PDA

צפייה בגרסה מלאה : תוסף לגיר אוטומאט - אסון או ששון

alal
24-03-09, 06:40
מקרה שקרה לי השבוע

כמו כולנו חשבתי לעצמי מה עוד אפשר לעשות כדי שהטרופר ירגיש טוב ויתן את כל אונו:twisted:?
חבר המליץ לי על תוסף של BG לגיר אשר אמור לשמור על אורך חיים , הורדת חיכוכים ועוד כל מיני פלאות .
כדי להיות על הצד הבטוח התייעצתי עם אחד הג'יפאים שבמקרה יש לו מכון גירים במרכז והמלצתו היתה : "לא הכרחי , אבל יכול רק להועיל" .
בטוח בעצמי בשמחה וששון מצוייד ב 1 קופסא של 250CC + שתי המלצות נשכבתי בשבת בבוקר מתחת לאוטו והכנסתי את החומר .
הששון הפך אסון :sad: לקח בדיוק 10 דקות לגיר להפסיק לתפקד , לא משך הילוכים מעל 3000סלד
והחל להחליק ,האוטו לא רצה לנסוע והצביע בגלגליו על כך.
הרכב הוחנה בחנייה אחר כבוד , ביום א החלה מסכת הטלפונים לכל מיני מוסכים להתייעצות מה עושים , רוב השיחות החלו כך: אני מספר את הארוע והתגובה המיידית של בעלי המקצוע "אוי אוי אוי אסור לעשות זאת , תביא את האוטו על גרר ונבדוק את רמת הנזק".
החלטתי לעשות מעשה עוד לפני הגעה למוסכים, קניתי 4 גלונים של שמן גיר ושטפתי את המערכת, כלומר ריקון ,מילוי , סיבוב קצר וחוזר חלילה. אחרי שעתיים וחצי אני והאוטו חזרנו לחייך:p התופעה נעלמה ואיתה כנראה התוסף .
הלמידה והנסיון עלו לי 500 שח כולל ה BG והרבה דפיקות לב .
מסקנות ותובנות שכל אחד יסיק לעצמו .

איציק - 4X6ZH
24-03-09, 08:00
ואז שהכל עבר " ואתה חושב שזה מאחוריך " ....
אולי זה הזמן להכנס לאחת החנויות שמוכרות תרופות בלי מרשם ולקח מכל הבא ליד .

ומה כתוב באותיות הקטנות של תוסף הפלאים ?

כל מה שאתה צריך לעשות לטובת טיפול טוב בממסרה .
זה להחליף שמן כל 40.000 ק"מ .
לסוג השמן שהיצרן ממליץ ( לא חייב להיות שמן מקורי ) חייב להיות השמן שמתאים לממסרה .

התוספים במקרה הטוב לא מזיקים
בממסרות שיש כבר בלאי פנימי בקלות התוסף יכול לגרום לנזק ( וזה כנראה המקרה שלך ) .
ובממסרות לא תקינות לפעמים זה מצליח להחיות את המערכות לעוד תקופה ....

איציק

נדב.א
27-03-09, 20:05
קודם כל מזל טוב!קנתי אוטו מעולה היה לי כזה 8 שנים נפלא.דבר שני צמיגים יש שלא ולא חשוב כלכך איזה אתה שם האוטו נוסע בכל מקום שכל רכב אחר יסע,מניסיון.בכל מקרה יש ביאף גדריש טובים,לגבי המזגן השאלה מאיפה אתה בארץ.

-->