PDA

צפייה בגרסה מלאה : מי מחפש וואגוניר?

ד ו ר ו ן
27-05-04, 10:49
באזור המטרות של הר ספון באזור שבטה ראינו אתמול 2 אמבולנסים כאלו שעדיין לא קרעו להם את הצורה,מי שמעוניין יש נ.צ. מדוייק יותר.

Bulldog
27-05-04, 10:51
הו, הו ,הו.
הנה שני סרנים קידמיים דנה 44 עם יחס העברה קצר.
נשמע כמו משהו ששוה לטרוח בשבילו, אתה יכול לשלוח לי נ"צ?

shmil
27-05-04, 11:09
מה מצב המנועים והאביזרים שם?
עומר - אולי נוכל לשלב נסיעה :twisted:

AvigdorAharon
27-05-04, 11:14
גם אני רוצה!!!

אני מציע שנתארגן ונרד ביחד, דיברתי כרגע עם עומר, ומבחינתו זה בסדר.
שמיל?
אני מעוניין בגיר (אם זה T18).

אביגדור

נמרוד
27-05-04, 11:17
התארגנות נחמדה... אבל האיש היחיד שאתם באמת צריכים זה מר אריק2, אחרת איך בדיוק תסחבו את הזבל הזה בהנחה שאתם אכן מוצאים סרנים ראויים למאכל אדם?

ואם אתה רציני עומר, לדעתי גנרטור מכובד בשביל הדיסק הידוע שלך הוא חובה.

Bulldog
27-05-04, 11:18
מי אמר שלא מתארגנים פה טיולים באתר הזה?
הנה טיול קניבליזם. :twisted:

Bulldog
27-05-04, 11:20
נימרוד, אתה הקונספט שנקרא ניגרר אתה מכיר?
חוצמזה, אני לא צריך את כל הסרן, סביר להניח שהוא רחב לי מידי ויכול להיות שאפילו יש לו בלמי תוף.
אני צריך את הקייס, את שני הקייסים.

ד ו ר ו ן
27-05-04, 11:25
וואי וואי איזה התלהבות..
יש שם סרנים, עברנו ליד בנסיעה איטית בעלייה וממה שראינו יש סרנים בשניהם ומנוע באחד מהם, לא עצרנו, כל זה מהתרשמות בנסיעה איטית.
כל האזור שם לא מטוייל יותר מידי ויש הרבה מטרות כולל ריאו עם הסרנים לא רחוק משם.

עוד דבר שמצאנו היה מצבור ענק של פלדה, חלקי שריון\סרנים\ציריות\שילדות שמישהו טרח וגיבב בערימה גדולה באיזו אמבטיה בחולות בצד הצפוני של הכביש, מישהו השקיע שם ועבד עם אוטוגן ודיסקים כדי לחתוך את הדברים.

shmil
27-05-04, 11:29
סגרנו. נגרר - אין בעייה, עליי, מאזור עמק חפר, אלא שכרגע אין לי איך לגרור... :x
יתכן שאפשר גם לארגן נגרר שיוכל להחזיק סרן שלם...

הנסיעה שלי מותנית באביזרי מנוע, או מצב המנועים... :wink: - דורון - יש פירוט נוסף?

איציק - 4X6ZH
27-05-04, 12:36
סליחה שאני קופץ :( :(
אני לא יכול שלא להזכר באותם אלה שמחפשים מציאות שלל בכל בונקר נטוש וכל שילדת רכב .
מה יש שם כל כך הרבה שמצדיק את הסיכון .
מה יש שם שלא ניתן למצוא במגרש זבל מקומי .
איציק

נמרוד
27-05-04, 12:45
סליחה שאני קופץ :( :(
אני לא יכול שלא להזכר באותם אלה שמחפשים מציאות שלל בכל בונקר נטוש וכל שילדת רכב .
מה יש שם כל כך הרבה שמצדיק את הסיכון .
מה יש שם שלא ניתן למצוא במגרש זבל מקומי .
איציק

אני מסכים שאין שם הרבה מה למצוא, כמו שאמרתי לבולדוג, מעבר לדיפרנציאלים שמרוב חלודה הקורונה והפיניון כבר "מרותכים" אחד לשני. אבל מצד שני, מה הסיכון הגדול? הנפלים?

אגב, היסטורית, יש אנשים ולא מעט שהוציאו דברים נהדרים משטחי אש, כולל כלים (אונימוגים!) שלמים בנסיעה.

shmil
27-05-04, 12:47
מה יש לחפש?
מנועי טורנדו, למשל, שכאלו אין במגרשי הפירוקים....
חלפים למנוע זה... :P

AvigdorAharon
27-05-04, 13:23
אז מה שנשאר זה לחפש גורר?

