PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה למבינים (לגבי הרכבת קפיצי CJ מאחורה בלי שינוי תושבות - הכותרת נערכה)

moro
15-02-09, 21:07
האם ניתן לחבר קפיצים של cj לסמוראי מאחורה מבלי לשנות תתושבות ומה ההשלכות של זה?
תודה מראש מור

RAMURAI
15-02-09, 21:17
האם ניתן לחבר קפיצים של cj לסמוראי מאחורה מבלי לשנות תתושבות ומה ההשלכות של זה?
תודה מראש מור
אין מצב לחבר בלי שינוי תושבות. ההשלכות? רק טובות.
יש ליידך אחד "תותח" בזה. הוא ממש קרוב מאבר לכביש.

moro
15-02-09, 21:57
אין מצב לחבר בלי שינוי תושבות. ההשלכות? רק טובות.
יש ליידך אחד "תותח" בזה. הוא ממש קרוב מאבר לכביש.
יש לך מושג למה לא כי לפי דעתי {ויכול מאוד להיות שאני טועה } כמה שזה יהיה יותר קצר יהיה עירגול יותר גדול כאילו יותר גובהה לא??

moro
15-02-09, 22:01
ועוד שאלה קטנה יש למישהו מושג כמה גובהה זה נותן?

itay
15-02-09, 22:19
ועוד שאלה קטנה יש למישהו מושג כמה גובהה זה נותן?

בגלל שאני בעיצומו של פרוייקט כזה, אני אזרוק לך כמה מהתובנות שיש לי :

1. הקפיץ משמעותית יותר ארוך מהקפיץ המקורי. אם תחבר עם הקפיץ של הסיקס ללא שינוי תושבות, הסרן כולו יזוז לך אחורה ואתה יכול למצוא את הצמיג בפגוש האחורי (תלוי בערגול של קפיצי הסיקס.
2. הגובה תלוי במידת העירגול של הקפיצים שיש לך, קח בחשבון שאתה יכול ערגל עד גבול מסויים וככה או ככה זה יפגע לך ביתרונות האחרים של המערכת הזאת.
3. לבנות תושבות זה לא נורא כמו שזה נשמע - לא פשוט ויש הרבה דברים להקפיד עליהם אבל לא נורא סך הכל.
4 המעבר הזה גורר אחריו גם שינויים נוספים (החלפת צינורות ברקס, בולמים ארוכים יותר, שינוי באמפ סטופ וכו'..)
5. כל שינוי בקפיץ ישליך על אורך הנדנדות שתוכל לשים ולשיוט הרכב.
6. לפני שתתחיל עם הפרוייקט, תקרא בכל מיני מקומות ותבין מה אתה הולך לעשות ואיך זה יכול להשפיע על הרכב....

בהצלחה.

איתי.

GodsFather
16-02-09, 13:40
6. לפני שתתחיל עם הפרוייקט, תקרא בכל מיני מקומות ותבין מה אתה הולך לעשות ואיך זה יכול להשפיע על הרכב....

וזה החלק העיקרי - יש על הסיפור הזה כתבה מפורטת באתר ויותר מדיון אחד רציני, אז חבל להוסיף עוד שרשורים.
כמו כן, אתרים בחו"ל, שם מפורט על אנשים שעושים זאת כברירת המחדל הראשונה בשידרוג מערכת המתלים.

ואם אתה לא רוצה לעשות לבד, אז אני מצטרף להמלצות של רמי - פנה הבחור מעבר לכביש :)

-->