PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצה לחרט שיכול להוציא ליבת ג'אנט ולרתך אותה במיקום חדש

GodsFather
30-03-09, 11:34
שלום שלום,

כמו הכותרת - אני מחפש חרט איכותי (ואני מניח שהוא גם בעל יכולת ריתוך) שיכול להוציא את ליבת הג'נט ולמקמה מחדש בצורה איכותית וברת איזון ונסיעה.

איזור המרכז עדיף, אבל מוכן להצפין/להדרים/למזרח אם בעל המקצוע שווה את זה

תודה,

אמיר

eysham
30-03-09, 11:45
שלום שלום,

כמו הכותרת - אני מחפש חרט איכותי (ואני מניח שהוא גם בעל יכולת ריתוך) שיכול להוציא את ליבת הג'נט ולמקמה מחדש בצורה איכותית וברת איזון ונסיעה.

איזור המרכז עדיף, אבל מוכן להצפין/להדרים/למזרח אם בעל המקצוע שווה את זה

תודה,

אמיר

אמיר,

בהנחה שזה אמור להיות מורכב ונוסע על רכב, ולא פרוייקט עיצובי לבצלאל...

א. אם יש לבעל מקצוע שכל הוא לא יעשה את זה מטעמי בטיחות. יהיה לו קשה לטעון שהוא לא ידע בשביל מה זה בבימ"ש.
ב. גם אם תמצא מי, אני מעריך שזה יעלה לך יותר מג'נט חדש.

בכל מקרה אני מאחל לך בהצלחה.

איל

GodsFather
30-03-09, 13:08
אי-שם, תודה על התגובה אבל היא לא רלוונטית. אולי הייתי צריך לרשום זאת בפתיחת השרשור ומכוון שאתה לא מכיר אותי הגבת כך - חוקיות אינה פונקציה במקרה דנן.

לצורך העניין, עשו ועושים את זה, לא המצאתי את הגלגל פה (תרתי משמע) וזה עובד מצוין, גם בכבישים וגם בתחרויות.

ובאותו נושא, בוא ונשאל ככה - ג'נט ברזל הוא יציקה מושלמת ? ממה שאני יודע - לא.

רפאל
01-04-09, 13:02
היי אמיר

חרט רוסי זקן באזה"ת נתניה

אלכס 09861906.

ביצע לי עבודות דומות.

רפי

הצפרדע
05-04-09, 23:20
בוא ונשאל ככה - ג'נט ברזל הוא יציקה מושלמת ? ממה שאני יודע - לא.

לא, ממש לא יציקה אלא פח מכופף.
אין שום בעיה לעשות זאת.
מה שאתה צריך למצוא זה חרט שהמחרטה שלו מספיק גדולה בשביל להכיל ג'אנט שלם.
כל השאר הוא עבודת איזון פשוטה ועבודת ריתוך עוד יותר פשוטה.

GodsFather
17-04-09, 01:38
היי אמיר

חרט רוסי זקן באזה"ת נתניה

אלכס 09861906.

ביצע לי עבודות דומות.

רפי

רפאל, אני סופר רק 6 ספרות - המספר שגוי. תוכל לבדוק שוב ? אני רוצה לקפוץ בבוקר (שישי)

GodsFather
17-04-09, 01:55
והנה עוד כמה שאלות

1. מכוון שהחורים של הברגים הם קוניים , אולי אפשר פשוט לקדוח את החורים לכיוון הנגדי אצל החרט ולמנוע פירוק הג'נט לגורמים (כלומר להפוך את הכיוון של הקוניות לצד השני)?

2. האם החרט יודע גם לרתך כפי שאני רוצה או שזה סיפור בפני עצמו שאני צריך לבצע עם רתך מקצועי ?

מדובר בג'אנט 5.5X15 - לא משהו גדול במיוחד.

lishay7
19-04-09, 16:35
אם הבנתי אותך נכון אז אתה לא יכול פשוט להפוך את הג'נט על ידי שינוי הקונוסים,
אם תשים לב הטבור של הג'נט בנוי בצורה כזו שהוא בולט החוצה מאלמנט הבלימה (דראם\דיסק) ואם תהפוך אותו ב-180 מעלות אז סיכוי טוב שהג'נט יגע בדראם \דיסק,נקודה למחשבה

לי-שי

ron1999
19-04-09, 18:10
שאלה :
האם כל חרט יכול לבצע עבודה כזו בכל ג'אנט?

יש ג'אנט שאני מעונין להרכיב לרכב שלי, הטבור שלו הוא אוניברסלי [כלומר 8 חורים במרווחים שונים, center bore ענק כדי שיתאים לכל רכב כמעט] והייתי שמח לו הייתי יכול להסיר את הטבור המקורי ולהרכיב אחד שמתאים לרכב שלי בדיוק [center bore ומרווח ברגים מדוייק]

הגלגל הוא גלגל סגסוגת.

רון.

asafk
19-04-09, 21:23
גלגל סגסוגת מיוצר בחתיכה אחת, בעיבוד פלסטי - חישול. הוא לא עשוי משני חלקים (או יותר) מרותכים, ולכן אי אפשר לתקן לו את האופסט.

אסף.

חנן גולומבק
19-04-09, 21:30
אני מציע לכם לחפש ג'אנט מתאים, יש מליון סוגים. גם אני חשבתי בהתחלה על שינוי האופסט, ספייסרים וגוג'ונים ארוכים אבל בסופו של דבר זה לא כדאי וגם מסוכן.
תמשיכו לחפש ג'אנט מתאים שלא צריך לשנות.
בהצלחה.

GodsFather
20-04-09, 08:50
אני מציע לכם לחפש ג'אנט מתאים, יש מליון סוגים. גם אני חשבתי בהתחלה על שינוי האופסט, ספייסרים וגוג'ונים ארוכים אבל בסופו של דבר זה לא כדאי וגם מסוכן.
תמשיכו לחפש ג'אנט מתאים שלא צריך לשנות.
בהצלחה.

ספייסרים וגוזונים ארוכים זה אכן פחות בריא. אבל ריתוך מחדש (כשנעשה כראוי ועל ידי בעל מקצוע) לא שונה מהליך ייצור הג'אנט עצמו.
עלויות של ג'אנטים ואו זמן החיפוש אחר כאלה נכונים, עולות יותר מאשר הפעולה שאני רוצה לעשות.

חנן גולומבק
20-04-09, 22:24
דבר עם שי מצוות יוסי במות, בזמנו הוא אמר לי שיש לו חרט בדיוק למטרה זו ביפו.

yariv g
11-05-09, 17:33
אמיר שלום!

אתה יכול לספר אם סיימתה עם העניין ?

אני מעוניין להוציא ליבת ג'אנט של סוברו טנדר, ולרתך אותה לג'נט של טרקטורון .

לפני שאני עושה שטויות. מעניין אותי איך יצא לך ?, ועליות +- ????????

תודה יריב

GodsFather
12-05-09, 12:17
עלויות - 400-500 שקל לג'נט !!! וכמובן שאסור לומר שזה לרכב שנוסע בכביש.

יש לי כמה חרטים מעולים ומומחים בתחום, אבל בשל המחיר והעובדה שאני כן נוסע עם זה בכביש ולכן צריך לשקר להם ,ירדתי מהעניין נכון לעכשיו.

חוצמזה, יותר זול להביא ספייסרים מארה"ב וכנראה זה מה שאעשה.

-->