PDA

צפייה בגרסה מלאה : הכנות לטסט

idanhahn
25-04-09, 13:02
שלום חברים,

במסגרת ההכנות לטסט הצפוי בחודש הבא הרכבתי מתג חיצוני לאורות הדרך (שלא עבדו מאז הטיול בפסח), הבעיה היתה שהיו לי אורות גבוהים אבל לא אורות דרך, חשדתי בידית אורות תקולה ולאחר בדיקה של החיווט מהפנסים התברר שזו אכן הבעיה (אגב, מישהו יודע איפה אפשר למצוא כזו וכמה זה עולה?)
נעזרתי ברעיון שראיתי באתר, תודה yehudap9 (http://www.jeepolog.com/forums/member.php?u=3580), למתג אורות החיצוני והשלב הבא הוא זמזם אורות (כי אני בטוח אשכח לכבות את האורות והחיסכון של הידית ילך יש למצבר חדש).

בנוסף היתה לי בעיה עם קאליפר ימין תפוס (עם כל התסמינים של משיכה ימינה וריח שרוף ), כמובן שברגע שהגעתי למוסך הבעיה "נפתרה מעצמה", מוסכניק אומר שבאמת שקאליפר הימני חוזר קצת יותר לאט אבל לא שווה להחליף עדיין (במיוחד כי ממש קשה להשיג קיט שיפוץ לזה). כרגע אין שום תסמינים לנושא, לקחתי אותו למוסך מורשה"לבדיקת בלמים" בשביל להיות רגוע בנושא וחוץ מלהוסיף קצת נוזל בלמים הם לא עשו כלום.

כרגע הבעיה המרכזית שלי היא רעידות חזקות ביותר במהירות של 70-80 קמ"ש (תמיד מתחיל ומסתיים בדיוק באותה מהירות ) מתחת ומעל המהירות הזו הגיפ נוסע בסדר גמור, יש למישהו רעיון לנושא, אולי הסבר ללמה יש לי רעידות בדיוק במהירויות האלו?

אגב, כאשר אני לוחץ על הקלאץ הרעידות ממשיכות.

תודה, וסליחה על ההודעה הארוכה

עידן

Aviram
25-04-09, 15:10
איזון גלגלים? או אולי לחץ לא שווה בצמיגים/צמיגים גמורים?

idanhahn
25-04-09, 17:08
איזון גלגלים? או אולי לחץ לא שווה בצמיגים/צמיגים גמורים?

צמיגים נראים בסדר, חשבתי על ישור פרונט אבל זה לא אומר שהיו צריכות להיות רעידות בכל מהירות? (כרגע הרעידות רק במהירות מסויימת)

idanhahn
25-04-09, 19:43
עדכון,

לאחר פירוק של הגלגלים בחיפוש אחר בליטות, חריגות וכו' נמצאה חתיכת בוץ מוקשה מאחורי הגלגל האחורי שמאלי, ניקיון עם סקוצ' ועושה רושם שהבעיה נפתרה, בנסיעת מבחן לא היו שום רעידות ובכלל הרכב נסע הרבה יותר חלק :)

ניצלתי את ההזדמנות לחפש בעיות פוטנציאליות נוספות, ושמתי לב לגומיה קרועה בגלגל האחורי ימני (תמונות מצורפות עם סימון אדום).
מה דעתכם, יש צורך להחליף? ואיך?

תודה

נדב42
25-04-09, 21:42
לגבי מתג האורות: פשוט שנה את ההזנה שלו להיות מאחורי הסוויץ' (on/acc) וכך ייכבו האורות לבד ...

ישי.פ
26-04-09, 00:54
הבושינג שקרוע יכול לגרום לבעית המשיכה בבלימה.

מורי
26-04-09, 07:43
הבושינג דורש טיפול מיידי (תבדוק גם את השאר).
הרבה תופעות של משיכה ושיוט יגרמו בגלל הבושינגים האלו.

idanhahn
26-04-09, 08:02
הבושינג דורש טיפול מיידי (תבדוק גם את השאר).
הרבה תופעות של משיכה ושיוט יגרמו בגלל הבושינגים האלו.

מישהו יודע איפה אפשר להשיג כאלה באיזור חיפה? מידות? עלות?
כמו כן, האם ניתן לקבל הסבר קצר על אופן ההחלפה? יש דברים שאני צריך לשים לב אליהם?

idanhahn
26-04-09, 09:22
זה מה שאני צריך?

29.99 באיביי :)

מורי
26-04-09, 18:00
זה מה שאני צריך?

29.99 באיביי :)

לא.
בתמונה מופיע סט לקפיצי עלים.
אתה צריך בושינגים לזרועות רדיוס לסמוראי וג'ימני (לא ניתן לרכישה במכשירי תנועה)
מומלצות מאוד האוסטרליות מפוליאוריתן (עשה חיפוש על חברת "כתום",אם תרצה ניתן להשיג גם דרכי)

מורי

idanhahn
27-04-09, 11:18
:-x חבל, דווקא נראה לי שהמחיר בשביל הרכיב הזה לא צריך להיות גבוה במיוחד.
ביררתי לאצל כתום, הבעלים הוא בחור מאוד נחמד ומבין עניין אבל העלות של הבושינגים שלו יחסית גבוהה. חבל שהם לא מביאים גם בושינגים רגילים מגומי.

מורי, אני חיפאי, אבל אני מבטיח לקפוץ למרכז בהזדמנות ולבוא לבקר, מעניין איזה אוצרות יש אצלך :).

בכל מקרה, מישהו מכיר איפה אפשר להשיג את הבושינגים הרגילים?, האלה ב20-40 ש"ח באיזור הצפון אם אפשר (כרגע אני לא מוציא את ג'ק (הסמוראי ;)) מחיפה)

אגב, אני מכיר כמה שירשורים בנושא, אבל אני מחפש מידע יותר מעודכן, אולי מישהו השיג בזמן האחרון.

תודה,

חן דן
27-04-09, 17:06
אם תמצא ב 20-40 ש"ח אני מוכן להצתרף לקניה.
בוא נעשה אפילו משהו אחר אני מוכן לשלם לך 40-80 ש"ח

מורי
27-04-09, 17:33
:-x בכל מקרה, מישהו מכיר איפה אפשר להשיג את הבושינגים הרגילים?, האלה ב20-40 ש"ח באיזור הצפון אם אפשר (כרגע אני לא מוציא את ג'ק (הסמוראי ;)) מחיפה)

תודה,

לא קיימים בושינגים "רגילים" מגומי.
גם הבושינג המקורי הוא שילוב של גומי ומתכת.
כאמור,אני יכול לארגן את האוסטרלים במחיר מצוין (מי שמעוניין שיפנה בפרטי)

-->