PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזה קרבורטור מתאים לניבה?

liatlala
14-04-09, 20:21
שלום לי יש את הקרבורטור המקורי. שמעתי ששמים גם של סובארו.
האם זה משפר את הנסיעה? צריכת דלק? ואיזה קרבורטור מתאים? סובארו DL הישנות 85-93?
והאם זה מתאים בידיוק או שצריך להתאים..
תודה.

lior_b.s
14-04-09, 20:57
מה שיפה ברכב מוזן קרב' הוא שאתה יכול להתאים כמעט כל קרב'...
יש כאלו ששמו קרב' של סובארו, זה לא BOLT ON , צריך לעשות התאמות ..לטעמי זה לא מתאים בכלל לניבה , הקרב' הזה לא מכניס מספיק אויר למנוע ובעליות בשטח כשזה נדרש המנוע נחנק, מהקצת ניסיון שלי אני לא רואה שום יתרון לקרב' סובארו על קרב' מקורי במצב טוב...
אולי יהיה יותר כדאי לשפץ את שלך...העלות של קרב' סובארו מפירוק + התקנה עם כל ההתאמות יגיעו למחיר של שיפוץ וקצת יותר אפילו...

ליאור

liatlala
14-04-09, 21:32
תודה ליאור.

asafk
14-04-09, 23:38
אם תצליח למצוא קרבורטור של פיאט 1600 משנות ה 80 הוא מתאים בול ופחות מסובך משל הניבה. ראיתי כזה בזמנו, נראה מצויין ונסע מצויין.
קרבורטור של מיצובישי L300 מנוע 2000 (סוף שנות ה 80) מתאים לא רע, ונותן את הכוח ברצועה מאוד רחבה. ראיתי גם כזה שנסע מצויין.

אסף.

lior_b.s
15-04-09, 09:02
אכן כמו שאסף אמר קרב' פיאט יתאים בדיוק , היו כאלו עם "וובר" לא זוכר את הדגם, אם אני לא טועה 32/36 , הקרב' הנ"ל נותן למנוע לנשום טוב יותר ומורגש הבדל ברור בסחיבה, הייתה לנו ניבה עם אחד כזה..

גם קרב' מיצובישי יתאים אני לא בטוח לגבי צריכת הדלק לטובה אם זה מה שמעניין אותך...

ואם אני לא טועה גם חלק מהקרב' של פורד סיירה אמור להתאים..גם ב-BMW משנות השמונים 1800 יש קרב' שיכול להתאים בשינויים קלים..

אני נוסע עדיין עם המקורי אחרי שיפוץ בעבודה עצמית, (הכל הוחלף) והשיפור הכי טוב זה ביטול מערכת הוואקום לפתיחת הפרפר השני , עכשיו הפרפר השני נפתח בלחיצה על הדוושה ומרגישים הבדל עצום...
כרגע נשאר עם זה אבל אם ייפול לי ליד קרב' מתאים אני אשקול החלפה...

ליאור

-->