אני אבדוק ואעדכן!

אביגדור

gluk
27-05-04, 13:28
חברה, תסלחו לי על ה"חוצפה", אבל אני מת להיצטרף ל"טיול" שכזה פעם! זה לא, שאני צריך משהו ספציפי, אבל פשוט אוהב "הרפתקעות" מסוג הזה - מציאת כל מיני "אוצרות" בשטחי האש... מה לעשות, לא התבגרתי (בגיל כמעט 29 :oops: ) :wink: אם יש מקום, אשמח להצתרף למישהו (אני לא בטוח, שוואנדורה תגיע לשם במצבה הנוכחי, זה בדרום הרחוק, לא?).

:roll: :roll: :lol: :lol: :twisted:

אגב, לי יש וו גרירה על הוואנדורה, אבל הוא "רגיל", לא "תפוח", איזה ניגרר יש לכם?

ד ו ר ו ן
27-05-04, 13:46
איציק,
למרות שהצבא שלי לא רחוק כמו שלך אבל עדיין, בזמנו, בשרות הסדירשלי היו אצלנו חברה שקיבלו מידע מוקדם על מטרות חדשות ו"טסו" לשם כדי להוציא ניסים ונפלאות,סרנים מחוזקים לסיקסים, מנועים שלמים בתקופה הקצרה שהוציאו נ.נ. ישירות ממחסנים לשטחי אש,(יש מי שנסעו הביתה עם נ.נ. שלם סתם ככה בשביל השעשוע, מילאו בנזין הניעו ונסעו.) וגם אונימוג שלם נוסע.

איציק - 4X6ZH
27-05-04, 14:00
אין טעם להתפאר במעשים אלה .
חבר אישי שלי מפקד לא חשוב מה למה וכמה . לא פעם סיפר לי על איך נעלמים להם המטרות
בשטח בין לילה . לא פעם המטרות מרוכזות במקום שהמשאית יכולה להכנס ואת המיקום הסופי
גוררים או אפילו בנסיעה .
ומה אתם עושים ?
איציק

ד ו ר ו ן
27-05-04, 14:07
איציק,
בגלל זה התחילו להשבית את המטרות לפני שהן מונחות סופית במקום מנוחתן עדן תנצב"ה וכו'..

המציאות הרציניות של רכבים ברי תנועה היו לפני 10שנים בערך, מאז אל שמעתי על רכבים שלמים אבל על חלקים כל הזמן-הגרוטאה נשארת במקום ויש די והותר מה לפוצץ.
ההשבתות שאני ראיתי היו לקדוח בבלוק מנוע, לשבור חלקים בכוונה,לרתך בזנטים בתוך הצילינדרים ולסגור בחזרה את המכסה שסתומים (הכל נראה יפה,מניעים והופס..מה זה מציץ החוצה?) וכו' כיד הדמיון והזמן הפנוי שיש לחוליית מטרות.

Bulldog
27-05-04, 14:22
איציק, במקרה הטוב יחסי העברה משומשים לאוטו שלי יעלו לי 3K וגם אז זה לא יהיה היחס העברה המושלם, שם בטיול בעלות של מאות בודדות של שקלים (דלק אוכל וכ"ו) אני יכול להביא יחסי העברה ועם קצת מזל הם יהיו במצב טוב. אז למה לא? 3 שנים נתתי לצה"ל? נתתי. נזקי גוף יש לי מצה"ל? יש לי. אז הנה אני מפצה את עצמי.

איציק - 4X6ZH
27-05-04, 14:24
דורון אני מספר על מטרות מלפני כמה חודשים .
לדעתי דיון מעמיק בנושא לא מומלץ .
ופרוק חלקים בשטח מאד מאד לא מומלץ .
איציק

shmil
27-05-04, 16:24
חברים...
הרשו לי להציע, שמכאן ואילך נדבר בפרטי
וש.. המבין יבין :lol:

נמרוד
27-05-04, 16:35
בחייכם, איזה שטויות... :lol:

תראו לי קצין אחד בצה"ל שאכפת לו שמישהו יקח חלקים ממטרות שגם ככה מפוזרות על פני מאות מטרים במקרה הטוב... ואני אמצע דרך להוציא לו את הראש מהתחת.

Bulldog
27-05-04, 17:26
אני יכול להביא לך עשרות סג"מים שכאלה, זה לא בעייה למצוא, בטח לא באזור המדובר.

