PDA

צפייה בגרסה מלאה : חיבור גיר נוסף בין הגיר הקיים לטרנספר (חיקוי לKLONE-V)

גיא
24-05-04, 11:32
שמועה עצבנית מאחד ששקע בבוץ היום בבוקר טוענת שהאורך של גיר ידני של וולבו ישן הוא בדיוק באורך של הגל הינע הקצר שבין הגיר והטרנס' שלך ....

שמועה זאת גם טוענת שבעצם חוץ מזה שהאוטו שלך יראה כמו וואז עם 3 ידיות הילוכים
:twisted: אז גם תוכל לשלב 1:4 בראשון שלך כפול 1:4 בראשון של הוולבו כפול 1:למשהו בLOW של הטרנס' שבחשבון מהיר יוצא ..... הרבה

אחרי שהוצאתי אותו מהבוץ ( נהיה הרגל אצלי להוציא כאלו מהבוץ :twisted: ) חשבתי על זה .... וזה ניראה לי משהו שהוא בר ביצוע

הנה חיפשת לך פרוייקט תותחי בזול ... לא ? ...

איפה מוצאים כזה גיר ?

( הפרוייקט הבא זה לחפש סרנים של סמוראי גרמני :roll: )

נמרוד
24-05-04, 12:04
אם אתה מפרק וולוו ישן, קח גם את הסרן האחורי... דנה 30. ואת מדחס המזגן - אמור להיות מדחס נחשק ביותר מסוג יורק, מצויין בתור קומפרסור כי אינו דורש שימון "האויר" - יש לו עוקת שמן נפרדת.

לגבי הגיר - אני סקפטי שהוא כזה קצר... ההסבה הזו גיא, זה דבר שבוצע כבר, או רק תרגיל מחשבתי?

אדי
24-05-04, 12:22
אם אתה מפרק וולוו ישן, קח גם את הסרן האחורי... דנה 30. ואת מדחס המזגן - אמור להיות מדחס נחשק ביותר מסוג יורק, מצויין בתור קומפרסור כי אינו דורש שימון "האויר" - יש לו עוקת שמן נפרדת.

דווקא ראיתי איזה וולוו ישנה זרוקה באחד השבילים ליד פרדס חנה, אני אבדוק אם היא עדיין שם.

המדחס שלי - הגיר שלך 8) .

נמרוד, מה יש לעשות עם דנה 30 אחורי?

נמרוד
24-05-04, 12:34

דווקא ראיתי איזה וולוו ישנה זרוקה באחד השבילים ליד פרדס חנה, אני אבדוק אם היא עדיין שם.

המדחס שלי - הגיר שלך 8) .

נמרוד, מה יש לעשות עם דנה 30 אחורי?

אנאערף???

בואנה, תפסיקו לקחת כל שטות שמישהו (בוודאי אני) כותב באינטרנט ברצינות...

איציק - 4X6ZH
24-05-04, 12:59
וולוו גיר רגיל ?
לא שאין כאלה אבל בארץ זה מאד מאד נדיר .
לגבי מדחס המזגן . בכל מגרש רכב ישן יש כאלה על המשקל . הם מאד מאד נפוצים בכלי רכב אמריקאים .
איציק

t_uri
24-05-04, 13:29
אין שום סיכוי שאני אצליח למצוא את הקישור אבל ראיתי פעם מישהו שעשה את זה בסמוראי.

אורי טל.

עירא
24-05-04, 13:48
http://www.suzuki-samurai.nl/volvo/volvo-eng.html
זו הכוונה???

t_uri
24-05-04, 13:53
וואלה. קבל ח"ח.

אורי טל

גיא
24-05-04, 15:59
יפה לכם .. אני עובד קשה ואתם משחקים :lol:

כמו שכבר ראית, נימרוד זה בוצע.

אני אישית לא ראיתי אבל השקוע טוען ש"חבר" שלו עשה את זה ... ( אם יש לו חברים :twisted: )

בכל מקרה, קראתי את מה שכתוב באתר המצורף וזה לא ניראה כמו פרוייקט מהירח בשביל לקבל יחס של 1:110 !!

סוזי המשתוללת
24-05-04, 18:21
גיא
קודם כל תודה על החילוץ - מי שלא מעיז לא מתיז :P
הלוואי וההולנדי היה חבר שלי אבל כל הכבוד לעירא
ושוב תודה על החילוץ

itayhi
24-05-04, 23:58
גיא
יש לי בחצר וולוו סטיישן 245 שנת 78...אוטומט, אולי זה יתאים לאלון :wink:

איציק
וולוו 144/145 משנות ה70 המוקדמות יש ידניים, והרבה, לאבא שלי הייתה אחת כזאת.

