PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ לפני קניה או\ו מה אתם חושבים על טריוס

machumara
18-04-09, 02:12
שלום חברים.
אני רוצה לעבור מפרייבט לג'יפ.
התקציב שלי הוא בסביבות 35000 שח, אני ביום יום נוסע על כבישים אך אשמח לצאת בסופי שבוע לטיולי שטח. אני מחפש ג'יפ שבו ארגיש כמה שפחות את הבדלי צריכת הדלק בינו לבין הפרייבט הקודם. לצורך העניין ג'ימיני מתאים לי אך הוא נמצא בדיוק על הגבול של קטן מידיי.
ראיתי את הטריוס שהמחיר שלו מתאים לתקציב שלי, הוא קצת יותר גדול מהג'ימיני ועם יותר דלתות וגם בעל מנוע קטן כך שאני משער שצריכת הדלק שלו נמוכה (תקנו אותי אם אני טועה).
איך הטריוס בהשוואה לג'ימיני?
האם יש ג'יפים נוספים שמתאימים לצרכים שלי?

אני מוסיף שהייתי מעדיף תיבת הילוכים ידנית.

אשמח אם תמליצו ותעזרו לי.

WildLove
18-04-09, 18:03
יש לאמא טריוס כבר 5 שנים (מ2004, קנינו אותה חדשה), חוץ מטיפול 10,000 - זה פשוט "תדלק וסע"
רכב מאוד מאוד אמין, אנחנו מאוד מבסוטים ממנו, אבל אני לא יודע אם אתה יכול לק רוא לזה ג'יפ
נכון, הטריוס החדשה עלתה את מעלה יאיר, אבל החדשה זו לא הישנה וגם בחדשה, לא הייתי עולה עם הטריוס שלי את מעלה יאיר אפילו אם אני יודע שהוא יעלה.
הוא מתאים לשבילים ועליות קטנת, אבל הוא ממש לא בקטגוריה של הג'ימני, אם אתה מחפש ג'יפ למעלות - זה לא הג'יפ הנכון.
גבשתיהם המנוע הוא 1,300. מבחינת מרווח - הטריוס אומנם יותר מרווח מהגימ'ני אבל רחוק מלהיות מספיק מרווח, קשה עד בלתי אפשרי לדחוס למושב האחורי שלו 3 בלונדיניות אנורקסיות, תא מטען קטן וחסר הילוך כוח.

machumara
18-04-09, 18:20
וחוץ מג'ימיני וטריוס יש עוד אופציות לג'יפ בתקציב שלי שיאכל דלק בערך כמו פרייבט? (אני כמובן מדבר על נסיעה בכביש)

ilan.sch
18-04-09, 20:29
קיים ג'ימיני ב35 אלף ?
תבדוק טוב טוב.

סוזוקי ויטרה
אבל זה ג'יפ ולא פרטי.
תלוי כמה אתה רציני לגבי השטח. טריוס ראב4 ועוד כמה כאלה הם לא טכניים יותר מדיי, אלא קצת שבילים וזהו פחות או יותר..

אדיר דאבוש
31-05-09, 22:36
הויטרה זה הג'יפ הכי טוב לעינין ורצוי מעל שנת 96 הוא ג'יפ רציני ביותר ומתאים ביותר כפרייבט לפי מה שאני מבין הוא הפשרה הכי טובה בין פרייבט וג'יפ

-->