ניר ל
30-05-04, 12:55
לאמבולנסים האלה יש דנה 60 מקדימה, לא 44. גם הנ"נים שנתקלתי בהם בשטחי אש לא היו עם סרני דנה מקדימה.

Bulldog
30-05-04, 17:56
ניר, במידה וזה ואגוניר או גלדיאטור (מה שנקרא, גלדיאטורבולנס, לעומת אבירבולנס), רוב הסיכויים שיש לו דנה 44 קדימה.
או שראית את הרכבים ובחנת אותם לעומק.

ארז
30-05-04, 22:26
אני לא רוצה להפריע....אבל לדעתי לווגוניר ישן אין 44 מקדימה, (לפחות לא לאמבולנסים הישנים) ,אלא דנה 60 ישן....

Bulldog
30-05-04, 22:34
ארז, בזמנו כשעוד חיפשתי סרן 44 קידמי, אחת האופציות שעלו היו סרן של וואגוניר מאזור שנות ה80. זה דרש החלפה של נאקלים או מעבר למעגל חלוקה של 8 ברגים, אבל בהחלט לוואגונירים יש גם דנה 44 קידמי. יכול להיות שיש גם כאלה עם דרישה צבאית לדנה 60? לא יודע. אבל אני ניתקלתי בעיקר בכאלה עם 44 קדימה.

נמרוד
30-05-04, 22:55
ארז, בזמנו כשעוד חיפשתי סרן 44 קידמי, אחת האופציות שעלו היו סרן של וואגוניר מאזור שנות ה80. זה דרש החלפה של נאקלים או מעבר למעגל חלוקה של 8 ברגים, אבל בהחלט לוואגונירים יש גם דנה 44 קידמי. יכול להיות שיש גם כאלה עם דרישה צבאית לדנה 60? לא יודע. אבל אני ניתקלתי בעיקר בכאלה עם 44 קדימה.

הוואגונירבולנסים האלו הם יותר מאזור שנות ה60 עומר.

Bulldog
30-05-04, 22:59
כמה שאני זוכר ונחכה לדובי שיאשש\ר זאת. אפילו לגלדיאטורבולנס שחנה אצל סמו (ואנחנו מדברים פה על ענתיקה אמיתית) היה דנה 44 קידמי, אבל עם בלמי תוף. שוב, זה הזיכרון שלי מלפני שנתיים בערך.

ארז
30-05-04, 23:04
כל האמבולנסים שראית מפוזרים עד היום(ותאמין לי שראיתי לא מעט) היו עם דנה 60 ישן....

נמרוד כל סג"מ מסריח מעדיף לקבל מכות מאשר שיגנבו לו מטרות/ווגוניר/דיפנדר מהשטח אש שלו....מנסיון :twisted: :twisted: :twisted:

נמרוד
30-05-04, 23:13
לא התכוונתי להעלים את המטרות לגמרי. אנחנו מדברים על חלקים. את רובם אגב אתה יכול לאסוף מסביבות הואגונירים בלי הצורך לחתוך אותם.

asafk
30-05-04, 23:19
נמרוד כל סג"מ מסריח מעדיף לקבל מכות מאשר שיגנבו לו מטרות/ווגוניר/דיפנדר מהשטח אש שלו....מנסיון :twisted: :twisted: :twisted:

:D :D :D :D :D

לא יודע לגבי כל ואגוניר. אלה שראינו בנמיה עם 60/70. גם בפארן. גם בנחל חצבה (כשהיו שם לכמה שעות... )...
יכול להיות שהדגם ה"קל" עם 44, והאמבולנס (יותר כבד) עם 60/70?
אסף.

ד ו ר ו ן
30-05-04, 23:34
חוץ ממטיילים שמחפשים אזור בלי מטיילים אחרים וקניבלים למיניהם אין יותר מידי מי שמסתובב שם, בטח לא חולי סגמת בסופ"ש,המקום מספיק נידח.

polar bear
31-05-04, 19:11
בבולנסים של סמו יש 60.

ואם יורשה לי - זה מיותר להוציא חלקים מהדברים האלה!

יחס העברה בן כל כך הרבה שנים, שהיה זרוק ככה ולך תדע מה עבר עליו כשעוד היה חי - זה פשוט זועק "אני לא יכול להחזיק מנוע 8 + 400 + 300 !!! בבקשה, אל תוציא אותי מכאן! ".

גם 600 שקל זה לא שווה, ובטח ובטח לא את הזמן והעבודה שתשקיע בזה.

בוזי
10-06-04, 11:15
אם יש מצב ליחסי העברה לדנה 44, 30, אני מנדב את וו הגרירה שלי.

-->