PDA

צפייה בגרסה מלאה : חברת 'ביטוח'

shmil
17-03-09, 22:41
מועדונוע, או עוז ניהול סיכונים בע"מ.

למישהו נסיון לגבי תביעות?
(לא, אין לי כוונה לבטח אצלם)

shmil
03-06-09, 21:45
עברו חודשיים וחצי, ואני את כספי קיבלתי. לא מהחברות הללו, אלא בדרך חוקית לגמרי, כך שמי שפגע בי העדיף שלא לכת לבתי משפט, ואני התעקשתי שלא לשוחח כלל עם חברת הביטוח שלו.
כנראה שגם המקצוע שלי הבהיל מישהו.

מכל מקום - יכול רק להמליץ לכם לבדוק היטב שאינכם מבוטחים אצל מישהו מהנ"ל: מועדונוע, או עוז ניהול סיכונים בע"מ, או Overseas Insurance Consultants Limited.

בקצרה, אומר רק שאלו אינן חברות ביטוח כהגדרתן, ואינן מאושרות במדינת ישראל.
אם מישהו ירצה להרחיב על מוסר התשלומים שלהם, הוא יותר ממוזמן.

בדקו עצמכם, שלא תאמרו "לא ידעתי".

MMR
03-06-09, 22:44
מעניין שהסיפורים חוזרים על עצמם, בכל פעם זו חברת ביטוח אחרת.

מי שימציא פוליסת ביטוח נגד חברות ביטוח יצליח בגדול....

shmil
03-06-09, 22:51
שים לב מה אמרתי:

מועדונוע, או עוז ניהול סיכונים בע"מ, או Overseas Insurance Consultants Limited.

בקצרה, אומר רק שאלו אינן חברות ביטוח כהגדרתן, ואינן מאושרות במדינת ישראל.

אני אומר שיש בארץ נהגים לא מעטים שחושבים שהם מבוטחים ע"י חברת ביטוח, כהגדרתה בחוק וע"י המפקח על הביטוח, בעוד החברות הללו אינן חברות ביטוח, על כל המשתמע.

יש גם סוכני ביטוח, שממניעים אישיים כאלו ואחרים, מוכרים "ביטוח" בחברות הללו.

מאיר רוטברג
04-06-09, 08:01
שים לב מה אמרתי:

אני אומר שיש בארץ נהגים לא מעטים שחושבים שהם מבוטחים ע"י חברת ביטוח, כהגדרתה בחוק וע"י המפקח על הביטוח, בעוד החברות הללו אינן חברות ביטוח, על כל המשתמע.

יש גם סוכני ביטוח, שממניעים אישיים כאלו ואחרים, מוכרים "ביטוח" בחברות הללו.

עניין של צרכנות נבונה,
חיפוש קל באינטרנט מגלה לך עולם ומלואו,
מי שמוכן לבטח את רכושו בחברה שאינה חברת בטוח הנו אמיץ לב או סתם טיפש,
חברות הבטוח עם כל המגרעות מפוקחות, בעלות הון נדרש ועוד.
לדעתי כבר עדיף לא להיות עם ביטוח וליטול על עצמך את הסיכון ,

גלוי נאות : הח"מ סוכן בטוח שעובד רק ,אך ורק עם חברות ישראליות.

עמי
04-06-09, 10:56
קודם כל, ולמען הסר ספק, אין לי שום קשר לחברות האלו, לטוב או לרע.

למיטב ידיעתי מועדונוע או עוז ניהול סיכונים, מייצגות חברת ביטוח זרה (שאינה בעלת רשיון מבטח בישראל). במקרים שנתקלתי בהם בעבר, המבוטחים קיבלו את תגמולי הביטוח, אם כי מהתרשמותי (ובאופן לא מאוד שונה ממבטחים אחרים, ישראלים), נעשו מאמצים לא מבוטלים על מנת שלא לשלמם.

בכל אופן, במבחינה עקרונית אין כל פסול בעריכת ביטוח אצל מבטח זר. לפעמים, במקרים מיוחדים שלא כל כך קשורים לענייננו, פשוט אין ברירה אחרת.

