PDA

צפייה בגרסה מלאה : נידבקתי , מה עושים ???

samsian
17-03-09, 17:17
שלום לכולם
אני ממש צריך את העזרה שלכם
נידבקתי בחיידק השטח
הצלחתי לשכנע את האישה שאנו ממש צריכים ג'יפ
טוב אז אחרי פתיחה כזאת אני צריך את המומחים
מטרות = ביום יום ישרת את האישה והילידים משהו כמו 10 ק"מ ביום
שטח = טיולים וכאלו אך לא שבירת הג'יפ (עדין) לא לשבור סלעים
תקציב = סדר גודל של 50 / 60 אלף ש"ח
הילוכים = חשוב לה אוטומת ( אני יודע שזה פחות טוב )
סיכום צריך את עזרתכם מה לקנות
פראדו 2000/2001 או טראנו באותו שנתון בערך
חשוב לי גם שהאחזקה לא תהרוג אותי

sgill
17-03-09, 17:20
פראדו לא נכנס בתקציב הזה

נדב42
17-03-09, 19:07
הי,

ויטארה ארוכה. אמנם ישנה יותר אבל אמינה מאוד, חסכונית (מנוע 1600 !), ועם שיפורים בסיסיים תביא במבוכה ג'יפים בעלי יומרה בשטח.

ביומיום הויטרה מרגישה כמו פרייבט, חנייה קלה יותר מפרייבט ובוודאי מהג'יפים הגדולים.

ויטרה ארוכה קיימת בארץ עד מודל 97 או 98, ועם גיר אוטומטי בלבד.

שים לב: גראנד ויטרה זה סיפור אחר - פחות נוטה לשטח.

בהצלחה,

נדב.

נמרוד
17-03-09, 23:15
יש לא מעט כלי רכב בשוק המשומשים שיענו על הדרישות שלך - הכתבה הזאת סוקרת אותם (http://www.jeepolog.com/208.html). הרשימה לא השתנתה בשלוש השנים שעברו מאז פורסמה, פשוט תוסיף שלוש שנים למחירים או, עדיף, תבדוק במחירון, וקח בחשבון שמצב השוק נהיה גרוע יותר עבור כמעט כל הכלים האלו בשנתיים האחרונות - כמעט כולם נסחרים מתחת עד הרבה מתחת למחירון. יתכן אפילו שפראדו משנתון 99 כן יכנס בתקציב שלך, למרות שזה דווקא אחד הכלים הבודדים שכן שומר איכשהו על הערך שלו.

samsian
19-03-09, 15:00
אולי עוד משהו קטן !
מה עם הטרופר ???
שווה לבדוק ?
המחירים פשוט נמוכים יותר

ושוב
תודה לכל המשיבים

שלמי
19-03-09, 15:42
בכתבה שנמרוד הפנה אותך אליה יש התייחסות מפורטת לטרופר.
אין ספק שהמחירים של הטרופר הישנים בריצפה, ועם סבלנות אפשר לשים יד על מציאה.

להקל עליך, מתוך הכתבה :

על המכונית: בשנות ה90 הטרופר היה אחד הSUV הנמכרים בישראל. הרוב נמכרו עם מנועי דיזל שהיו החזקים ביותר בזמנם, בנפח 3.1 ליטר. משנת 99 מנוע דיזל חזק עוד יותר, עם 160 כ"ס. כמויות קטנות יותר של דגמי בנזין נמכרו גם.
חסרונות: דיזלים מהמודל הישן נחשבים אמינים למדי, אבל החדשים סבלו מבעיות ילדות קשות במערכת ההזרקה והתחממות בשנתיים-שלוש הראשונות. מנועי הבנזין הישנים סבלו מבעית מרימי שסתומים אופיינית החל מ200 אלף קילומטר. תיבת העברה נמוכה ופגיעה, מיגון גחון חובה.
יתרונות: שבעה מושבים, גדול, מרווח וחסון. המתלים המקוריים הם מהטובים בקטגוריה. צמיגים מקוריים במידה גדולה. ניתן לנעול את הדיפרנציאל (http://www.jeepolog.com/101.html)ים, אך הנעילות הזמינות יקרות (קריא - ARB)
סיכום: טרופר בנזין 3.2 ליטר עם 200+ כוחות סוס הוא קנייה נהדרת, אם הצלחתם ליפול על אחד שמור.

-->