PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה בנושא צינור מילוי דלק לסופה

יוחנן מ
09-04-09, 23:30
יש לי סופה 1994 בנזין ארוכה. צינורות הדלק התבקעו, ודלק מטפטף בזמן המילוי. איפה ניתן להשיג צינורות חלופיים , ומה המחיר. והאם ניתן להרכיב צינור גומי פשוט ? ואיך מתגברים על העניין שיש הבדל בקוטר בין 2 הקצוות.

kobiarava
09-04-09, 23:37
במקרה המדובר, אל תאלתר. הצינור חייב להיות עמיד לדלק, וחייב להתאים בדיוק בשני הצדדים, גש ליאנוביץ' ותקנה את זוג הצינורות (מילוי+חזרת אוויר), לדעתי אמור לעלות כ-300 ש"ח בסה"כ

קובי

דרור ברלי
09-04-09, 23:50
אי אפשר לאלתר - אלה צינורות עם כיפופים ייעודיים וקטרים שונים.
הם גם עולים פחות מהמחיר שציינת, אבל אל תשמח...
לא יודע מאיפה ינוביץ מביא אותם, אבל הצינורות הללו באיכות ירודה ביותר ונסדקים שוב תוך כמה חודשים. אני נאלץ להחליף אותם אחת לחצי שנה עד שנה. בעסה.:(

savyon
10-04-09, 00:15
תעשה נסיון:
תשים כפפת גומי על היד, מלא אותה בסיליקון, מרח את הסיליקון על הצינור החדש וחבוש אותו בתחבושת רגילה (יש כאלו קצת אלסטיות- יותר עדיף)
לאחר מכן מרח סיליקון גם על התחבושת, החלק את הסיליקון בעזרת שמפו או סבון נוזלי.
תן לזה יומיים להתייבש ותרכיב.
אצלי זה כבר שנה על האוטו.

סביון
(הצעה בלבד, אין אחריות על הביצוע, איכות, אמינות וכו'...)

שאולי
10-04-09, 20:57
אפשר גם אפשר לאלתר
לי יש כבר שנתיים לפחות צינור שקוף שזור, תפוס עם בנדים, עמיד יותר וחזק יותר מהגומי הרגיל
עלות 0 , ביקשתי ממישהו שיש לו תחנת דלק לסולר.
שני הצינורות לא באותו הקוטר
בברכה

yoav21
11-04-09, 16:53
לא יודע מאיפה ינוביץ מביא אותם, אבל הצינורות הללו באיכות ירודה ביותר ונסדקים שוב תוך כמה חודשים. אני נאלץ להחליף אותם אחת לחצי שנה עד שנה. בעסה.:(

+1:mad:

שווה לבדוק מהי העלות במכשירי תנועה וכמובן לבדוק האם יש תאימות אורך ורוחב של הצינורות, במידה ויש אשמח לדעת כי צריך כבר להחליף שוב
יואב

six 4 life
12-04-09, 00:56
לא יודע מאיפה ינוביץ מביא אותם, אבל הצינורות הללו באיכות ירודה ביותר ונסדקים שוב תוך כמה חודשים.

יצור מקומי.
(גם הרצועות מנוע שאתם קונים, ועוד הרבה.)

Neilman
12-04-09, 01:43
אם אני מביא את הצינורות מחו"ל אני צריך לחפש צינורות כמו של איזה רכב על מנת שיתאימו לסופה 1998? כמו של YJ?

דרור ברלי
12-04-09, 17:19
הדבר היחידי בחו"ל שדומה לסופה ארוכה זה CJ8 סקרמבלר, ואני בכלל לא בטוח שאורך הצינורות זהה כי מיכל הדלק שם שונה...
יש YJ ארוכים בונצואלה ובמצרים - הם נראים כמו סופה ארוכה אחד לאחד, ולפחות חלק מהחלקים בסופות שלנו הגיעו משם. לא יודע מה המצב שם אבל אני מניח שלא תזמין משם...

