PDA

צפייה בגרסה מלאה : רעש השראותי כמו של סליל-מה זה?

לביא סמו וסומו
23-03-09, 11:02
חיפשתי בפורום לא מצאתי תלונות על רעש כזה.....
יש לי סמוראי 95
כשהסמוראי קר ואני מתניע אותו יש לפעמים רעש חזק של מעין סליל כזה (כמו המון צרצרים ביחד)

וזה קורה גם במהלך הנסיעה במיוחד בהילוכים גבוהים ובד"כ כשהרכב קר כשהוא מתחמם מספיק זה כמעט ולא מופיע...

הדבר היחידי שעולה לי בראש שיכול לייצר רעש השראותי כזה זה "הקויל" אבל אני לא יודע מה הרלוונטיות של הקויל במהלך הנסיעה ובהעברת ההילוכים??

מה נראה לכם? מה זה יכול להיות ? ושוב הרעש הוא כמו המון צרצרים שעושים רעש(ואל תפנו אותי לקב"ן :D)

GodsFather
23-03-09, 11:29
יש את המדריך לזיהוי רעשים , תנסה להיעזר בו , כי מדבריך לא ברור כל כך מהיכן נובע הרעש ומהו באמת.

רעש של צרצרים ?!

לביא סמו וסומו
23-03-09, 11:52
בדקתי שם לא מצאתי תיאור דומה לשלי....

זה רעש של סליל משהו השראותי כזה...

בכללי במהלך הנסיעה הקויל פעיל? או רק בהתנעה?

AvigdorAharon
29-03-09, 12:54
בכללי במהלך הנסיעה הקויל פעיל? או רק בהתנעה?

פועל בכל זמן הנסיעה, למעט ברגע ההתנעה.
אולי זה הסטרטר שממשיך להסתובב לאחר ששחרת את המפתח?

אביגדור

פחנורון
06-04-09, 02:49
מה נראה לכם? מה זה יכול להיות ? ושוב הרעש הוא כמו המון צרצרים שעושים רעש(ואל תפנו אותי לקב"ן :D)[/quote]

ואאלה בוא נעשה עסק! אני לא אפנה אותך לקבן אם לא תפנה אותי אבל נראה לי שמצאתי את הרעש שלך! תעשה טובה ובפעם הבאה שהרעש מופיע ..תשחק טיפלה עם הידית הנדברקס ..תדחוף אותה טיפה למטה ..תלחץ על הכפתור! אצלי זה בא משם! ותאמין לי נהייתי פסיכי עד שקלטתי מאיפה זה בא(לא שלא הייתי לפני):-)

נדב42
06-04-09, 07:58
רק כדי לוודא את הטריוויאלי: בדקת אם זו רצועה שורקת ?

Ofer_W
06-04-09, 17:13
אמרת שם משהו בקשר להעברת הילוכים (שלא הבנתי למה התכוונת) אבל זה נשמע לי כמו "צרצרי רצועות מצויים".

kruvi
08-04-09, 08:54
אמרת שם משהו בקשר להעברת הילוכים (שלא הבנתי למה התכוונת) אבל זה נשמע לי כמו "צרצרי רצועות מצויים".

אצלי היה רעש דומה ופשוט הפולי העליון נגע במכסה הטימינג שהיו חסרים לו שתי ברגים

-->