PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלות לגבי אייפק, HP ו QUE

איש הצפון
12-04-09, 19:16
עד כה, ניווטתי באמצעות האיפאק וה HP. שניהם קיבלו את האות באמצעות הבלוטוס מאנטנה מצויינת והכל היה טוב (אי גו 2008 לכביש ועמוד ענן לשטח). לשני המכשירים בלוטוס ווויפי והם שימשו אותי גם לגלישה בבתי קפה וכו'.

לאחרונה החלו בעיות:

האייפאק (דגם 3970, מעבד 400 מגה וסוללה חדשה) החל לאבד את הקשר עם האנטנה אחרי כ 15 דקות (מסמן שהבלוטוס נסגר ומחייב פתיחתו ואיתור האנטנה מחדש בכל פעם).

מישהו מכיר את הבעייה ויודע איך פןתרים אותה?

ה HP החל לסבול מבעיית כיבוי עצמי אחרי שהושבתי אותו על תושבת מגנטית (בגב המכשיר מודבקת פחית מתכת ועל התושבת מגנט תואם). הדלקה מחדש מחזירה את המכשיר לפעולה אך זה מעצבן מאד. אני לא משוכנע שיש קשר בין המגנט לתקלה וייתכן שהפליק שהמכשיר מקבל כשהמגנטים מתחברים (למרות שכבת לבד בינהם) גרם לנתק או מגע רופף בסוללה או באחד המעגלים

מישהו נתקל בתופעה כזו (שהחלה להתרחש גם כשהמכשיר כבר רחוק מהתושבת)?

ולקינוח: איש המחשבים שלי הציע לי לרכוש בכ 1200 ש"ח מכשיר עם מסך 5" מסוג QUE. לטענתו, הוא טוב יותר מהמיו ונותן תמורה למחיר (ו 25 חודשי אחריות) ולדבריו, זהו אחד מהמכשירים החדשים הבודדים שתומכים מבחינת מערכת ההפעלה שלהם ב"עמוד ענן".

מישהו מכיר את המכשיר ויכול להצביע על יתרונות / חסרונות?

יש למישהו הצעות / רעיונות לגבי דגמים אחרים במחיר עד 1200 - 1400 ש"ח למכשיר (יש לי עמוד ענן ואי גו חוקיים כך שאני לא צריך תוכנות)?

zivo
13-04-09, 02:40
איזה גירסת מערכת הפעלה אתה מריץ על ה IPAQ?
אם אתה בגירסאות ישנות (2003 2nd) יש תיקון מיוחד לבלוטוס.
יכול להיות שעשית HARD RESET ואיבדת את עדכון תקשורת?

tzurlis
10-05-09, 20:40
אמיר
אתה מסתבך סתם, היית מרים טלפון ושואל....
כנראה נחלשה הסוללה של המקלט או של ה- IPAQ. המגנטיות לא אמורה להשפיע.
דגמי גלובלסאט נחשבים בעיני לטובים ביותר, אחריהם הדגם של הולוקס 4.3". הקיו לא רע, מיו - לא ממליץ.

-->