PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה על ספר של מסלולי טיול 4x4 מאתגרים

ido_heller
08-03-09, 15:51
שלום , רציתי לקבל בבקשה המלצה על ספר של מסלולי טיול 4x4 מאתגרים ! (רמת עבירות קשה ומעלה) אשמח לקבל תשובה למייל [email protected]

נמרוד
09-03-09, 09:19
אני לא מכיר ספר שבהגדרה המסלולים בו קשים. יש מסלולים קשים יותר ופחות בספרי הטיולים השונים. אני יכול להמליץ על הספרים של אבירם ברקאי, ובעיקר על האחרון - "הי דרומה לאילת" שיש בו הרבה ממסלולי הנגב.
http://www.barkai4x4.co.il/bookDetails.asp?id=22

GodsFather
09-03-09, 13:49
מסלולים אפשר גם להוריד מהאינטרנט ממספר אתרים, אם בכל מקרה אתה מעוניין בספר, חכה טיפה , עוד מעט (עניין של כמה שבועות) צריך לצאת ספר מאד מקיף של מסלולים מקצה לקצה, כולל מסלולי עבירות קשה.

אני מנוע מלספר כרגע עוד פרטים על המוציא לאור.

sherifon
16-02-10, 13:19
אמיר
האם הספר יצא לאור ,מה שמו ,איפה למצוא אותו?

תודה.

GodsFather
16-02-10, 17:57
יצא לפני מספר חודשים - חפש פה, www.shvilim.co.il

sherifon
16-02-10, 22:47
אם כך אז עכשיו התלבטות :הספר הזה : "4X4 מסלולים לרכב שטח"מאת יואב קווה ובהוצאת מפהעושה רושם -מאוד אינטואיטיבי,ומכיל 40 מסלולים מצפון לדרום .לבין הספר החדש של :אבירם ברקאי, - "הי דרומה לאילת" שיש בו הרבה ממסלולי הנגב.כרגע המגמה היא ללכת לכיוון ברקאי ,כי הדגש שלי הוא על הדרום ,הפחות מוכר לי .מישהוא יכול להמליץ (מאילו שיש להם\מכירים ,גם בעלי עיניין מוזמנים לתת את דעתם ) .

GodsFather
17-02-10, 10:16
לקווה יש גם אתר שמעדכן את המסלולים ובהמשך יש גם אפשרות לרכישת מנוי למסלולים חדשים וTWLים של כל הספר, שיקול נוסף שממה שאני יודע אין לברקאי.

sherifon
17-02-10, 16:40
הייתי בסטימצקי (צומת קריית אתא).קניתי את "היי דרומה לאילת"חיפשתי את יואב קווה שציינת אבל לא היה שם ...נראה איך יזרום לי עם ספר .כרגע התכנון הוא :יום שבת הקרוב:1)מהר גוונים לנקרות המערבי( 31 ק"מ)2)מהר חדב למכתש רמון (21 ק"מ)3)מנחל ציחור לנחל חיון (19 ק"מ)לחפש מקום לינה ( פתוח להצעות-מתחת לכיפת שמים \בית ספר שדה \חאן)יום ראשון 1)מנחל עשוש לנחל ברק( 33ק"מ)2)מנחל אביה לנחל אמציה(18 ק"מ)3)מהר צבאים לגבי פרס(19 ק"מ)לחפש מקום לינה (פתוח להצעות-מתחת לכיפת שמים \בית ספר שדה \חאן)היום השלישי זה כבר יוצא באיזור ים המלח - אז פתוח לאטרקציות טיול קצר גם בא בחשבון .מכם אני מבקש ביקורת על המסלולים , הצעות לינה , וכן טיפים לגבי מקומות שווה לדרוך בהם כמו מעיינות עם מים (על הדרך),בתי בד , וכל דבר טוב העולה על דעתכם ...אגב ,מי שרוצה להצטרף מוזמן .

whisky
18-02-10, 10:34
אני מצטער שאני כזה נובוריש, אבל:

תקנה את שניהם, כל אחד מהם טוב, כל אחד מהם שונה, נכון שחלק מהמסלולים דומים, אבל לכל אחד מהם יש איכויות אחרות שאי אפשר לקחת ממנו.

שניהם אבירי השטח המודרנים, מומלצים על ידי מאוד.

תהנה בטיולים שלך.

whisky

-->