PDA

צפייה בגרסה מלאה : זהו, נגנב.

סמוראי 92
25-05-04, 20:33
לא מזמן ביקש ממני מישהו צילום של הגלגלים היפים של הסומראי 7/15 של אליאנס.

כמעט והתארגנתי על דיגיטלית.

אבל הבדואים הקדימו אותי.

לינת לילה אצל חבר בבאר שבע.

טלפון מהמשטרה בבוקר, בוא, הרכב נמצא הפוך ללא גלגלים בתל שבע.

הם שרפו אותו מבפנים.

במקום לפרק את הגלגלים על ג'ק הם הפכו את האוטו באיזו עליית צד פירקו אותם כשהאוטו הפוך ואז הם והציתו.

מז"פ יבוא בסוף החג.

אי אפשר לראות את האוטו עד אז.

החבלן כבר בדק את הרכב.

תאחלו בהצלחה.

ותיזהרו בדרום, המפכ"ל הנוכחי לא הצליח למגר שם את הפשע, בתחנת המשטרה קיבלתי מספר ועמדתי בתור, כמו במשרד הפנים רק שבמשטרה.

עירא
25-05-04, 21:05
זונות.
עירא

אלון_ק
25-05-04, 23:58
כי אני קצת טיפש ולא מבין כלום, גנבו ושרפו לך את האוטו?

זזזווווווונוווווותתת

the_zoshi
26-05-04, 20:06
ליבי ליבי...
בדיוק כשאמרתי לעצמי שהינה אני סוגר שנה בב"ש ועוד לא ניסו כלום על הילד שלי...הזכרת לי את האיום המתמיד.
תאמין לי, כל פעם, אבל -כל- פעם שהוא מחכה לי במקום שהשארתי אותו - אני מחריש תפילה קטנה ככה בשקט שלא יישמעו.

מצטער וחבל שזו המציאות של הדרום.

yoav
26-05-04, 23:40
יש כאן עוד ב"ש עם סמוראי?! חשבתי כבר שנשארתי בודד.... איפה אתה גר? תשמיע קו! למה לא ניפגש לאיזה טיול סמוראים פה בגבעות קצת? בקיצור- אם כבר סמו בב"ש- למה לבד? צור קשר.

נמרוד
27-05-04, 10:07
זוועה....

משתתף בצערך. טוב, זה לא חיים של בנאדם, אבל בכל זאת, כואב מאד... :(

karlos
29-05-04, 17:59
חסר מילים.
אין לי איך לנחם חוץ מלהזדהות איתך. :cry: :cry:

Bulldog
29-05-04, 18:23
כואב ומוכר, באים כמה חולרות ולוקחים לך השקעה נפשית וכספית.
לי לקחו את זה

http://imgsrv.pic4u.co.il/23b20801518918bc254dba9ccdbd4f60020000.a spx

UNIX
29-05-04, 18:36
מעניין איך אתה שומר עכשיו על המוטציה?

Bulldog
29-05-04, 18:40
כרגע כל הסרן הקידמי מפורק, האוטו על בלוקים, אין מצבר\ דלק\ גלי הינע.
תנסה להוציא אותה מהחנייה.

UNIX
29-05-04, 18:50
גם דנה 44 קדמי יכול לעוזר לי :twisted:

עירא
29-05-04, 20:33
עומר זה ניסיון לאתגר אותנו???
אתה יודע הרי שעם משאית מנוף בערך בעשר דקות המוטצייה שלך בדרכה לחצר שלי :lol:
עירא

Bulldog
29-05-04, 20:36
א, אין לך סיכוי עם מנוף.
ב, תעשה רעש בלילה והשכן יצעק עלייך.

UNIX
29-05-04, 21:15
אמ... בשביל המוטציה גם את השכן הייתי לוקח :lol:

AvigdorAharon
30-05-04, 07:12
עומר:

גם את השכן הייתי לוקח

אולי זה הפתרון???

אביגדור

shermenz
31-05-04, 11:48
חולארות!
מי גונב ילד?! ועוד אחד מושקע?!
היה ביטוח?

you don't fuck with a man's car...