עמי

שיצו
06-07-09, 17:01
מישהו יודע איך בידיוק אני יכול לקבל כסף בידיוק מהחברה הזאת עוז ניהול סיכונים בע"מ המבוטח שלהם ניכנס בי וזכיתי במישפט והם נעלמו פיתאום וגם שעשיתי להם תעליכי הוצל"פ הבנתי שזה לא יעזור לי כי הם בתהליכי פשיטת רגל מישהו אולי קרה לו מיקרה דומה ויכול להכווין אותי מה לעשות עכשיו

מאיר רוטברג
06-07-09, 18:18
קודם כל, ולמען הסר ספק, אין לי שום קשר לחברות האלו, לטוב או לרע.

למיטב ידיעתי מועדונוע או עוז ניהול סיכונים, מייצגות חברת ביטוח זרה (שאינה בעלת רשיון מבטח בישראל). במקרים שנתקלתי בהם בעבר, המבוטחים קיבלו את תגמולי הביטוח, אם כי מהתרשמותי (ובאופן לא מאוד שונה ממבטחים אחרים, ישראלים), נעשו מאמצים לא מבוטלים על מנת שלא לשלמם.

בכל אופן, במבחינה עקרונית אין כל פסול בעריכת ביטוח אצל מבטח זר. לפעמים, במקרים מיוחדים שלא כל כך קשורים לענייננו, פשוט אין ברירה אחרת.

עמי

בבקשה עמי , הצטרפות למועדון,
http://www.agro-clubs.co.il/page112.html?

shmil
06-07-09, 21:52
מישהו יודע איך בידיוק אני יכול לקבל כסף בידיוק מהחברה הזאת עוז ניהול סיכונים בע"מ המבוטח שלהם ניכנס בי וזכיתי במישפט והם נעלמו פיתאום וגם שעשיתי להם תעליכי הוצל"פ הבנתי שזה לא יעזור לי כי הם בתהליכי פשיטת רגל מישהו אולי קרה לו מיקרה דומה ויכול להכווין אותי מה לעשות עכשיו
אני מקווה שתבעת גם את המבוטח, ושפסק הדין הוא גם גגדו.
אם כן - כאן התשובה.

עמי
06-07-09, 22:33
בבקשה עמי , הצטרפות למועדון,
http://www.agro-clubs.co.il/page112.html?

מאיר,

רצית להגיד לי משהו?

אני מקווה שתבעת גם את המבוטח, ושפסק הדין הוא גם גגדו.
אם כן - כאן התשובה.

וגם אם לא, יתכן שעדיין לא מאוחר מידי לתבוע אותו.

עמי

שיצו
08-07-09, 16:30
סבבה תודה זה מה שאני יעשה אני יתבע את הנהג עצמו ישירות

shmil
12-07-10, 17:48
הקפצה.
מעניין לעניין, באותו עניין, והפעם על המוקד - שלמה סיקסט, או ש. שלמה רכב, או ש. שלמה ביטוח וכנראה גם כל קומבינציה דומה אחרת.

מציע לכם לדאוג אם מי שנכנס בכם הוא רכב השייך לחברה הנ"ל, גם אם הוא בליסינג לאיזושהי חברה אחרת.
חברה שלא ניתן להשיג שם נפש חיה במחלקת התביעות, אם בכלל יש שם מישהו חי, חברה שלא עונה גם לפקסים, לדואר רשום, ומתעלמת בעקביות.

.

גיא
12-07-10, 19:25
שלמה 6T זה אגדה אחרת לגמרי

עוד רבות ידובר ויושר ( מלשון שירים ) אודות החברה הזאת

shmil
12-07-10, 22:26
אתה מסתיר, גיא?
שתף.
לא ברורה לי כוונתך.

גיא
13-07-10, 01:01
לא מסתיר כלום

פשוט לא רוצה שיתחילו להגיד שאני מתלהם ... אני יכול לספר לך סיפורים עליהם שיקח לי חודש להקליד ...

במילה אחת ? ... חרא

בכמה מילים ? ... שומר נפשו ועצביו ... ירחק, יחליף גם סוכן ביטוח אם הנוכחי מתעקש לתת רכב חליפי שלהם.

וכשמחזירים להם רכב .. כדאי להגיע עם עורך דין ומצלמת וידאו. המלצה אישית.

GodsFather
13-07-10, 09:50
שמיל, אתה צריך מישהו מבפנים, כמו בכל אירגון כזה.

דבר איתי, אתה יודע איך.

-->