PDA

צפייה בגרסה מלאה : אני מחפש המלצה על רתך מקצועי באזור הצפון

בומס הקופץ
05-03-09, 14:33
אם אפשר גם אחד שיש לו גישה לג'יפים בכלל יהיה טוב. אני גר באזור צומת גולני, וכמה שיותר קרוב ככה יהיה לי יותר טוב, כמובן שאם יש צורך אני ארחיק לכת.\סוע.
אני צריך לחלץ ברגים מאזור די רגיש (אזור השמשה) שבו אני לא יכול להפעיל כוח, ולא סומך על יכולת הריתוך שלי שלא תפגע שם בשום דבר, אני אשמח להמלצות.

אמיר.

Viper
05-03-09, 19:27
מה לגבי שימוש בחולץ ברגים?

בומס הקופץ
06-03-09, 00:07
הברגים שאני מנסה לחלץ מוברגים למנוע וישרים והם חלודים ולא ממש רוצים לזוז, אין לחולצי ברגים שניסיתי (3 זרועות) מספיק מרחב תמרון ברווח שבין הבורג לשמשה. יכול להיות שפספסתי משהו אבל לא הצלחתי להסתדר עם פתרון מהכיוון הזה, אני אשמח לשמוע על פתרונות אחרים אבל כרגע הכיוון הוא לרתך אום על הבורג ולנסות להוציא את הבורג עם אימפקט.

יש לי שם גם שני ברגים גזורים שעמוקים מדי בשביל להתפס עם חולץ, וגם להם אני צריך פתרון שאני מניח שיהיה למישהו עם נסיון גדול משלי.

jonesy
06-03-09, 18:11
לדעתי הדרך הקלה ביותר לחלוץ היא בעזרת EasyOut (http://buy1.snapon.com/catalog/item.asp?P65=&tool=all&item_ID=10474&group_ID=1261&store=snapon-store&dir=catalog)
מגיע בקטרים שונים, אתה יכול למצוא במוסכים או חנויות כלי עבודה.

מוטי.

ilan.arbel
21-10-09, 23:09
אם אפשר גם אחד שיש לו גישה לג'יפים בכלל יהיה טוב. אני גר באזור צומת גולני, וכמה שיותר קרוב ככה יהיה לי יותר טוב, כמובן שאם יש צורך אני ארחיק לכת.\סוע.
אני צריך לחלץ ברגים מאזור די רגיש (אזור השמשה) שבו אני לא יכול להפעיל כוח, ולא סומך על יכולת הריתוך שלי שלא תפגע שם בשום דבר, אני אשמח להמלצות.

אמיר.
אולי אני יכול לעזור לך אני מסגר 15 שנה אופנוען ומנהל מוסך במקצוע
אני גר בעמק צור קשר 0523794469

itay
21-10-09, 23:29
אולי אני יכול לעזור לך אני מסגר 15 שנה אופנוען ומנהל מוסך במקצוע
אני גר בעמק צור קשר 0523794469

אחלה רצון טוב, אבל נראה לי שהוא כבר הסתדר....

איתי.

-->