברה פרופר,

שנית,
מי שמכיר אותי יודע שאני מהאחרונים שייגרמן נזק למישהו תוך כדי טיול, יחד עם זאת כאשר על ציר מסומן במפה, יש גדר שחוצה אותו, ללא הסבר כל שהוא [ דוגמאת "שטח פרטי", "שמורת טבע", או מה שלא תרצה] , ולא דאגו לחלופה אחרת [ ברורה ומסומנת!!] הרי שאני לא צריך לנחש שמישהו החליט לשים את ידו על שטח מקרקעות המדינה שעד לפני מספר חודשים היה פתוח למטיילים, ולפתע שינה ייעוד.

מה גם, שאנחנו עברנו ב"שער" מאולתר, וגם דאגנו להחזיר את המצב לקדמותו. כך גם ביציאה. המעבר היה [ומתועד, בהקלטה] על גבי הצירים המסומנים במפה בלבד. לא נגרם שום נזק לשטח מעובד, או שהיה רכב אחד שירד מהצירים , שאגב קיימים עדיין בדיוק כפי שמסומן במפה, ולא הספיקו לטשטש אותם עדיין.

לכן הערתך לא במקומה.

יתר על כן, אשמח להכיר את המשפחה הנחמדה, וזו גם הייתה גישתנו במהלך הטיול והמפגש. שלצערי נענתה בשלילה.
הייתי שמח להכיר ולדעת באם יש ציר עוקף, גם עבורי, לפעם הבאה, וכן לדורות הבאים.

-->