PDA

צפייה בגרסה מלאה : כתבה חדשה, ג'יפון מברזיל

גיא
03-03-09, 06:43
שתי מילים...

1. ניראה מדליק לגמרי.
1.1 שכחתם להוריד איזה שורה בסוף :-)
1.2 ניראה שמאחורה יש איזה מוט מייצב או משהו ??

2. יותר חשוב, יש פה אולי איזו התעלמות מצד הציבור הרחב .. אולי לא, לא יודע. אני האמת לא ממש בעניינים בזמן האחרון ... אבל אני כן שם לב שיש פה כמעט כל יום כתבה חדשה, מושקעת ומפורטת ( כשיש מה לכתוב .. ) ולא ראיתי איזה קרדיטים ... אז.
2.1 כל הכבוד לגמרי על ההשקעה בזמן ורצינות.
2.2 תמשיכו את העבודה המעולה והמושקעת.
2.3 תודה לכם, צוות ג'יפולוג, שאתם משאירים אותי בעניינים ומושכים את העניין שלי ברכבי שטח גם כשאין לי אחד כזה. ( יהיה בקרוב )

גיא.

Gilad
03-03-09, 08:25
נראה רכב חמוד מאד עם פוטנציאל

לפני כשנה הייתי בברזיל וראיתי אצלהם ג'יפ נוסף מיצור מקומי שדומה מאד לרנגלר. שני סרנים חיים עם קפיצים ספירליים, ומה שאולי יותר יעניין מרכב פיברגלאס מלא שנראה טוב

מישהו יודע עליו פרטים - שכחתי מה שמו?

גלעד

דרור ברלי
03-03-09, 09:42
ה"רנגלר" שאתה מדבר עליו נקרא TROLLER.
יש רק דמיון חיצוני, אבל כל היתר שונה לגמרי. זה לא רק מרכב שלם מפיבר אלא גם המכניקה - מנוע בנזין 2 ליטר של פולקסווגן או טורבו דיזל 2.8 של איווקו ועוד ועוד. מומלץ לעיין במיפרט הטכני (בשפה הפורטוגזית כמובן, אבל אפשר להבין די בקלות למה הם מתכוונים).

זה רכב-שטח די נחשב בברזיל, אם כי יקר יחסית (שם).

nir.samo
03-03-09, 20:15
או - יש לי תמונה שצולמה באנגולה של ה-TROLLER, נראה לי חיקוי כלשהו אבל מעולם לא טרחתי לברר מה, הנה התמונה:
http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=14398&stc=1&d=1236104064

דרור ברלי
03-03-09, 20:49
נראה מדליק לגמרי.
לפי המקורות שאני מכיר, הברזילאים למדו היטב את הרנגלר ושיפרו הרבה נקודות תורפה שלו והתוצאה הסופית די מרשימה למען האמת.

מי היבואן שיטרח להתאים את הכלי היפה הזה לתקן אירופי ויביא אותו לכאן?

-->