PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכאנו-פוביה

yoav
15-05-04, 23:32
אני קורא בשקיקה את ההודעות השונות בפורומים , ולאחרונה קראתי תיאור נחמד על החלפת צלבים בסמוראי- כמה היה קל, חסכוני וכו'- אפילו קניתי כלי עבודה- אבל איך שאני ניגש לאוטו- הידיים רועדות, הלב מפרפר, ופחד המכונה אוחז בי! יש תרופה?!?!? איך לעזאזל מטפלים לבד באוטו?!?!? איפה קונים חלפים בב"ש?.... אחים- הושיעו נא! (אולי מישו יארח אותי ואת זוקי לאיזה שעה בחסותו לצורך תרפיה?)

yossivarman
16-05-04, 11:04
איפה היית שגרתי בבאר שבע?????????????

yoav
16-05-04, 11:13
יוסי- כשאתה הסתובבת לך בגבעות גורל הסמוראי שלי נסע בעיקר מהבית לבריכה וחזרה ע"י בעליו הקודמים (בטח ראית אותו באיזור מרכז הספורט) וכשסוף סוף עבר לרשותי- נותרתי לי פה לבד, בחושך, גלמוד ומכאנופוב בכל רמ"ח אבריי.....
אבל אני מוכן לבוא גם לת"א אם מישהו יקדיש לי זמן לימוד על סמו... :lol:

yossivarman
16-05-04, 12:04
שלא תחשוב שאני מבין משהו מהחיים שלי
אני הייתי בדיוק כמוך - הצורך להבין מה קורה באוטו הזה
נבע מהאוטו הקודם - ששהה בעיקר במוסכים - שהמוסכניק משרבב מילים שאין לי מושג מהם
ואני אומר לו בסדר תחליף ומשלם.
זה גם נבע מהעובדה שלא מצאתי מקום אמין לטפל בבאר שבע
(ביקרתי פעם במוסך מורשה סוזוקי - שלא ידע שסמוראי זה סוג של סוזוקי)
אני חושב שצריך להבין את הקו הדק בין דברים שאתה יכול לדעת עם קצת עזרה וכלים מתאימים
לבין דברים שגדולים עליך/עלי - ברקסים וכדומה
אם אהיה בסביבה - ארים טלפון - אני מגיע לאזורים הללו מידי פעם

עודדוש
16-05-04, 12:34
שלום
בתור אחד שהתחיל כמוך מאפס, לבד, ובחושך לפני שנה, והיום אני קצת מעל אני יכול לומר שלפחד זה טוב כל עוד זה לא משתק. העצה היחידה שלי היא שתתחיל בקטן כלומר בדברים שצריך להיות מאוד מוכשר כדי לגרום נזק ( גרוז, החלפת שמנים, פילטרים) ותעבוד עם ספר. מכל פעם שתצלול מתחת לרכב תצא חכם יותר. תן לרכב להדריך אותך ע,י טיפולים שותפים, תקלות שיצוצו תדחוף תאף לרכבים של אחרים.
דבר אחרון תשאל שאלות, אני אישית לא יודע המ ההיתי עושה לולא הפורום הזה, שאנצל את המצב לאודות לבעלי הפורום ולמשתתפים בו.
בהצלחה
עודד
(תמצא מוסך טוב שאתה סומך עליו)

נמרוד
16-05-04, 14:48
שמע, אין ברירה - צוללים פנימה.

הרכב הראשון שלי היה DR650. זה היה לפני עידן האינטרנט, כל הידע שלי באופנועים הגיע ממוטו. כל מה שידעתי זה להחליף מחזש"ים ומוטות פיתול בטנקים מגח 6ב-גל זכרונם לברכה, מי יתן ויאריכו ימים בתור מטרות.

היה לי את הרצון, והיה לי את השכל לקנות ספרים כשזה לא היה ברור מאליו - קניתי ספר כללי על מכונאות אופנועים של היינס ואיזה ספר בעברית על DR600 מיאיר ספרים ברחוב החשמל 1.

והתחלתי. כל מה שרציתי לעשות זה להחליף שמן במזלג ושרשרת טיימינג, אלוהים יודע למה. לא יודע איך אבל מצאתי את עצמי והאופנוע הפוך מפורק לחתיכות בתוך שלולית שמן במרפסת של ההורים. אני גם לא זוכר איך הצלחתי בסופו של דבר להעמיד אותו בחזרה... אבל קפצתי למים, נחנקתי, ואיכשהו הצלחתי לשחות. נכון, הייתי יכול גם לטבוע... :lol:

אז יאללה, לעסק. להחליף צלב זה דווקא טוב בתור התחלה. תתחיל מהדרישפט הקדמי, ככה שאם אתה טובע ונשאר עם שני חצאי דרישפט וערימת סיכות ביד... תוכל לסוע למוסך :lol:

-->