PDA

צפייה בגרסה מלאה : קוסמטיקה לסופה

PAUL
19-05-04, 20:48
טוב
למי שלא זוכר אני מחפש סופה.
התקציב שלי מאפשר לי סופה בין השנים 92-93
ואולי 94 במקרה של גניבה לאור יום.
יש לי בעיה, אם כל הפרקטיות שבסופה
אין סיבה שהיא לא תיראה טוב. והזכירכם בשנים 92-93 היא ניראת זוועה _כן אני מדבר על הפרצוץ ילד מפגר הזה.
עכשיו אני יודע של החליף מכסה מנוע+כנפיים+גריל זה סיפור מהתחת
אבל מה לגבי הפרצוף 94 עם הגריל הצבאי. חוץ מהגריל עצמו, הכל תואם לשנים המאוחרות. כלומר,
קניתי פרצוץ 94
מספיק רק להחליף את הגריל לגריל של רנגלר?

ועוד שאלה?
אפשר לפתוח סופה?
במה זה כלול (תכלס ומחיר)

תודה :P

שאולי
19-05-04, 21:55
טוב , אתה מכניס את עצמך לסיפור לא פשוט , אם כי לא מאד מסובך
להחליף חזית לסופה צריך להחליף, שני כנפיים, מכסה מנוע, ו"מה שאתה קראת חזית ואני אקרא לו ה"פנים" של הסופה,
לפרק מכסה מנוע זה ארבעה ברגיי אלן
לפרק כנפיים צריך לפרק את כל מה שמחובר עליהם בחלק הפנימי, לא סיפור כמה ברגים, לפרק את הפנים ,שוב כמה ברגים , אלא שלפני זה צריך לפרק רדיאטור ואם יש מזגן אז גם ראדיאטור מזגן ומאוורר מזגן,יש עוד בורג שמחבר את הפנים לשילדה בחלק הקידמי התחתון........ ואז שהכנפיים "ערומות" מפרקים אותם מהבודי , חמישה ברגים כל כנף
אם אתה משתמש בכלים מתאימים, ושופך הרבה זז קל אני מעריך שכל הפירוק ייקח שלוש ארבע שעות
להרכיב.........אותו הדבר רק הפוך , זה יהיה לא מסובך , אולי קצת התאמות בחיבור הראדיאטורים .
בחיבורים בן הכנפיים לבודי ובן הכנפיים ל"פנים" , לשים הרבה בויסטיק [ שזה כמו סיליקון מיוחד למתכת בעל יכולת הדבקה מדהימה ומונע תזוזת החיבורים וחדירת מים]
אם יש לך עזרה, אפשר לסיים הכל ביום אחד, בהנחה שמבחינת החלקים הם במצב סביר ולא זקוקים לצביעה לפני ההרכבה, בכל מקרה תצטרך לצבוע את כל האוטו אחרי ההרכבה
אם תזדקק לחלקים , יש לי בשבילך כמה דברים במחיר סביר שיוכלו לעניין אותך
אין לי "פנים"של רנגלר
אני אישית עשיתי אותו דבר ותוכל לראות את זה פה באתר , תחת השם הסופה של שאולי, רק שמאז כבר קיצרתי פיחחתי וצבעתי מחדש
בהצלחה
שאולי

AvigdorAharon
20-05-04, 06:50
Puk,

שלחתי לך ה"פ בעניין.

אביגדור

ניר שקד
20-05-04, 15:09
puk תיקון קטן לשאולי כמו שאמרת אתה ההבדל בחזית בין הצבאי ל"רנגלר" הוא אך ורק בגריל פטנט קטן שלימד אותי אחד מבעלי המקצוע בתחום ההוצאה ממכרז שיפוץ ומכירה של סופות לא נזכיר את שמו (פרסום חינם) הבחור לוקח דיסק חיתוך ושולף את הגריל החוצה כשהוא משאיר שוליים של כשלושה ארבע ס"מ מהגריל אז הוא לוקח גריל של חזית "רנגלר" מפיברגלס חותך רק את החלק החיצוני
(מה שנראה לעיין) מחוץ לרכב "מדביק" אותו על השוליים שנשארו מהגריל המקורי
קצת פינישים פנסים ותתחדש יש לך חזית רנגלר ראיתי את זה מורכב ואם אתה לא יודע אתה לא מרגיש בהבדל!!!

ובלי קשר בשביל לפתיחה אתה צריך לברר מה הדרישות של משרד התחבורה לגבי קשת התהפכות לבנות אחת להרכיב לגשת למכון התקנים לאשר אותה ומשם לעמדה מס 1 משרד הרישוי חולון

בהצלחה ניר

חנן א.
20-05-04, 15:48
אני מקווה שהוא "מדביק" את זה טוב.

הגריל יושב על תושבת גומי, וכל הפרונט של המרכב יושב על הגריל הזה.

asafk
22-05-04, 14:02
החלפת חזית מחזית "גועל נפש" לחזית סופה/ חזית רנגלר, היא לא רק קוסמטיקה.
הכנפיים הישנות נוטות להישבר בגלל המשקל של הפנסים, וגם תופסות הרבה יותר בוץ בחורף.
הגריל הישן מכניס פחות אוויר לרדיאטור, ויש מעט יותר נטיה להתחממות.

יותר זול להחליף לחזית של CJ. היא גם מתאימה בול, אבל עולה (כנפיים + מכסה מנוע + מסכה) הרבה פחות.

אסף.

ניר שקד
23-05-04, 22:50
חנן
הכוונה שלי היא לחתוך את המסגרת הנראת לעין מהחזית של הגריל ולא את כל הגריל כמו שהבנת בטעות :?

חנן א.
23-05-04, 23:18
OK

-->