PDA

צפייה בגרסה מלאה : זהירות נוכלים!

bruno 24
23-03-09, 19:45
הבוקר הגעת לקפיצאי בנתניה באיזור התעשיה הישן ברחוב פנקס דוד שהמקום שלו נקרא "א.ג קפיצי נתניה" עם מאיה אחת שבורה! כאשר שאלתי מהיא עלות התיקון נענתי כי החלפת מאיה בודדת תעלה לי 350 ש"ח לפני מע"מ כאשר העובדים סיימו את העבודה הלכתי ומשכתי 400 ש"ח וניגשתי לשלם ואז בעל המקום אומר לי בלי בושה שלא שמעתי טוב וש- המחיר הוא 650 לפני מע"מ!!!!! יש לציין כי כאשר הוא נקב במחיר הראשון גם חברתי הייתה נוחכת ושמעה את אותו המחיר שנקב כך שאין מצב שלא שמעתי טוב! בקיצור נוכלים החלפת העלה עלתה לי 750 שקל! אם ניתקלתם בעוד נוכלים אשמח אם תרשמו כך שלא ניתקל בבעלי מקצוע לא "צדיקים"!!!!

kruvi
23-03-09, 20:48
הבוקר הגעת לקפיצאי בנתניה באיזור התעשיה הישן ברחוב פנקס דוד שהמקום שלו נקרא "א.ג קפיצי נתניה" עם מאיה אחת שבורה! כאשר שאלתי מהיא עלות התיקון נענתי כי החלפת מאיה בודדת תעלה לי 350 ש"ח לפני מע"מ כאשר העובדים סיימו את העבודה הלכתי ומשכתי 400 ש"ח וניגשתי לשלם ואז בעל המקום אומר לי בלי בושה שלא שמעתי טוב וש- המחיר הוא 650 לפני מע"מ!!!!! יש לציין כי כאשר הוא נקב במחיר הראשון גם חברתי הייתה נוחכת ושמעה את אותו המחיר שנקב כך שאין מצב שלא שמעתי טוב! בקיצור נוכלים החלפת העלה עלתה לי 750 שקל! אם ניתקלתם בעוד נוכלים אשמח אם תרשמו כך שלא ניתקל בבעלי מקצוע לא "צדיקים"!!!!

נתניה מה ציפית..

ספורטמן
23-03-09, 21:11
האמת קצת נדפקת אבל שזה לא יקלקל לך את מצב הרוח
מקום טוב "קפיצי ג'ינג'י" בטירה 09-7935132-

gmike
24-03-09, 01:22
כתבתי תגובה בשרשור הראשון שפתחת, אבל מסתבר שזה היה מאוחר מדיי..

gimini27
06-05-09, 08:58
נתניה מה ציפית..

קרובי לא כל הנתנייתים נוכלים..

יש צדיק אחד בסדום ושמו ליאור.. טוב יכול להיות שהוא לא נחשב כי המוסך שלו בנורדיה.

מאוד ממליץ.
שרות נהדר מחירים סבבה
והכי נחמד זה שהוא כמעט מלקק תג'יפ בטיפולים:D.

ד"א zoki land ליאור ..

cj64
22-05-09, 14:05
קרובי לא כל הנתנייתים נוכלים..

יש צדיק אחד בסדום ושמו ליאור.. טוב יכול להיות שהוא לא נחשב כי המוסך שלו בנורדיה.

מאוד ממליץ.
שרות נהדר מחירים סבבה
והכי נחמד זה שהוא כמעט מלקק תג'יפ בטיפולים:D.

ד"א zoki land ליאור ..יש אחד שהוא מספר אחד !! קוראים לו רסמי , והכל רשמי :rolleyes:
מומלץ !!!!! מטפל לי ברכבים
גראנד שירוק'
סמוראי
cj 64
וונדורה 4+4
אחלה בן אדם ..
קפיצי קסם כניסה הישנה כפר קאסם:cool::cool::cool:0523777394
0573674731

bobsfog
22-05-09, 15:40
יש אחד שהוא מספר אחד !! קוראים לו רסמי , והכל רשמי :rolleyes:
מומלץ !!!!! מטפל לי ברכבים
גראנד שירוק'
סמוראי
cj 64
וונדורה 4+4
אחלה בן אדם ..
קפיצי קסם כניסה הישנה כפר קאסם:cool::cool::cool:0523777394
0573674731

מצטרף להמלצה
בחור נחמד , אבל מדבר הרבה

איש
24-05-09, 12:32
מצטרף להמלצה
בחור נחמד , אבל מדבר הרבה

אני דווקה לא מצטרף להמלצה של רסם , הייתי אצלו ויצא עקום , כשבאתי לבקש יישור , הוא החליט לצאת בהגנה הכי טובה - התקפה , אחרי הרבה וויכוחים הוא יישר לי את הקפיץ מה גם שלא ממש זול .

אגב לגבי ליאור גם אני ממליץ בחום !

RAMURAI
24-05-09, 21:06
אני דווקה לא מצטרף להמלצה של רסם , הייתי אצלו ויצא עקום , כשבאתי לבקש יישור , הוא החליט לצאת בהגנה הכי טובה - התקפה , אחרי הרבה וויכוחים הוא יישר לי את הקפיץ מה גם שלא ממש זול .

אגב לגבי ליאור גם אני ממליץ בחום !
אני לא יודע מה היה בינכם אבל אנימאד מרוצה ממנו.
הוא החליף לי את כל 4 הקפיצים אצלי(ברכב הקודם שלי. עד עכשיו הבחור נהנה מהם. אחרי 3 ידיים).
המחיר היה הכי זול מכולם כולל המרכז, וכן אין מקום שלפעמים לא מצליח לו
מהניסיון הראשון. אז חוזרים. גם לי היה שהרכב ירד בגבהה, חזרתי אליו והוא לא רק שלא תקף אותי הוא גם התנצל. אבל את הסיפור שלך אני לא יודע ולא מעוניין להיכנס לזה גם.
בהכי קצר. אני מאד ממליץ. אפילו שזה היה מזמן.

-->