PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בשער לרכב

amimiller
18-02-09, 23:48
ברשותי קיים שער לרכב שפועל ע"י מנוע v24 . השער נבנה בזמנו ע"י עמוס מנס- ציונה מחברת "שערים" לשעבר "ווטר- גייט ". השלטים שברשותי אינם תקינים פניתי לעמוס והוא ביקש ממני לשלוח לו את השלט כדי לשכפל אחד חדש. כמובן ששלחתי אותו בדואר רשום.לאחר כשבועיים כשהשלט אינו מגיע חזרה נסיתי לתפוס את הבן אדם ואין שם תשובה השארתי לו מלא הודעות במזכירה, אפילו נסעתי לביתו והשארתי לו מכתב. הבן אדם פשוט מתעלם ממני וגם השלט נמצא אצלו. איך אני מארגן שלטים חדשים? אין לי כרגע שום שלט אחר.

idanw
19-02-09, 17:27
בדוק אם אתה יכול להחליף את המקלט שנמצא על המנוע, הוא פנה ליבואן המנוע.

meir alony
19-02-09, 18:52
היי

קודם כל תנסה בכל חנויות חלקים לרכב יש שלט אוניברסלי שלומד את השלט שלך.

תנסה גם אצל חן אלקרוניקה בשד הר-ציון בת"א.

אתה יכול גם לפנות ליצרני השערים החשמליים הם בדרך כלל מכירים את רוב סוגי השלטים וייתכן שיש להם מקורי או תחליפי.

רוב מתקיני השערים קונים אצל יבואן אחד לדוגמא "קשת מערכות" בפתח תקוה אז תנסה גם אצלם.

מאיר

amimiller
19-02-09, 21:12
תודה על התגובות אני אנסה לפנות לכתובות הנ"ל

שחר 9
19-02-09, 23:13
נסה פה :

http://www.arihav.com/products/kits/index.asp

נראה לי שתמצא פתרון זול .

בהצלחה .

ברשותי קיים שער לרכב שפועל ע"י מנוע v24 . השער נבנה בזמנו ע"י עמוס מנס- ציונה מחברת "שערים" לשעבר "ווטר- גייט ". השלטים שברשותי אינם תקינים פניתי לעמוס והוא ביקש ממני לשלוח לו את השלט כדי לשכפל אחד חדש. כמובן ששלחתי אותו בדואר רשום.לאחר כשבועיים כשהשלט אינו מגיע חזרה נסיתי לתפוס את הבן אדם ואין שם תשובה השארתי לו מלא הודעות במזכירה, אפילו נסעתי לביתו והשארתי לו מכתב. הבן אדם פשוט מתעלם ממני וגם השלט נמצא אצלו. איך אני מארגן שלטים חדשים? אין לי כרגע שום שלט אחר.

-->