PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה מהמומחים

Van Dammage
17-05-04, 11:21
אני מאוד מעוניין ליקות גיפ אך כרגע הכיס קצת לוחץ.... האם אפשר לימצוא גיפ סופה\סייג'יי\רנגלר בסביבות ה15 אלף ? לא משנה לי ארוך\קצר\פתוח\סגור.
יש מצב לימצוא גיפ במבצב טוב שנתון 93+ במחיר הזה ?
וכמו כן אשמח לקבל מידע על מכרזים ...איפה יש ? איך אני יכול להגיע ?
בקיצר כל מה שיעזור לי,
בתודה,
עמית.

ניר ל
17-05-04, 11:39
חבל לך על הזמן והכסף, רד מזה !
בסכום הזה תוכל לקנות CJ לא משופר במצב בינוני מינוס, אם יש לך הרבה מזל הוא יהיה במצב טוב.

נמרוד
17-05-04, 11:40
סופה 93+ לא תמצא ב15K. לא משהו ששווה להתעסק איתו.

מה שאתה כן יכול לקנות ב15K זה CJ - בסכום הזה אתה יכול למצוא ג'יפים במצב טוב.

Van Dammage
17-05-04, 12:05
איזה מודלים של סיג'י אפשר לימצוא ב15 במצב טוב ?
וסופות נגיד מודל 90 יש מצב ?
מה לגביי מכרזים ?????
מאיזה מחיר מתחילות סופות 93+ ??????

זאביק
17-05-04, 13:39
איזה מודלים של סיג'י אפשר לימצוא ב15 במצב טוב ?

בעקרון (ולפי ההגיון) ככל שתעלה בשנתון, תקבל עבור אותו כסף, רכב במצב פחות טוב.
למה ? כי הבסיס (מחירון, נניח) יותר גבוה לשנתון, אז רכבים ישנים במצב טוב, יימכרו באותו כסף כמו רכב חדש יותר במצב רע.

וסופות נגיד מודל 90 יש מצב ?

סופות יש רק משנת 92 ומעלה.
עד 91 יוצרו רק CJ (סיקסים בלשון העמך)

מה לגביי מכרזים ?????

מכרזים לרכבי נסיעה (לא לפירוק וכו') יש רק לסופות, וחדשות יחסית 95,6,7, . . . . המחירים מתחילים מאיזור ה-30 לפחות (אלא אם יש לך ממש מזל, מה שכבר לא קורה היום).

מאיזה מחיר מתחילות סופות 93+ ??????
מאיזור ה-25 לפחות.

Van Dammage
17-05-04, 13:54
יש עוד דעות ??????
ומה לגביי המכרזים ? איפה ניתן לימצוא ? ואיך להגיע למכרז וכל זה ?...מי יודע -אולי ישחק לי המזל :-)

ובכלל - מה ההבדלים העיקריים בין סיקס לסופה ????

זאביק
17-05-04, 14:03
מכרזים ממשלתיים:
http://michrazim.lapam.gov.il/

השוואה: CJ מול סופה
http://www.jeepolog.com/j6tech_cjvsstorm.htm

דרור ברלי
17-05-04, 17:47
אל תצפה למציאות במכרזים.
היום המודלים של הסופות במכרזים הם 96-97-98, והן כבר הולכות ומתמעטות גם שם, הביקוש גדול, והמחירים בשמיים, גם על גרוטאות (מישהו סיפר לי על ערימת חלקים במצב סופני שהיו פעם סופה 97, מפורקת לגמרי, שנמכרה ב-40 ומשהו K... הסוחרים שולטים ביד רמה במכרזים הללו והסיכויים שלך למצוא שם משהו נורמלי הם, אפעס, לא משהו. רד מזה ותמשיך לחסוך - חבל לזרוק לזבל את המעט שכבר יש לך ולאכול את הלב מיד אחר כך.

דרור ברלי
17-05-04, 17:53
...אם אתה רוצה CJ יפה - עומד אחד למכירה אצל ד"ר ג'יפ בחולון.
CJ8 קצר, מודל 90, כחול, כלוב התהפכות מלא, צמיגי MT במצב טוב, הגה כוח, מכני מצוין, בודי יפהפה ללא חלודות ורקבונות בכלל וצבע במצב מצוין, מושבים שלמים ויפים וכו'. ג'יפ מאוד יפה ונקי.
עד כמה שאני זוכר הוא מבקש עליו 20K שזה לא מעט לדעתי, אבל הג'יפ נראה באמת טוב והוא עכשיו עושה לו טסט. אמנם מעל לתקציב שלך, אבל לך ותבדוק. אולי תוכל לגרד עוד חמישייה.

-->