סמוראי 92
17-06-04, 15:24
נ.ב

זהו נגנב.... האוטו היה מוגבה עם גלגלים 700/15 של אליאנס ברישיון!!!!!!!!!! הוא היה טרום נעילות שעדיין מחכות בקופסא המקורית. הזמנתי טרנספר סט של פרטווורקס 4.89 שהיה בדיוק בדואר, באופן כללי הוא היה אהוב מאוד, הוא היה מטופל, הייתה לו חלודה, והיו בו גם חפצים מגניבים שאסור בתכלית האסור להחנות ללילה בבאר שבע (פנסים, אולרים ושאר מיני ירקות).

מהביטוח נסעתי שלושה שבועות על פריייבט של חברת השכרה, שברולט אויאו חדשה. שמונים אלף שקל = 1500 סמ"ק אוטומטים וזריזים עם מחוג דלק שלא זז ומיזוג אוויר מפה עד לשמיים.

אבל זה מדגדג...

התקציב בתכל'ס די גבוהה, (כן, הכל יחסי אני יודע) יכול להגיע לשמונים, אבל אם אני אקנה משהו בארבעים חמישים, החיסכון יהיה מבורך.

המקור הוא סמוראי 92, והחניות בתל אביב זכורות לי לטוב.

שיקול הדלק חשוב לי מאוד כי אני נוסע די הרבה על הכביש, אני אוהב לנסוע, ודלק הוא תמיד שיקול.

נראה לי שהואפציות הם סמוראי ממודל גבוה (כבר בערך חודש , חודש וחצי אני לא פגשתי מודעה אחת, וחיפשתי) או ג'מיני (האם הוא באמת עז הרים מקפצת כמו הסמוראי או שאין בו את תחושת החירות הקומפקטית???)

או.....דיסקו (הוא גדול מרווח נוסע טוב אבל נראה לי מגושם מדי לשטח האם אני צודק??? נראה לי שלהיתקע איתו, זה באמת להיתקע איתו- וזה מפחיד.)

האוטו צפוי להיות מטופל ומתוחזק טוב, בעיקר על ידי .

על מה הייתם הולכים????? ויטרה או קיה ספורטאג' נראות לי סוג דל תחנת דלק צמודה מדי ולא בא לי על זה, מקדם הנוחות הוא לא ממש משמעותי בשבילי.

נ.ג

אני יודע ששאלו את התשובה הזו ויש לינקים ,בא לי דיזל, אבל אני מפחד מנפילות (אם פתאום נופל עליך תיקון במחיר של 5,000 ש"ח זו נפילה איומה ואסור שתתרחש יותר מפעם ברכב) ואני באמת צריך עוד פעם אחת לבדוק את התגובה של הלנדרופוב (יש אחד כזה, אני יודע) ולדעת בוודאות שהוא לא שינה את דעתו על מכונות הדיזל מאנגליה.

בתודה מראש.

לא אנקוב בשמות, איני אחד מהם, אבל יש כאן אלופים.

itayhi
17-06-04, 19:25
קצת לא קשור אבל....

אם הנעילות עוד בקופסא, אולי במקרה אתה רוצה למכור?
אני מחפש נעילה אחורית לסמוראי
אם בכלל היא מתאימה לסרנים של סמוראי 87.
בכל מקרה אני מחפש

איתי
053-227000

נמרוד
20-06-04, 16:03
נ.ב

זהו נגנב.... האוטו היה מוגבה עם גלגלים 700/15 של אליאנס ברישיון!!!!!!!!!! הוא היה טרום נעילות שעדיין מחכות בקופסא המקורית. הזמנתי טרנספר סט של פרטווורקס 4.89 שהיה בדיוק בדואר, באופן כללי הוא היה אהוב מאוד, הוא היה מטופל, הייתה לו חלודה, והיו בו גם חפצים מגניבים שאסור בתכלית האסור להחנות ללילה בבאר שבע (פנסים, אולרים ושאר מיני ירקות).

מהביטוח נסעתי שלושה שבועות על פריייבט של חברת השכרה, שברולט אויאו חדשה. שמונים אלף שקל = 1500 סמ"ק אוטומטים וזריזים עם מחוג דלק שלא זז ומיזוג אוויר מפה עד לשמיים.

אבל זה מדגדג...

התקציב בתכל'ס די גבוהה, (כן, הכל יחסי אני יודע) יכול להגיע לשמונים, אבל אם אני אקנה משהו בארבעים חמישים, החיסכון יהיה מבורך.

המקור הוא סמוראי 92, והחניות בתל אביב זכורות לי לטוב.

שיקול הדלק חשוב לי מאוד כי אני נוסע די הרבה על הכביש, אני אוהב לנסוע, ודלק הוא תמיד שיקול.

