PDA

צפייה בגרסה מלאה : [למכירה] אוזן עגינה מסיבית לשרשרת אבטחה לאופנועים/טרקטורונים.

kd2
16-02-09, 05:51
למכירה אוזן עגינה לשרשרת אבטחה לאופנועים/טרקטורונים וכדומה...
מיועדת לאלו המעוניינים לקשור בשרשרת אך לעשות זאת בצמוד לחדר השינה ולא ברחוב/חנייה/ בכל מקום לא אידיאלי אחר...רק כי "אין מקום לקשור".
דבר שכידוע צד את עיניהם של "בני דודינו" ומקשה על שמיעת ניסיון הפריצה באמצעים שקטים, לדוגמא - חיתוך בתוכי, הקפאה בחנקן נוזלי וחיתוך בלהבה.
גם אני סבלתי מהבעיה והחלטתי להעביר את נקודת העגינה למקום סמוי מהעין וממש מתחת לאף.
ואם כבר מכינים - אז אני מדליק תנור (נפחים) לפחות בשביל 2.

עובי 30 מ"מ, רוחב 25 מ"מ, מספיק גדולה כדי להשחיל בה 2 שרשראות ייעודיות.
מיועדת להתקנה בתוך יציקת בטון כאשר בסיס העוגן עצמו טבול ביציקה ונוסף על כך מרותכים אליו יסודות המשך לעומק של 50 ס"מ.
פלדת העוגן היא פלדה פחמנית פשוטה בתצורת "פלדת שכבות" ( כמו קפיץ עלים ) כאשר כל שכבה מרותכת אחת לשניה במספר נקודות רב (לא שווה לנסות להפריד ).
האוזן מכופפת בחום למניעת החלשות המתכת בכיפוף צורת העוגן, השכבה החיצונית מחושלת בעבודה במהלך הכיפוף.
תצורה(סוג הברזל+סוג הבניה) אשר לדעתי יש לה יתרונות ברורים על עוגן ממקשה אחת כנגד שיטות הפריצה השקטות והנפוצות יותר,
פירוט על למה וכמה וכל המחשבה מאחורי...ינתן לפי בקשה.
עם מידות העוגן ניתן לשחק, להוסיף שכבות, להגדיל...להקטין...לפי בקשה ובקלות, אני מצאתי את מידות אלו מספקות מהסיבה הפשוטה -
שיותר קל כבר לחתוך את מנעולי השרשראות מאשר את העוגן (ואז הוא כבר קצת לא אפקטיבי :lol:).

תמונה מאמצע העבודה ,לפני הריתוכים הסופיים ,הוספת יסודות ההמשך לבטון והצביעה - שיעשו בהתאמה למידות הרצויות ע"י מי שירכוש אותו (ולכן לא נעשו עד עכשיו) -
http://img22.imageshack.us/img22/3692/82101421ya9.jpg

למכירה יחידה אחת - 150 ש"ח.
אם מישהו מעוניין במשהו דומה/אחר בסגנון - הוא מוזמן לדבר איתי, אולי אוכל לעזור לו עם הציוד שברשותי.
0545798156
או במסנג'ר - [email protected]
או בהודעה פרטית , פרטים נוספים לפי דרישה.

כל טוב...
ים

-->