PDA

צפייה בגרסה מלאה : בוא נראה אותך גבר בסמוראידה! - קריאת תיגר לכל אלה שרוצים להראות מה הכלים שלהם שווים

GodsFather
10-02-09, 19:01
חברים וחברות,

מעבר לחווית מפגש הסמוראידה 2009 עצמה, חשבתי לאתגר קצת כמה מהחברים המשופרים יותר מבינינו ולתת SHOW לאלה שבאים לאירוע....

סמוך לחניון של הסמוראים באירוע, יצר הטבע בשיתוף עם כמה חובבי עבירות, 2 אתגרים לא קלים בלשון המעטה, ובמיוחד לאחר הגשם של היום.

אני קורא לכל מי שיש באמתחתו סמוראי (קצר/ארוך/טנדר) תקין! עם נעילה אחורית לפחות, צמיגי 235 ומעלה והרבה הרבה נסיון וידע בנהיגה טכנית ומעבר אתגרים קשים, להפגין את ביצועיו ולהרשם כאן. (מומלץ גם יחס העברה נמוך מהמקור ונעילה קדמית)

מעבר האתגר בנהיגה עצמית בלבד, אפשר שיהיה מסייע/נווט מבחוץ אך כל חילוץ (כולל פריסת כננת) או סיוע של רכב אחר פוסל את המשתתף. למען ההגינות, סמוראי קצר יתחרה כנגד סמוראי קצר, ארוך נגד ארוך אלא אם הנהג בעל הכלי הנחות יותר יבחר אחרת (רכב אחד בכל פעם, לא שניים במקביל).

במידה וכולם יצליחו לעבור את האתגרים בשלמותם, המדידה תהיה על זמן הביצוע המהיר ביותר.

ההרשמה מוגבלת ל7 כלים. ( אני בחוץ! )

מצ"ב תמונות של שני האתגרים ביום אביבי ויבש, מן הראוי לציין שהתמונות ממזערות את גודל האתגר ורמת הקושי שלו.

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=13925&stc=1&d=1234284857

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=13926&stc=1&d=1234284857

הגבר-גבר שינצח וגם 2 הגברברים שיהיו אחריו יקבלו פרסים שווים ביותר מתנת "ל.כ.", "טריפנט" ו"הנפלד טכנולוגיות" שהתנדבו לסייע לקיום האירוע ונתנו את חסותם, תודה על כך!

אדגיש כי את הדרכים הללו פרצו לפני שנים רבות ואנו לא פותחים כאן צירים חדשים, כמו כן, משתתפי האתגר נוטלים את האחריות על עצמם, הן מבחינת הרכב ושלמותו, הנפש וכן כל צד שלישי שעלול לבוא בדרישה כתוצאה מכך.

אז מי פה גבר אמיתי ? (ההודעה נכתבה בלשון זכר, אבל הייתי יותר משמח אם בחורה הייתה עושה בית ספר לכל האהבלים עם הביצים הגדולות פה)

zahi madhala
10-02-09, 20:14
תמיד יש את הראשון.
אני בפנים

מורי
10-02-09, 20:44
תרשום תרשום.
אם כי לפי התמונות של המעברים והגשם ששטף היום את האיזור,זו תהיה תחרות של מי מצליח לנסוע 2 מטר לפני שהוא עף קיבינימט :D

asafk
10-02-09, 20:48
מורי מתחיל עם תירוצים...
(אין סמיילי של תרנגולת? )
;)
אסף.

מורי
10-02-09, 21:05
לא אמרתי שאני לא אהיה זה שיעבור את המרחק הגדול ביותר לפני שאני עף קיבינימט...:twisted:

RAMURAI
10-02-09, 22:05
יש מקום בשבילי?

ohadw50
10-02-09, 23:04
רמי

חיכנו רק לך בלעדיך זה לא יהיה אותו תחרות !

RAMURAI
10-02-09, 23:44
למה רק 7???
תן פה הסברים.

