PDA

צפייה בגרסה מלאה : חם חם עזרה בפיתרון בעיה מכנית לעכשיו

amiti
23-05-04, 18:02
החלפתי קרבורטור חדש , :( החלפתי משאבת דלק חדשה , :( פלגים בניי 3000 ק"מ :? מכסה דיסטרבוטור לא סדוק :!: והג'יפ עדיין חותך בסרק :cry: ונחנק עד כיבויי בנסיעה :evil: האים יש מצב שזה מהכוהל או שיש אלטרנטיבות נוספות אני ממש עכשיו עובד על זה אודה לכם על תשובה מהירה .

six 4 life
23-05-04, 18:25
אתה בטוח שהקרב' שלך מכוון?

אם כן- שחק עם ההצתה עד שתרגיש שהוא עובד עגול לשביעות רצונך
אם נקרב' לא מכוון- כוון אותו. אם זה לא עזר- כוון הצתה.

בהצלחה.

-ארז 8) -

amiti
23-05-04, 18:30
הכל מכוון פיקס כלל עזרה סופר מיקצועית בכיוון ,
זו לא הבעיה .

חנן א.
23-05-04, 18:42
יכולים להיות הרבה דברים. יהיה לא רציני לתת לך עצה על סמך המידע המוגבל שקיבלנו ממך.
כן, גם קויל יכול להיות גורם למה שתיארת.
או שתיעזר בחבר שמבין עניין באיתור התקלה, ועדיף גם שאותו חבר יהיה בעל רכב דומה לשלך, כך שתוכלו להחליף מכלולים לצורך דיאגנוזה מהירה.

מתי החלפת כבלי הצתה/מכסה מפלג/רוטור?
אם לא החלפת בשנים האחרונות, החלף עכשיו, בלי קשר לאיך שהם נראים. גם אם הם לא הגורמים לתקלה רצוי להחליף אותם באופן תקופתי.

amiti
23-05-04, 18:49
כבלים + מכסה מפלג 30000 ק"מ +/ -

ערן המסוקס
23-05-04, 20:25
בדוק גם את מודול ההצתה, ע"י החלפתו באחר.

בדוק שחיקה וחופשים בחלקים הנעים במפלג. ייתכן שבזמן סבוב הפיקאפ נוגע ברוטור המתכת (החלק המתכתי מתחת לרוטור)? חופש בזרוע קידום ההצתה (חור מורחב) יכול לגרום לבעייה.

מגעים חשמליים, מינוס לגוף הרכב ולמנוע..

amiti
23-05-04, 21:28
תודה מחר דיבוח לאחר בדיקות נוספות לאחר שירשור זה :lol:

shmil
23-05-04, 22:25
האם הדיסטריביוטור הוא עם פלטינה, או עם מפלג אלקטרוני, או שיש לך את המודול האלקטרוני המלא - לכל אחת מן התשובות, יתכנו עולם של של פתרונות...

amiti
23-05-04, 22:54
מודול אלקטרוני מלא

asix
24-05-04, 17:46
אני חושב שתוציא את הפלגים ותראה אולי אחת האלקטרודות באחד הפלגים קרובה מדי ואז הוא לא מבצע את הניצוץ כמו שצריך(אם נפל לך פלג במקרה בעת החלפה......) אומנם נתקלתי בזה רק פעם אחת בחיים שלי שטיפלתי במכוניות(ואני מטפל הרבה..........) אבל גם זו אופציה....

שחר-סופה
24-05-04, 19:35
כמו שחנן אמר :" יכולים להיות הרבה דברים. יהיה לא רציני לתת לך עצה על סמך המידע המוגבל שקיבלנו ממך."

עוד עצה לבדיקה.... תן דעתך גם על הואקום +פילטר אויר.

בהצלחה , שחר.

-->