PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'ימני או ויטרה??

niz
27-02-09, 18:26
שלום לכם? אני חדש בעניין,ההתלבטות שלי היא בין ויטרה שנת 97-99 לג'מני 99-00. אך ממה שהצלחתי להבין לגבי הג'מיני והויטרה,שלרמת שטח בסיסית שתיהם יענו על הדרישות. אז שאלתי היא לגבי נסיעה על הכביש מבחינת:צריכת דלק(ויטרה?),נסיעה על כבישים מהירים לאורך זמן,מהירות ועליות באיזור ירושלים, מה עדיף מבניהן??
תודה.

Saar
01-03-09, 21:16
הי,

הניסיון שלי עם ג'ימני הסתכם בנסיעת מבחן לפני כמה שנים ( ב 99 או 2000 )
אישית, אהבתי יותר את הויטרה בנסעית הכביש.
ההבדלים בצריכת הדלק זניחים, נוחות טובה יותר בויטרה והמנוע מעט יותר חזק.

אני נהנתי מאוד מהויטרות שהיו לי.
(לא פעם אני שוקל לחזור לויטרה קצרה פתוחה...)

סער.

נמרוד
02-03-09, 08:07
ויטארה עדיפה כרכב כביש בכל מובן - מהירה יותר, נוחה יותר, מרווחת יותר, בעלת התנהגות כביש עדיפה - מדובר על רכב גדול וכבד יותר מג'ימני, עם מתלה קדמי נפרד, מנוע חזק יותר, מרווח ועיצוב פנימי עדיפים...

החסרון היחיד שלה ביום-יום הוא צריכת דלק גבוהה יותר, במשהו כמו 20-25% ביחס לג'ימני באותם תנאים.

whisky
02-03-09, 11:40
ממה שהצלחתי להבין לגבי הג'מיני והויטרה,שלרמת שטח בסיסית שתיהם יענו על הדרישות.
תודה.

לגבי רמת שטח בסיסית יש לנו מחלוקת רצינית, לג'ימני יכולת שטח מהטובות יותר בעולם הרכב, אל תיתן לגודל להטעות אותך!!! (או אל תהיה גבר מצוי :p)

גם לויטארה יש יכולות שטח לא רעות, גם כן בדגמים הישנים יותר (2007 ומטה לדעתי) רמת השטח היא מעבר לבסיסית.

מבחינת הדלק, ברור שגי'מני עדיף, מביחנת הנוחות ברור שויטרה. גם מבחינת היציבות בכביש, הויטרה עדיפה בהרבה.

yoav
02-03-09, 15:43
שלום לכם? אני חדש בעניין,ההתלבטות שלי היא בין ויטרה שנת 97-99 לג'מני 99-00. אך ממה שהצלחתי להבין לגבי הג'מיני והויטרה,שלרמת שטח בסיסית שתיהם יענו על הדרישות. אז שאלתי היא לגבי נסיעה על הכביש מבחינת:צריכת דלק(ויטרה?),נסיעה על כבישים מהירים לאורך זמן,מהירות ועליות באיזור ירושלים, מה עדיף מבניהן??
תודה.
מאחר שהזכרת עלייות וי-ם...
בשבת האחרונה נסענו עם הג'ימני מת"א לצפון ים המלח דרך ים ומעלה אדומים והאוטו פשוט
ע ג ל ה בעליות ממושכות בכביש (אלא אם באת עם תנופה..) ויכולת האצה אפסית (על עקיפה אין מה לדבר).
הוא עושה רעש מאוד מרשים בהורדת הילוך, הטורים עולים עולים והמהירות יורדת.

פרט לכך הוא מותק של אוטו.
אין ספק שבכביש ויטארה עדיפה בהרבה, כך שאם מהירות, נוחות, מרווח פנימי, כח זמין וכו' חשובים לך ביום יום- חבל שתתבאס מהג'ימני.
לנו זה לא חשוב- ואנחנו אוהבים אותו.

niz
04-03-09, 19:41
תודה רבה לכם. אני בכל זאת אלך על הג'מיני. אני כרגע בחיפושים לאחר הבן אדם שימכור את הג'מיני שלו במחיר הגיוני,אז אם אתם מכירים אחד כזה אשמח לדעת. תודה.

מאחר שהזכרת עלייות וי-ם...
בשבת האחרונה נסענו עם הג'ימני מת"א לצפון ים המלח דרך ים ומעלה אדומים והאוטו פשוט
ע ג ל ה בעליות ממושכות בכביש (אלא אם באת עם תנופה..) ויכולת האצה אפסית (על עקיפה אין מה לדבר).
הוא עושה רעש מאוד מרשים בהורדת הילוך, הטורים עולים עולים והמהירות יורדת.

פרט לכך הוא מותק של אוטו.
אין ספק שבכביש ויטארה עדיפה בהרבה, כך שאם מהירות, נוחות, מרווח פנימי, כח זמין וכו' חשובים לך ביום יום- חבל שתתבאס מהג'ימני.
לנו זה לא חשוב- ואנחנו אוהבים אותו.

niz
04-03-09, 19:44
לגבי רמת שטח בסיסית יש לנו מחלוקת רצינית, לג'ימני יכולת שטח מהטובות יותר בעולם הרכב, אל תיתן לגודל להטעות אותך!!! (או אל תהיה גבר מצוי :p)

גם לויטארה יש יכולות שטח לא רעות, גם כן בדגמים הישנים יותר (2007 ומטה לדעתי) רמת השטח היא מעבר לבסיסית.

מבחינת הדלק, ברור שגי'מני עדיף, מביחנת הנוחות ברור שויטרה. גם מבחינת היציבות בכביש, הויטרה עדיפה בהרבה.

תודה על התגובה. חלילה התכוונתי לרמה של הג'מיני. הכוונה היתה לרמה הבסיסית שלי.

-->