PDA

צפייה בגרסה מלאה : נזק אחרי טיול !!!

bruno 24
21-03-09, 16:34
הבוקר אחרי טיול בשטח אני שוטף ומגרז את הסמוראי שלי ולפטע אני מבחין שעלה הגדול במאיה אחורית נשברה לי בשטח מישהוא יכול לומר לי כמה עלות תיקון בערך של החלפת עלה כזה?:( ואם כבר אני מחליף האם כדי להחליף לעלים של cj מאחורה? ולקבל הגבהה של 6 אינטש כמו שעשה אלון נקסוס?????

GodsFather
21-03-09, 18:07
מעבר לעלים של סיקס מצריך עבודה לא פשוטה ובה גם תכנון נכון של תושבות, רכישת עלים של סיקס, בולמים , צינורות בלם ועוד פרטים ובקיצור עבודה לא זולה.

החלפת העלה השבור יעלה מאות בודדות של שקלים.

zahi madhala
21-03-09, 18:43
לפי התמונה יש סימנים גם של שמן או זה מים?

nir.samo
21-03-09, 19:05
קודם כל אל תיסע ככה העלים האחרים יישברו מהר מאוד.
לגבי התיקון, אם תפרק את הקפיץ כולו ותלך לקפיצאי(?) אז זה כמובן יהיה יותר זול. אני עשיתי את זה לפני כמה שנים טובות אצל "הקפיץ" הירושלמי ז"ל ועלה כ-300 ש"ח.
מצד שני יש הגורסים שחייבים לאזן את זוג הקפיצים שעל אותו סרן ואז רצוי כבר ללכת עם הרכב.
לגבי שינוי לקפיצי CJ זה כבר שינוי בליגה אחרת ושבר כזה יחסית פשוט ולא מהווה טריגר לפרוייקט כזה (קח בחשבון שהרכב יהיה מושבת זמן לא מבוטל).

מורי
21-03-09, 20:29
bruno. רואים בתמונה שלא רק שנשבר העלה הראשי,אלא שאר העלים התעקמו.
מצפיה בתמונות רואים שבכלל סט הקפיצים בנוי לא נכון.עלה העומס התחתון מכופף יחד עם כל העלים,והעובי של העלה הראשי שונה משאר העלים.

יש לי קפיצים במצב חדש למכירה אם תרצה.(בפרטי)

bruno 24
22-03-09, 23:33
קודם כול תודה רבה לכם אל הענות! ולכל מי ששאל השמן הוא wd40 שאני מרסס אחרי כל שטיפה מהשטח

kruvi
23-03-09, 22:55
קודם כול תודה רבה לכם אל הענות! ולכל מי ששאל השמן הוא wd40 שאני מרסס אחרי כל שטיפה מהשטח

WD40 זה שמן לשיחרור ברגים ,אבל הוא גם מייבש גומיות.בקיצור לא מומלץ לדעתי

gmike
24-03-09, 00:56
בקשר לכמה זה אמור לעלות-מאיה אחורית חדשה עולה במתלם 160+מע"מ, כמובן שתצטרך לערגל אותה לפי הגובה של הקפיץ השני.
מה שיציעו לך רוב הקפיצאים שתלך אליהם, לא יהיה מאיה חדשה, אלא משומשת.זה בכל אופן מהניסיון שלי.
לתשומת ליבך.

מיכאל.

-->