נראה לי שהואפציות הם סמוראי ממודל גבוה (כבר בערך חודש , חודש וחצי אני לא פגשתי מודעה אחת, וחיפשתי) או ג'מיני (האם הוא באמת עז הרים מקפצת כמו הסמוראי או שאין בו את תחושת החירות הקומפקטית???)

או.....דיסקו (הוא גדול מרווח נוסע טוב אבל נראה לי מגושם מדי לשטח האם אני צודק??? נראה לי שלהיתקע איתו, זה באמת להיתקע איתו- וזה מפחיד.)

האוטו צפוי להיות מטופל ומתוחזק טוב, בעיקר על ידי .

על מה הייתם הולכים????? ויטרה או קיה ספורטאג' נראות לי סוג דל תחנת דלק צמודה מדי ולא בא לי על זה, מקדם הנוחות הוא לא ממש משמעותי בשבילי.

נ.ג

אני יודע ששאלו את התשובה הזו ויש לינקים ,בא לי דיזל, אבל אני מפחד מנפילות (אם פתאום נופל עליך תיקון במחיר של 5,000 ש"ח זו נפילה איומה ואסור שתתרחש יותר מפעם ברכב) ואני באמת צריך עוד פעם אחת לבדוק את התגובה של הלנדרופוב (יש אחד כזה, אני יודע) ולדעת בוודאות שהוא לא שינה את דעתו על מכונות הדיזל מאנגליה.

בתודה מראש.

לא אנקוב בשמות, איני אחד מהם, אבל יש כאן אלופים.

אתה מכיר אותו , רגיל אליו , ונשמע שאתה גם מרוצה מהסמוראי. אז לקנות עוד אחד, משנתון מתקדם, זו בהחלט אפשרות הגיונית ביותר.

אם אתה נוסע באמת הרבה ודיזל ישתלם, אז הייתי אומר שאם כבר רובר, אז דיפנדר.

אפשרות שלישית, שנכנסת בתקציב שלך - טנדר דיזל - היילקס 94-97. אם אתה מוכן לוותר על הסרן הקדמי החי, אז גם 98 אולי נכנס ב80K.

סמוראי 92
21-06-04, 15:40
ומה לגבי
מיצובישי פג'רו דיזל קצר??.?

יש שנתונים ראויים???

מה ידוע על האוטו הזה???

חלפים תקלות צריכת דלק

ועלות אחזקה.

ועבירות.

בתודה מראש למומחים.

PAUL
21-06-04, 17:48
אני לא מומחה.
אבל יש לי הכרות עם רוב הכלים היפניים.
הפאג'רו (בתנאי שאתה מדבר על האמיתי ולא הקינג) אחד מהעבירים ביותר שיצאו מיפן.
הוא בא עם נעילה אחורית (ואולי גם קידמית).
מצד שני יש לו IFS. אבל אני לא חושב שזה מה שיהרוג אותך.
אם אתה רוצה להגביהה הרבה כמו שאמרו רבים לפני זה מסובך (אבל אפשרי).
לפי דעתי הוא בהחלט הכלים הראויים יותר.

מצד שני
מכלולי הדיזל יתחילו לעשות לך בעיות (שיכולות להיות יקרות (מאוד)).
אני יודע שאם היה לי כסף (ושכל) אני חושב שהייתי קונה אותו בלי למצמץ.
מה גם שיש כאלה פתוחים שבא לך לאכול את הלב מרוב קינאה.

זאת דעתי. (שבטח יחלקו עליה)

asafk
21-06-04, 21:54
.
מה גם שיש כאלה פתוחים שבא לך לאכול את הלב מרוב קינאה.

אתה מתכוון לאלה שהברזנט שלהם עולה כמו סמוראי?
אכן, הפאג'רו (הקודם) יופי של רכב. הבנזין מדהים. מטוס קרב בשבילים, ויודע גם לעבוד בשטח (בגבולות המתלה הקדמי המסכן). החלקים יקרים אש.

אתה רוצה ג'יפ קצר, דיזל, עביר... אולי...
http://logo.cafepress.com/8/124602.7068.jpg

:?: :?:

אסף.

itayhi
23-06-04, 19:31
מה קורה?
שאלתי לגבי הנעילה, אם אתה רוצה למכור
אז? אתה רוצה למכור?

איתי

-->