PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחיקת קבצים

AvigdorAharon
09-02-09, 14:32
קיימים מספר קבצים שהעלתי בעבר.
כיום אני מעוניין להעלות קבצים, בעיקר תמונות, כאשר חלקם זהים בשם.
איך אני יכול למחוק קבצים הקימים תחת שמי מהעבר?

אביגדור

עירא
09-02-09, 14:45
תשנה את השם של הקבצים החדשים שאתה מעלה.
את השמות של הישנים אתה לא יכול לשנות/למחוק (לפחות לא בתור משתמש רגיל)

AvigdorAharon
19-02-09, 13:38
או קי, אז מדוע כאשר אני פותח נושא חדש, ורוצה להוסיף קבצים, אני רואה שמחוברים הקבצים שהעלתי בעבר?

AvigdorAharon
01-04-09, 07:04
או קי, אז מדוע כאשר אני פותח נושא חדש, ורוצה להוסיף קבצים, אני רואה שמחוברים הקבצים שהעלתי בעבר?

למה?

שאלה נוספת:
תחת שמי מופיעים קבצים בנפח 2.5 מגה. האם קבצים אלו משפיעים על סך הכל נפח קבצים שאני יכול להעלות?

תודה,
אביגדור

נמרוד
01-04-09, 07:46
אתה יכול להעלות תמונת מסך של המצב שאתה מדבר עליו?

איציק - 4X6ZH
01-04-09, 09:40
גם אני נתקל לפעמים ( וזה המוזר ) .
בבעיה כזאת בקבצי PDF .
למרות שניסיתי לשנות שם קובץ לא תמיד זה מצליח .

הפתרון שאני מצאתי
להמיר אותו ל JPG .

איציק

AvigdorAharon
01-04-09, 16:48
הנה זה:

עירא
01-04-09, 20:16
מה שאתה רואה זה תקין.
למשתמש AvigdorAharon יש סה"כ 50 (נדמה לי) מגה לשימוש אישי על השרת (צירוף של קבצים להודעות וכו')
מתוכם אתה ניצלת כבר 4.07, וזה מה שמסומן באדום בקו התקדמות שחלקו אדום וחלקו ירוק.
ברגע שכולו יהיה אדום אז לא תוכל להוסיף עוד קבצים להודעות שלך, אלא אם תפנה למנהל שיגדיל לך את הנפח האישי.
בחלק התחתון יותר יש לך את ה-Attachment key או בעיברית - מקרא. זה מסביר לך איזה סוגי קבצים אתה יכול להעלות ומה הן המגבלות על כל קובץ, לדוגמא, קובץ JPG יכול ליהיות עד נפח של 488.3KB וגודל של 1000X1200 פיקסלים, כל חריגה מהגדרות אלו לא תעבוד (או שתיגרום לשינוי של גודל התמונה אוטומטית ע"י המערכת של הפורום)

עירא

AvigdorAharon
02-04-09, 08:31
מה שאתה רואה זה תקין.
למשתמש AvigdorAharon יש סה"כ 50 (נדמה לי) מגה לשימוש אישי על השרת (צירוף של קבצים להודעות וכו')
מתוכם אתה ניצלת כבר 4.07, וזה מה שמסומן באדום בקו התקדמות שחלקו אדום וחלקו ירוק.
ברגע שכולו יהיה אדום אז לא תוכל להוסיף עוד קבצים להודעות שלך, אלא אם תפנה למנהל שיגדיל לך את הנפח האישי.
בחלק התחתון יותר יש לך את ה-Attachment key או בעיברית - מקרא. זה מסביר לך איזה סוגי קבצים אתה יכול להעלות ומה הן המגבלות על כל קובץ, לדוגמא, קובץ JPG יכול ליהיות עד נפח של 488.3KB וגודל של 1000X1200 פיקסלים, כל חריגה מהגדרות אלו לא תעבוד (או שתיגרום לשינוי של גודל התמונה אוטומטית ע"י המערכת של הפורום)

עירא

או קי, הבנתי. מדוע הפתרון צריך להיות הגדלת נפח ולא מחיקת קבצים?

אביגדור

עירא
02-04-09, 11:13
כי נניח שצירפת בעבר דיאגרמת פיצוץ של גיר ושאלת שאלה על התמונה הזו, עברה שנה ואתה מחקת את התמונה, עברה עוד שנה ואז מישהו אחר הגיע לשירשור שלך ורואה שכולם מדברים על מספרי חלקים לפי איזה תרשים פיצוץ שמצורף להודעה הראשונה. הוא מגיע להודעה הראשונה ולא רואה את התרשים.
סיבה נוספת היא הרצון לתת לפורום "רצינות" מאותה הסיבה שמשתמש רגיל לא יכול למחוק או לערוך את ההודעות שלו, זה מחייב אותו לחשוב טוב לפני שהוא מקליד שטויות אז גם עניין התמונות משרת את אותה המטרה. מונע ממשתמש להעלות תמונות ג'אנק כי תיהיה לו את היכולת למחוק אותן אח"כ.

עירא

-->