PDA

צפייה בגרסה מלאה : דוח תנועה הומר לאזהרה לאחר תשלום הקנס...

shlomi71
10-02-09, 01:14
לפני כשלושה חודשים נתפסתי בנהיגה במהירות מופרזת, למרות עברי הנקי השוטר לא הסכים לרשום לי אזהרה, קיבלתי דוח בסך 750 ש"ח.
פניתי לאגף התנועה בבקשה להמיר את הדוח באזהרה, חיכיתי עד היום האחרון לתשלום הקנס, הקנס שולם בזמן.
שבועיים אח"כ מגיע מכתב "שמבשר" לי שהדוח מבוטל....

יש סיכוי לקבל את הכסף בחזרה? אני יודע שתשלום מהווה הודאה בעבירה (לא מכחיש נסעתי מהר).

המלצות?

תודה מראש,
שלומי

itayt
10-02-09, 15:54
גלגלי הצדק טוחנים לאט...
בכל מקרה לדעתי כמובן שיש אפשרות לקבל את הכסף בחזרה, העניין הוא כמה כסף שווה הזמן שלך במלחמה בבירוקרטיה.
בכל מקרה לפחות לא נרשמו לחובתך נקודות.

AvigdorAharon
13-02-09, 12:40
בכל מקרה לפחות לא נרשמו לחובתך נקודות.

אני לא ממש בטוח.
אם הודעת תשלום הקנס, נקלטה, ז"א אתה מודע באשמה, ולכן יש לך נקודות.
אם האזהרה נקלטה, אזי אולי אתה צודק.
איך אמרת, גלגלי הצדק טוחנים לאט, או שבכלל לא...

אביגדור

itayt
16-02-09, 13:25
האמת יש משהו במה שרשמת לגבי הנקודות, הייתי מציע לך לבדוק את זה מול משרד הרישוי שלא נרשמו לך הנקודות.

meir alony
16-02-09, 16:31
לפני כשלושה חודשים נתפסתי בנהיגה במהירות מופרזת, למרות עברי הנקי השוטר לא הסכים לרשום לי אזהרה, קיבלתי דוח בסך 750 ש"ח.
פניתי לאגף התנועה בבקשה להמיר את הדוח באזהרה, חיכיתי עד היום האחרון לתשלום הקנס, הקנס שולם בזמן.
שבועיים אח"כ מגיע מכתב "שמבשר" לי שהדוח מבוטל....

יש סיכוי לקבל את הכסף בחזרה? אני יודע שתשלום מהווה הודאה בעבירה (לא מכחיש נסעתי מהר).

המלצות?

תודה מראש,
שלומי

לידיעתכם, אם הגשתם בקשה לביטול הדו"ח ושלחתם בדאר רשום הזמן מפסיק לרוץ ואתם לא צריכים לשלם.
אם יידחו את בקשתכם לביטול הדו"ח תקבלו דו"ח חדש עם עוד הארכה למועד התשלום.

טריק ידוע הוא שמחכים לרגע האחרון ואז מודיעים שהדו"ח אבד ומחכים לדו"ח חדש וגם כאן מחכים לרגע האחרון להגשת בקשה לביטול.

מאיר

-->