PDA

צפייה בגרסה מלאה : נ"צ מעלה הצינור ומעלה גיטה

bibi544
18-04-09, 22:10
למישהו יש את הנ"צ למעלות האלה ויכול לציין אותן?
תודה
אופיר

bibi544
19-04-09, 21:38
מישהו מישהי משהו ???

נימי
19-04-09, 23:13
אם מישהו חסר חוש ניווט (כמוני) יתן לך את הנקודה בה ניכנסים לשטח (מעמוד ענן לדוגמה) + קצת הסברים זה יספיק?

וסתם לידע כללי עם איזה רכב אתה רוצה לעלות את מעלה צינור?

sgill
20-04-09, 00:27
אם מישהו חסר חוש ניווט (כמוני) יתן לך את הנקודה בה ניכנסים לשטח (מעמוד ענן לדוגמה) + קצת הסברים זה יספיק?

וסתם לידע כללי עם איזה רכב אתה רוצה לעלות את מעלה צינור?

עם מזדה 3 (ליסינג) אפשר? :D

דנינו
20-04-09, 21:38
למישהו יש את הנ"צ למעלות האלה ויכול לציין אותן?
תודה
אופיר

צוקי גיתה

bibi544
20-04-09, 22:25
דנינו
תודה על הקובץ - זה של נוויגייד נכון?
וכן נקודת הכניסה לשטח וקצת הסברים יספיקו בהחלט
תודה

נימי
21-04-09, 09:10
יש לך את המסלול של גיתה אז לא צריכה להיות לך בעיה, שים לב שהכניסה מהכביש היא למן מזבלה קטנה של תושבי האזור

לגבי מעלה צינור, בעיקרון הוא נמצא מזרחית לשלומי על כביש הצפון, שנוסעים בכביש הזה משלומי מזרחה הוא נמצא בצד שמאל, אין לך יותר מידי אפשרויות לטעות מהסיבה שברוב הדרך אין אפשרות לרדת מהכביש, אחרי הירידה מהכביש אתה ממשיך ישר, פחות או יותר לכיוון צפון (לא פונה ימינה או שמאלה בדרך המקבילה לכביש הצפון), אחרי כ 100 מטר יתחילו להיות לך כמה סלעים קטנים, בהמשך יש לך אפשרות לפנות שמאלה (זאת הדרך בא תרד אחרי שעליתה את המעלה) אתה ממשיך ישר, אם הגעת למקום הנכון אתה לא תפספס את המעלה, אם לא הייתה שם אני ממליץ בחום לעשות אותו קודם כל ברגל מהיכן שהוא מתחיל (אחרי שעברת את הפניה שמאלה), בגדול אחרי הסלע האחרון אפשר לפנות ימינה ולהמשיך (עשיתי זאת פעם אחת ואני ממש לא זוכר איפה זה יוצא) או לפנות שמאלה ולהתחיל לרדת בשביל.

לפי דעתי צריך לרדת מהכביש באיזור של נ.צ צפון 775204 מזרח 215596, אבל שוב, זה ממישהו שלא יודע לנווט ויושב עכשיו במשרד ומסתכל על עמוד ענן

אם למישהו יש נ.צ מהמקום עדיף שיעלה אותן

הערה קטנה, המעלה לא קל (אפילו שפעם אחרונה שהייתי שם נראה שעשו עבודות מע"צ במדרגה האחרונה), מקווה שאתה מודע לזה ויש לך רכב שמתאים לזה

בהצלחה

bibi544
21-04-09, 21:15
תודה על ההסבר נראה לי שלא תהיה בעיה להגיע.
לגבי הרכבים - הם צריכים להיות מתאימים למשימה אבל אם לא אין בעיה לוותר מולנסוע מסביב.

JAK60
27-04-09, 22:26
עשינו את הצינור אם טויטא לנד קרוזר קשה אך אפשרי .

-->