PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בנעילת ARB, בריחת אויר

asih
26-05-04, 23:31
בעיה בנעילת ARB, בריחת אויר

אתמול בבוקר נסעתי בתעלה בשדות מאחורי הבית, ושילבתי נעילות.
ירדתי מדרגה של עפר קשה, וכאשר הסרן האחורי צנח למטה לתחתית, מכה סבירה לא חזקה מדי, באותו רגע התחיל הקומפרסור של הנעילות לעבוד.

הקומפרסור עובד מספר שניות, מפסיק ושוב עובד מספר שניות..... וחוזר חלילה.

בריחת האויר היא התוך הנעילה, אך ורק כאשר הנעילה נעולה. אם מפעילים קומפרסור בלי לזוז, הוא יפסיק, ואז כאשר זזים קצת והנעילה ננעלת, אז התופעה חוזרת.

יש למישהו ניסיון עם זה ???

Bulldog
26-05-04, 23:35
לנעילה יש פיק קטן של ריתוך עליה, ליד אחד מברגי הכוכב שלה. לא נדיר שבורח משם אויר.
מצד שני יכול להיות נזק לצינור.
תחליט ממה אתה בוחר להתחיל.

asih
27-05-04, 01:56
האויר ניראה בורח מתוך בית הסטיליטים, אני יכול לשמוע את הבריחה שלו מהצד של הקרונה, איפה שישי את החורים מהם ניכנס השמן לשימון הסטיליטים.

איזה גודל הבירגי כוכב האלו ?, צריך לדאוג שיש את כל הכלים לפני שאני מפרק את הנעילה.

Bulldog
27-05-04, 08:43
הבעייה היא לא הבירגי כוכב, הבעייה היא פיק קטן של ריתוך שנימצא ליד אחד מהם, ממנו בורח האויר. למה הוא שם, אני לא יודע. אבל כבר ניתקלתי בתופעה הזאת.
אם אתה כבר יודע שהאויר בורח מכיוון הקייס (בית דיפרנציאל, 3rd memmber או מה שיש לך שם) פרק, שלוף החוצה את הנעילה עם מה שיש מסביב לה והפעל את הקומפרסור, יהיו בועות על השמן.

asafk
28-05-04, 23:59
חוץ מהריתוכצ'יק, נקודות תורפה של ARB- אטם עם פרופיל U- נמצא בתוך הדיפרנציאל, ושני הOרינגים שאוטמים את הטבעת שלתוכה נכנס הצינור (מולבשים על הקייס, ליד המיסב).

אסף.

-->