GodsFather
11-02-09, 01:19
א. אוהד! זו לא תחרות, זה אתגר! (אפילו אפשר להגדיר את זה "התערבות" ביני לבין הנרשמים) ודירבאלאק להגיד עוד פעם את המילה תחרות או מירוץ בהקשר הזה. בדיוק כשם שהסמוראידה היא מפגש חברים או חברי מועדון ולא אירוע מתחם סגור או משהו אחר שמצריך אי אלו אלפי תיאומים עם מלא גורמים בירוקרטיים ולכן גם לא אישרתי לאף אחד מהספונסרים להקים דוכן באירוע אלא להציג את מרכולתו באמצעות רכב הדגמה בלבד. השגתי/נו את האישורים לקיום המפגש בדיוק בזכות ההגדרות הנכונות, כך עושים גם באירועי העבירות של המקצוענים בארצנו, והמבין יבין.

ב. רמי! רק 7 כי אני לא צריך את כל העולם ואישתו במכשולים הללו ושאולי יקרה משהו בגלל שגיאות נהיגה ואו שסתם יהיה צפוף ומייגע (אנחנו מתישהו צריכים גם לפנות את המקום ויש אנשים שממהרים הביתה וכד', אני רוצה שכל ה7 יסיימו את שני המכשולים במקסימום שעה כשכל הזמן הזה תהיה תנועה ויהיה עניין, וכך יהיה). אני רוצה משהו קלאסי, רכבים משופרים עד מאד וגם יפים, נהגים מקצועיים, מופע יפה עם מתנה בסוף.
אם נמלא רשימה של 7 רכבים והשמיני יהיה גם בקטגוריה, אתן גם לשמיני להכנס. כנ"ל לתשיעי ולעשירי.

אבל 10 זה באמת הסוף.

שכנעתי אותך ?

six 4 life
11-02-09, 13:40
יש מקום בשבילי?

אני במקומך לא מניע לפני צ'ק בנקאי של 1000 ש"ח :twisted:.

ishc
11-02-09, 19:03
אם אני רץ את זה יותר מהר מהסמוראים האחרים אני גם מקבל פרסים?

karnaf
11-02-09, 19:03
אחחחחחחחחחחחח אם רק היה לי טסט למכונת כביסה שלי

תהנו אולי אני אגיע בפריבט

GodsFather
11-02-09, 20:34
אחחחחחחחחחחחח אם רק היה לי טסט למכונת כביסה שלי

תהנו אולי אני אגיע בפריבט

אותי זה לא עצר מלהגיע לסמוראידה הקודמת...אתה בעל מוסך לא ? :lol:

תגיע עם המכונה שלך, בוא נראה אותך!

לוחמת יפנית
12-02-09, 22:04
2 המכשולים עבירים בהחלט למכונות כביסה

שלי עבר שם יופי

:razz:

RAMURAI
13-02-09, 10:51
2 המכשולים עבירים בהחלט למכונות כביסה

שלי עבר שם יופי

:razz:

זה הזמן לעוד

GodsFather
15-02-09, 08:49
חברים וחברות, סחטיין על SHOW כמו המקצוענים

מקום ראשון בפער אדיר מהשני והשלישי - רמי RAMURAI שדהר את המסלול ב30 שניות בלבד!

מקום שני - דוקטור מורי עם המפלץ הכתום - 4:50

מקום שלישי - התימני המקפץ צחי מדהלה - 5:10

תודה לכל המשתתפים ותודה מיוחדת לנותני החסות שהעניקו פרסים לזוכים

הנפלד טכנולוגיות , ל.כ. עודפי ציוד , ע.ר. (יבואני טריילגיר) , טריפנט זיווד לרכב

RAMURAI
15-02-09, 21:03
היה מצויין, שמחתי לקחת חלק.
תודה למשתתפים, למארגנים, ולנותני החסות.
ניפגש בסמוריאדה הבאה (או לפני כן, בשטח).

רמי (RAMURAI)

-->