PDA

צפייה בגרסה מלאה : נושא מרגיז שעלה לכותרות

kadmony
24-04-09, 13:22
היום (יום ו) בתוכנית הבוקר של ערוץ 2 קטלו את גוי בירן על הנזק שנגרם לנוף ארצינו בעקבות רכבי השטח המטיילים בשטחים הפתוחים ובחופי הים
באולפן ישבה נציגת אחד מהאירוגני שומרי הטבע שהוסיפה שמן למדורה
לצערי אדון בירן לא ממש הצליח לצאת מההתקפה ונראה היה כי לנו טיילי השטח הגיפאים אין מה לומר

כאדם שומר טבע וחוק וכאיש גיפים מעל 25 שנה נזעמתי מאוד לקולם של מחפשי הרייטינג
ארגוני הטבע למינהם השתמשו בי לא אחת עבור קמפיינים שלהם
עשרות פעמים הבאתי הוכחות לארגונים הללו על זיהומים בניה לא חוקית וכדו
התנדבתי עם הטנדר שלי עשרות פעמים בימי ניקיון של חופים כבישים שדות יערות

בקיצור
עלתה לי הג'ננה מאיך שהוצגנו הבוקר

אני חושב ואולי פה המקום שהגיע הזמן כי הגיפאים שמטיילים ומורישים אהבת הארץ לדור הבא יקמו ויאמרו את שלהם
לא יתכן כי ישחטו את כולנו עבור רייטינג מטופש בטלביזיה

מה אתם חושבים / אומרים / רוצים לעשות

סופ"ש קסום
אבי

הנה הקטע מהתוכנית
http://reshet.ynet.co.il/8454.aspx

דרור ברלי
24-04-09, 14:34
האמת?

אחרי שקראתי את ההודעה שלך ציפיתי לראות אש וגופרית. חששתי שאני הולך לראות את ג'וי נופל לתוך "כיפה אדומה" קלאסית שטמנו לו בתוכנית - מארב מתוכנן. במציאות - לא כל כך נורא.
אמנם המנחה הוא אברי גלעד - בדרן מזדקן, איש ממורמר ונרגן תמיד, שונא ג'יפים וג'יפאים ידוע, קשקשן, אלוף בגזענות, בניבולי פה ובהכללות תחת איצטלה ליברלית, מנומסת ותרבותית.
אבל ג'וי עמד בזה בכבוד, וגם מר גלעד הגזים "רק" פעם אחת כשקבע "מדעית" ו"מחקרית" ש"רוב בעלי הג'יפים מחזיקים בהם בגלל שופוני והם אינם בני אדם תרבותיים". לא ציפיתי ממנו להכרזה אחרת... כן חששתי שישתלח בג'וי הרבה יותר...

בינינו - אין לג'יפים מה לחפש על קו המים. אני חושב שרוב מוחלט כאן חושב כך.

mik_l86
24-04-09, 17:41
ישנו משפט עתיק יומין שאומר:
"אם החדשות של היום עוטפים את הדגים של מחר"
הם יגידו כל מה שהם ימצאו להגיד וימציאו כל מה שהמח היצירתי שלהם יצליח להמציא בשביל עוד קצת רייטינג, אני כבר מזמן לא מקשיב לקשקשנות שלהם, מומלץ גם לכם להפסיק.
לצערי אי דיוק היא מילה דקה מדיי כדי לתאר את מה שהולך שם.

-->