נמרוד
תופס גם לגבי המזגן של וולוו 245 שנת 78? כמו שאמרתי יש לי אחת כזאת לפירוק בחצר.
דנה 30, מממממממ...אולי לשים על הסמוראי? יכול להיות מעניין, אני אצליח להעביר את זה ברשיון? :roll:

איתי

אלון_ק
25-05-04, 20:14
השקוע כבר עשה את הטעות בלספר לי על הרעיון - ולכן, מחפש וולבו ידני בכל מצב, לא אכפת לי כמה ידיים או קילומטראז'...

סרנים לא יוחלפו אצלי. עדיין. אבל לא יזיק שיהיה דנה 30 פה מאחור, אין לדעת - אולי יום אחד תהיה לי סופה?

גיא
26-05-04, 00:53
זה כל מה שיש לך להגיד בנושא ? ....

אכז :roll: בה ...

אלון_ק
26-05-04, 01:08
שמע, כרגע אני עסוק עם תכנון כלוב התהפכות, מיגוני דיפ', פגוש אחורי דגם 2, מדרגות צד לתמיכה בכלוב ופרוייקט המתלים שלי. זה לא שחסר לי מה לעשות... זה נרשם, וייבדק לעומק בבוא הזמן. כרגע, זה 100% תיאורטי, ואני עוד לא מכיר את הנושא - אלא אם אדי יביא גיר, ואז ישתנה סדר העדיפויות מהר מאוד...

זה מאוד מעניין ומאוד מאוד מושך אותי, אבל כרגע אני פשוט לא יכול. יחסי ההעברה בדרך (לא שזה ימנע ממני לשים עוד הפחתה :twisted: ), לכן העדיפות היא למשחקים שלוקחים זמן עבודה.

אני מאמין ומקווה שעוד שבועיים - שלושה אני אגמור הכל חוץ מהכלוב, ואז אני אעלה באוב את השרשור הזה ונתקוף גם את הנושא הזה

גיא
26-05-04, 09:39
כל מה שצריך בשביל לתקן את הפגוש האחורי שלך זה או המון וודקה .. :twisted: או דיסק ..
ואני מוכן בשני לעזור לך :twisted:

אדי
27-05-04, 02:36
... אלא אם אדי יביא גיר, ואז ישתנה סדר העדיפויות מהר מאוד...
אדי כנראה לא יביא גיר, מישהו נזכר לפנות את הוולוו הזאת.

נמרוד
27-05-04, 11:04
אתם קראתם את הסיפור שבשרשור עד הסוף? אני כן. זה לא פשוט, לא טריוויאלי, הבנאדם כותב בעצמו שזה יותר מסובך ממה שנראה. היו לו בעיות של רעידות, את המתאמים הוא עשה על ידי ריתוך - חוראני, ואין סיכוי, לעניות דעתי, שזה עומד בעבודת שטח רצינית.

אלון_ק
28-05-04, 02:06
using some parts from another Suzuki model (Suzuki Carry (ST90)). Carry is
a tiny Van. In SJ410 there is not enough space to fit Volvo trans so the
Suzuki trans needs to be shortened, unless you want to move engine and
trans

That sleeve (SJ 410, don't
know about 413)

ירד מהפרק.

גיא
28-05-04, 10:43
דוקא יש לך קרי אחד מושמד עומד לפני הכניסה למושב בצד ימין ליד הסככות ...

אבל אל חשש !
נמשיך לחפש לך דברים לשבור.

בעניין הפגוש האחורי הייתי רציני ... ( אם לא תצליח במשימה שהעמדת לעצמך ) אני אשמח לעזור בשינויים.

אלון_ק
28-05-04, 21:52
הפגוש האחורי לא יעבור שינויים, הוא יעבור החלפה... השלב הבא זה כלוב התהפכות, ולטובתו נדרשות נק' מיוחדות. ממילא אני לא מרוצה מהתוצאה האסטתית, לכן אני אבנה חדש לגמרי.

עזרה, בכל מקרה, מתקבלת תמיד בברכה.

נמרוד
31-05-04, 20:59
אני שמח שהרעיון עם גיר הוולוו מת... בכל מקרה, עברתי היום בתל חנן. צמוד למתחם הידוע (לשמצה?) של טסט-קאר ברחוב בר-יהודה, יש מוסך וולוו, ומאחוריו, במגרש שמול הכביש הראשי חונות 10 או יותר גרוטאות וולוו ישנות בדיוק כאלו, במצבי צבירה שונים.

אלון_ק
31-05-04, 21:31
אתה מנסה לפתות אותי בכח, מה?

-->