PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעית גיר אוטומטי

ideasa
26-04-09, 16:38
יש לי פג'רו דיזל ארוך 2800 GLS . לפני חצי שנה עשיתי אוברול אצל חוסני בקלנסוואה. מזה מספר חודשים יש לי בעיה עם הגיר האוטומטי. הסימפטום הוא שבמהירות 100 100+ 100- למרות שהרגל יציבה על הדוושה ולא זזה במטרה לשמור על מהירות קבועה, הטורים על שעון הסל"ד עולה ויורד מעצמו. חוסני פירק את עוקת השמן גיר, ניקה אותה, החליף מסנן ושם שמן חדש. התופעה לא עברה. יש הצעות?

דודו פג'רו
28-05-09, 09:06
יש לי פג'רו דיזל ארוך 2800 GLS . לפני חצי שנה עשיתי אוברול אצל חוסני בקלנסוואה. מזה מספר חודשים יש לי בעיה עם הגיר האוטומטי. הסימפטום הוא שבמהירות 100 100+ 100- למרות שהרגל יציבה על הדוושה ולא זזה במטרה לשמור על מהירות קבועה, הטורים על שעון הסל"ד עולה ויורד מעצמו. חוסני פירק את עוקת השמן גיר, ניקה אותה, החליף מסנן ושם שמן חדש. התופעה לא עברה. יש הצעות?

שלום לך

לדעתי מדובר בכבל קיקדאון שאינו מכוון או אולי בעיה בחיישן TPS שנמצא על משאבת ההזרקה

דודו

איציק - 4X6ZH
28-05-09, 09:38
לבדוק כיוון כבל שילוב יורד .
לבדוק כיוון מנופי דוושת הדלק \ ביחס לכבל שילוב יורד .
לבדוק שאין גוף זר ( שטיח בתוך הרכב מתחת לדוושת הדלק )

כבל שילוב יורד חייב להיות מסונכרן לדוושת הדלק . ואסור לו להיות יותר מתוח מדוושת הדלק .
הוא חייב להיות במקסימום של דוושת הדלק . טיפה משוחרר ( כ 1 מ"מ ) .

במידה והכיוון תקין יש לחבר שעוני לחץ לגיר לבדיקת לחץ המצערת \ ביחס ללחץ ווסת המהירות .

אפשרות נוספת שיש בעיה חשמלית בשסתום פיקוד להילוך 4

ולא יזיק להחליף שמן גיר
ולנתק את רדיאטור שמן הגיר מהחיבור לרדיאטור המים של המנוע .
( זאת לא העיה אבל זה רק עושה טוב לגיר )

איציק

דניאל איש ההר
29-05-09, 17:55

הבעיה שלך לא ברורה . האם הבעיה היא בשעון הטורים או במנוע עצמו

רמי111
03-06-09, 05:27
זה נישמע כמו בעיה במנוע !!! במערכת הדלק אין ספיקה מתאימה של סולר או סולר מהול...

-->