PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בקניית קיאה ספורטאז

רואי אזולאי
15-03-09, 00:35
שלום חברים

אני מעוניין לקנות קיאה ספואטאז קצר ופתוחה
רציתי לדעת איך התחזוקה שלה ועם היא חסכונית אני מדבר על דגמיים 01-02
ואם יש עוד דברים שאתם יכולים לספר לי

תודה מראש

החובב
17-03-09, 14:27
לבת שלי יש ספורטז' כשנתיים, רכב מצוין לזוג+ילד לטיולי שבת. ללא אתגרים מיוחדים, למרות שכאשר יש קצת בוץ ושלג הם מדווחים שהספורטז' עובר בקלות יותר מאשר כל הגדולים
במידה ואתה קונה גיר אוטומט שים לב שלאחר נסיעה מאומצת מדיד שמן הגיר נישאר במקומו ואין הרטבה של שמן. במידה שיש הרטבה ו' או' המדיד יוצא ממקומו יש לטפל במסנן שמן של הגיר.
עמרי

ido_heller
27-03-09, 22:34
זו בעיה מוקרת עם המדיד שיוצא תוך כדי נסיעה ממקומו ? אני חשבתי שזה רק בגלל שהאוטו שלי חגג בת מצוה.
חשבתי לקבע אותו עם סרט הדבקה כלשהו כי זה מפריע לי בעין שהוא מתרומם ממקומו .

שעיה כליף
28-03-09, 18:55
שלום חברים

אני מעוניין לקנות קיאה ספואטאז קצר ופתוחה
רציתי לדעת איך התחזוקה שלה ועם היא חסכונית אני מדבר על דגמיים 01-02
ואם יש עוד דברים שאתם יכולים לספר לי

תודה מראש

מבחינת שטח = רכב נהדר אם כי קצת נמוך
התחזוקה לא יקרה.
חסכונית ? היא שותה דלק ביחס למשקלה, בסה"כ רכב כביש שטח לא רע עם יכולות טובות, ערך מכירה נמוך יחסית = קח בחשבון.

החובב
29-03-09, 13:42
לא ראיתי בספר הוראה ביחס למסנן שמן גיר. אבל לדעתי כדאי להצמיד את הטיפול בו לטיפול הטיימינג.
עמרי.

talsd
24-04-09, 17:39
היי, רכשתי לפני מס' חודשים ספורטאז (אומנם לא קצרה-פתוחה). רכב מפנק, בעל שלדת סולם, כך שניתן לשפרו ללא היכר, נראה שבעל אמינות גבוהה (מנוע מאזדה...) ובעלות בהחלט אטרקטיבית...

ממליץ בחום. נק' החולשה של הספורטאזים הינה צריכת הדלק באוטומט (1 ל6.5 בעיר), (1 ל8.5 בחוץ)...

שבת שלום.

בנוסף, מתאים ביותר למשפחה צעירה, תא מטען גבוה ומרווח, ישיבה גבוהה, 5 דלתות ועוד ועוד.

עלות האחזקה בהחלט סבירה וכן הביטוחים!

שעיה כליף
24-04-09, 18:44
" כך שניתן לשפרו ללא היכר, נראה שבעל אמינות גבוהה (מנוע מאזדה...) ובעלות בהחלט אטרקטיבית...

ממליץ בחום. נק' החולשה של הספורטאזים הינה צריכת הדלק באוטומט (1 ל6.5 בעיר), (1 ל8.5 בחוץ)...

ברוך הבא ותתחדש :D
ניתן לשפר אבל...
נקודת החולשה שלו היא לא דווקא בצריכת הדלק - ביחס לג'יפים או רכבי השטח כבדי המשקל הצריכה סבירה - החולשה היא במרווח הגחון = הרכב נמוך ובמהלך המתלה הקצר.

צריך להגביה אותו - מתלים וגלגלים ורצוי למגן.
כמו כן דרושה נעילה אחורית, את החסכון שהשגת בקניה ממליץ להוציא על נעילה, ודבר אחרון - טפל רק בקאיה יפו !! תגלה שהם יותר מסתם מוסך.
תהנו - רכב נהדר.

-->