אני בכלל לא אתפלא אם צינור המילוי המקורי שלנו הוא מייצור מקומי למהדרין.

yoav21
13-04-09, 17:03
דרור מה לגבי הסופות שקוצרו האם צינור של רנגלר לא מתאים?
האם צינור של רגלר אנלימיטד לא מתאים לסופה ארוכה?
יואב

יוחנן מ
15-04-09, 23:49
מתאים לי לנסות את הפתרון הזה. (מחיר הטעות אפס). איך התגברת על ההפרש בין קוטר הכניסה לבין קוטר היציאה. דבר שני - האם השתמשת באותו סוג של צינור לגם לצינור אוויר חוזר?

יוחנן מ
15-04-09, 23:51
אפשר גם אפשר לאלתר
לי יש כבר שנתיים לפחות צינור שקוף שזור, תפוס עם בנדים, עמיד יותר וחזק יותר מהגומי הרגיל
עלות 0 , ביקשתי ממישהו שיש לו תחנת דלק לסולר.
שני הצינורות לא באותו הקוטר
בברכה
שאולי שלום
השאלה הנ"ל מופנת אליך.
אודה לתשובתך

גלדיאטור
16-04-09, 00:36
נסו את ששון לוי מוצרי גומי במפרץ חיפה
יש לו המון צינורות בינהם גם מתרחבים לקראת הקצה

חשוב להביא דוגמא
רעיון

סופת המדבר
16-04-09, 10:13
תעשה נסיון:
תשים כפפת גומי על היד, מלא אותה בסיליקון, מרח את הסיליקון על הצינור החדש וחבוש אותו בתחבושת רגילה (יש כאלו קצת אלסטיות- יותר עדיף)
לאחר מכן מרח סיליקון גם על התחבושת, החלק את הסיליקון בעזרת שמפו או סבון נוזלי.
תן לזה יומיים להתייבש ותרכיב.
אצלי זה כבר שנה על האוטו.

סביון
(הצעה בלבד, אין אחריות על הביצוע, איכות, אמינות וכו'...)

אם כבר סיליקון אז עדיף סיליקון שחור
כמו של פחחים זה בעיקרון סיליקון לשמשות חזק מאד
דוד שלי (פחח) היה מסדר איתו פנצ'רים לבובקט שלו
ואני סידרתי איתו סדק שהיה לי במיכל דלק
הוא נתפס טוב ועמיד בדלק מתייבש מהר (יחסית)

שאולי
16-04-09, 20:31
מתאים לי לנסות את הפתרון הזה. (מחיר הטעות אפס). איך התגברת על ההפרש בין קוטר הכניסה לבין קוטר היציאה. דבר שני - האם השתמשת באותו סוג של צינור לגם לצינור אוויר חוזר?

אהלן
כפי שכתבתי שני הצינורות לא באותו קוטר אבל מאותו הסוג, שני בנדים לוחצים מהצדדים אז אין נזילות
הצינור המדובר הוא צינור שמשתמשים בו לדלק והוא צינור עמיד וחזק , שנית אל תשכח שזה רק צינור מילוי .
שלישית, אני לא החכם היחיד שעשה את זה ואפילו לא בעל הרעיון, עד עכשיו לא שמעתי תלונות
בברכה ובהצלחה
שאולי

יוחנן מ
19-04-09, 00:50
אהלן
כפי שכתבתי שני הצינורות לא באותו קוטר אבל מאותו הסוג, שני בנדים לוחצים מהצדדים אז אין נזילות
הצינור המדובר הוא צינור שמשתמשים בו לדלק והוא צינור עמיד וחזק , שנית אל תשכח שזה רק צינור מילוי .
שלישית, אני לא החכם היחיד שעשה את זה ואפילו לא בעל הרעיון, עד עכשיו לא שמעתי תלונות
בברכה ובהצלחה
שאולי
שאולי שלום
ענית לי על השאלה השניה.
תסביר אלי איך פתרת את עניין התרחבות צינור המילוי לפני החיבור למיכל הדלק.קוטר הצינור איננו זהה בשני הקצוות. האם הצינור גמיש וניתן להרחיב אותו במתיחה או שישנו פתרון אחר ??

AvigdorAharon
23-04-09, 00:19
אם בכל זאת תחליט לרכוש צינור, נסה את חנות הגומי בפסג' של יצחק שדה, תל אביב.
בחור נחמד מאוד.

אביגדור

-->